Resultatlister Marka Rundt 2015


Føre: Lite snø til tross, føret var relativt bra. Rennet ble for første gang vunnet på blanke ski!

Vær: Sol og fint vær.

Send oss din erindring av hvordan dette rennåret var! Skriv gjerne litt om løype, føre, vær eller annet så legger vi det ut her.

Menn 21-25 år

#NavnKlubbTidEtter
1Torleif SyrstadLundamo ILLundamo IL1:55:11
2Daniel SvenssonIFM Mora SKIFM Mora SK1:59:314:20
3Einar Flaktveit MoxnesTif Viking, BergenTif Viking, Bergen2:00:014:50
4Andreas DøbleOddersjaa SSKOddersjaa SSK2:02:587:47
5Henrik Hollingsæter KippernesByåsen ILByåsen IL2:03:548:43
6Bjørn LundanesEmblem ILEmblem IL2:06:1111:00
7Tryg-Arne Alnes LøkkeborgEmblem ILEmblem IL2:07:0111:50
8Ole HulbakNTNUINTNUI2:07:1812:07
9Didrik Graham Henriksenntnuintnui2:07:2712:16
10Jonas RisethSpillum ilSpillum il2:08:2713:16
11Henrik StruksnæsKjelsås ILKjelsås IL2:08:3913:28
12Kristian Joten Andersenntnuintnui2:11:1716:06
13Sindre SelvigKjelsås ILKjelsås IL2:13:2118:10
14Magnus Åsland HansenFK SteindøleneFK Steindølene2:14:1919:08
15Eivind Klokkehaugntnuintnui2:14:3819:27
16Martin Sommer NygaardTeam TurbulenceTeam Turbulence2:15:1220:01
17Erik Olsenntnuintnui2:17:0421:53
18Martin PettersenMalvik ILMalvik IL2:17:4922:38
19Audun SektnanLillehammer SkiklubLillehammer Skiklub2:21:1626:05
20Andreas MagerøyFrol ILFrol IL2:22:3127:20
21Eirik Samuelsenntnuintnui2:22:4627:35
22Anker StubberudNTNUINTNUI2:23:0827:57
23Einar Sandentnuintnui2:26:1831:07
24Teodor DanielsenNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:26:3731:26
25Fredrik Rosenbergntnuintnui2:28:1133:00
26Haakon Fossen GangåssæterTeam TurbulenceTeam Turbulence2:29:0833:57
27Helge Tovslidntnuintnui2:29:1033:59
28Bernhard Haver Vaglentnuintnui2:29:5334:42
29Erik Gustafssonntnuintnui2:30:2235:11
30Pål Oskar Engenntnuintnui2:30:3535:24
31Vegar Mong UrdalNTNUI B-lagetNTNUI B-laget2:31:0935:58
32Joakim Ripman Slettenntnuintnui2:32:2837:17
33Morten Krüger HagenNTNUINTNUI2:37:2242:11
34Tobias PedersenNTNUINTNUI2:37:4942:38
35Bertil Lassesen Ekernntnuintnui2:39:5644:45
36Mats ThorgårdTeam ThorgårdTeam Thorgård2:42:5147:40
37Eskil Smith Steinkjer skiklubbSteinkjer skiklubb2:43:0247:51
38Magnus Frestad NygaardKRIKKRIK2:43:3448:23
39Henrik Gjemdalntnuintnui2:47:2452:13
40Magnus KnapperholenIl MoguttenIl Mogutten2:48:0152:50
41Knut Henrik ClausenVinne SkilagVinne Skilag2:49:5254:41
42Andreas Øgaardntnuintnui2:50:2055:09
43Jonas EngmannLuftkrigsskolen BILLuftkrigsskolen BIL2:51:1055:59
44Aleksander HansenTeam HansenTeam Hansen2:52:2357:12
45Tomas LønsethagenNOTEAMNOTEAM2:52:5457:43
46Andre BlakstadBlakstadBlakstad2:54:5759:46
47Thomas SundeFjellørnen ILFjellørnen IL2:57:481:02:37
48Magnus WaalekalvNabla EulersNabla Eulers3:18:541:23:43