Resultatlister Marka Rundt 2019


Send oss din erindring av hvordan dette rennåret var! Skriv gjerne litt om løype, føre, vær eller annet så legger vi det ut her.

Menn 26-30 år

#NavnKlubbTidEtter
1Eirik TelebondKlæbu ILKlæbu IL1:56:44
2Marius Strand GevingByåsen IL / PowelByåsen IL / Powel2:05:148:30
3Thomas FoynJardar IL / HøvikklinikkenJardar IL / Høvikklinikken2:09:5213:08
4Olav Erling AALANDSunnylven ILSunnylven IL2:10:3613:52
5Runar KorsnesEmblem ILEmblem IL2:11:4214:58
6Kristoffer GrøvByaasen SkiklubByaasen Skiklub2:13:3316:49
7Sindre JohannessenMalvik ILMalvik IL2:15:0318:19
8Bjørn LundanesEmblem ILEmblem IL2:15:4018:56
9Even Skare MedbyNTNUINTNUI2:17:0220:18
10Mats ThorgårdHEIMDALHEIMDAL2:17:2820:44
11Håvard BarkvedTeam MeruTeam Meru2:17:5021:06
12Herman SkoganBassetts SkiklubBassetts Skiklub2:19:2822:44
13Ola MyrsetMolde og Omegn IF - SkiMolde og Omegn IF - Ski2:22:1225:28
14Robert BjørsethBratsberg ILBratsberg IL2:23:2026:36
15Adrian BergmannTRONDHEIMTRONDHEIM2:23:4527:01
16Lars Peder JensåsÅlen ILÅlen IL2:24:5128:07
17Mathis Dahl FenreNtnuiNtnui2:25:5929:15
18Sverre Petter SolumOverhalla ILOverhalla IL2:29:4232:58
19Andreas ErlandssonHaltdalen ILHaltdalen IL2:30:1733:33
20Stian Husby RøenKLØFTAKLØFTA2:30:5434:10
21Vidar SkjervoldSintef Energi BILSintef Energi BIL2:31:0734:23
22Martin UnsgårdByneset ILByneset IL2:31:0834:24
23Eskild AasTRONDHEIMTRONDHEIM2:34:1937:35
24Fredrik Helbæk330 Skvadron330 Skvadron2:38:0741:23
25Andre BlakstadHEIMDALHEIMDAL2:38:2141:37
26Ivar Stoltenberg TryggestadTRONDHEIMTRONDHEIM2:42:0745:23
27Per Atle EnganHaltdalen ILHaltdalen IL2:44:4748:03
28Halvor FergestadTRONDHEIMTRONDHEIM2:44:5048:06
29Hans Kristian MeyerTRONDHEIMTRONDHEIM2:49:0652:22
30Vidar TronsauneHaltdalen ILHaltdalen IL2:52:0155:17
31Christian KjærstadChristian Kjærstad / Bindalseidet, Kula ILChristian Kjærstad / Bindalseidet, Kula IL2:52:3255:48
32Anders Walbø JohnsgårdØyer/TrettenØyer/Tretten2:53:0356:19
33Eirik LeitringEirik LeitringEirik Leitring2:56:0559:21
34Hågen HanemTRONDHEIMTRONDHEIM2:58:251:01:41
35Florian BlengsliSTEINSDALENSTEINSDALEN3:00:111:03:27
36Jon KalnesTrondheim og Omegn SportsklubbTrondheim og Omegn Sportsklubb3:00:161:03:32
37Fredrik WorrenBouvetBouvet3:00:401:03:56
38Martin DorberNTNUI / Ntnui FriidrettNTNUI / Ntnui Friidrett3:02:471:06:03
39Erlend IngvaldsenTRONDHEIMTRONDHEIM3:06:551:10:11
40Daniel RøylandBouvetBouvet3:08:011:11:17
41Knut LorvikTeam Sopra SteriaTeam Sopra Steria3:09:061:12:22
42Erlend LieTRONDHEIMTRONDHEIM3:11:491:15:05
43Simon HusbyTeam Utrænt/Byggmester Indergård OG NypanTeam Utrænt/Byggmester Indergård OG Nypan3:13:081:16:24
44Stefan VågenTRONDHEIMTRONDHEIM3:18:351:21:51
45Tomas HjartnesNtnuNtnu3:35:331:38:49
46Håvard LangdalenTRONDHEIMTRONDHEIM3:42:121:45:28