Resultatlister Marka Rundt 2015


Føre: Lite snø til tross, føret var relativt bra. Rennet ble for første gang vunnet på blanke ski!

Vær: Sol og fint vær.

Send oss din erindring av hvordan dette rennåret var! Skriv gjerne litt om løype, føre, vær eller annet så legger vi det ut her.

Kvinner 17-20 år

#NavnKlubbTidEtter
1Kristina Hovland BergBærums Verk IFBærums Verk IF2:50:38
2Ingunn Berger SætherØvrevoll Hosle ILØvrevoll Hosle IL3:20:0329:25

Kvinner 21-25 år

#NavnKlubbTidEtter
1Marit Valantnuintnui2:17:19
2Linn RyenMjøndalen IFMjøndalen IF2:31:4814:29
3Maren Jansson Haverstadntnuintnui2:38:5421:35
4Vilde Mointnuintnui2:40:4423:25
5Maria Fjosentnuintnui2:41:4824:29
6Ïngvild BjørheiNTNUINTNUI2:42:5825:39
7Astrid Sølnantnuintnui2:43:2126:02
8Stine Moengen HolstJusstudentenes IdrettsklubbJusstudentenes Idrettsklubb3:10:4053:21
9Eirin Eriksen StorebøVinne SkilagVinne Skilag3:13:1755:58
10Maria Camilla NørgaardJanus SLKJanus SLK3:37:491:20:30

Kvinner 26-30 år

#NavnKlubbTidEtter
1Berit GjeltenNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:13:48
2Katharina KAHRSNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:31:4117:53
3Maja SolliGrøa ILGrøa IL2:40:1826:30
4Siri Selvigntnuintnui2:51:5738:09
5Maren Cecilie LundLuftkrigsskolen BILLuftkrigsskolen BIL2:54:5241:04
6Kari SvingheimFrol ILFrol IL3:02:5049:02
7Mari MyraunetIs og bolle ILIs og bolle IL3:27:491:14:01
8Karen Anette EkerholtStøkken ILStøkken IL3:32:011:18:13
9Guro Bergsli BogenNOTEAMNOTEAM3:33:521:20:04
10Hester Berger----4:03:491:50:01
11Ingrid Myrnes HansenNOTEAMNOTEAM4:31:152:17:27

Kvinner 31-35 år

#NavnKlubbTidEtter
1Hilde LarsenSpillum ilSpillum il2:37:11
2Mari Kathrine SandSt. Olavs HospitalSt. Olavs Hospital2:57:4320:32
3Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen ILByåsen IL3:12:2235:11
4Eli Holmquist FenneNOTEAMNOTEAM3:26:4149:30
5Elisabeth Mikkelborg KilvikNOTEAMNOTEAM3:29:4552:34
6Inga VatneMo O-klubbMo O-klubb3:33:0155:50
7Mari Voldsundingeningen3:43:581:06:47

Kvinner 36-40 år

#NavnKlubbTidEtter
1Marte Lise Furuberg3T-Treningsenter3T-Treningsenter2:31:00
2Ingeborg Hovingeningen2:56:5025:50
3Mona Høysæter FenstadTrondheim triatlonklubbTrondheim triatlonklubb2:59:2228:22
4Ina NeeseNOTEAMNOTEAM3:03:5532:55
5Tina Strømdal WikNOTEAMNOTEAM3:07:2436:24
6Eva HoløyenHeimdal skiHeimdal ski3:14:0643:06
7Lene Christel Beccer-BrandvoldStjørdals Blink ILStjørdals Blink IL3:30:0759:07
8Ida Margaretha AglenREBILREBIL3:44:491:13:49

Kvinner 41-45 år

#NavnKlubbTidEtter
1Anne NevinBSKBSK2:16:55
2Lisbeth Voldstatoil bilstatoil bil2:53:2436:29
3Anne Grethe RoarsenSkatteetatens BedriftsidrSkatteetatens Bedriftsidr3:37:411:20:46

Kvinner 46-50 år

#NavnKlubbTidEtter
1Kirsti MidttømmeCMRCMR2:28:13
2Siri Ann NyrnesByåsen ILByåsen IL2:55:4427:31
3Marit PedersenStiftstaden SKStiftstaden SK3:08:4040:27
4Wenche Olden MoenBjugn ILBjugn IL3:57:561:29:43

Kvinner 51-55 år

#NavnKlubbTidEtter
1Birgit VikenByåsen ILByåsen IL2:45:28
2Berit Johanne EidsmoBIL NaturaBIL Natura2:46:2759
3Anne MelkildFreidigFreidig2:59:5914:31
4Lise Grøtting SørheimÅsfjord ILÅsfjord IL3:08:0222:34
5Anne SamuelsenAsker skAsker sk3:10:5725:29
6Grethe LiatunUtleira ILUtleira IL3:21:3636:08
7Gro HoffAalmo BILAalmo BIL3:23:4938:21
8Anne-Grethe Trønsdal Bergingeningen3:58:071:12:39

Kvinner 56-60 år

#NavnKlubbTidEtter
1Anne Berit LundByåsen ILByåsen IL2:53:09
2Siv IndsethByåsen VeteranByåsen Veteran3:10:3917:30
3Torill Anita ElnesTrøaTrøa3:44:5451:45

Kvinner 66-70 år

#NavnKlubbTidEtter
1Astrid HovTeam HovTeam Hov3:30:59
2Guri HjulstadTrønder-Avisa BILTrønder-Avisa BIL3:58:1127:12

Kvinner 71-75 år

#NavnKlubbTidEtter
1Arna BergsmyrSør-Trøndelag FylkeskommuneSør-Trøndelag Fylkeskommune3:30:35

Kvinner student

#NavnKlubbTidEtter
1Kristin Lønsethagenntnuintnui2:45:00
2Una Helene Haug Bratlientnuintnui2:48:273:27
3Mali Gederaas Kanstadntnuintnui2:58:2513:25
4Inga Friis--3:07:0922:09
5Kaja Bergwitz-Larsenntnuintnui3:09:0024:00
6Tina KassethHissiHissi3:13:0228:02
7Cecilie HofstadRanheimRanheim3:13:4728:47
8Maren Salte Kallelidntnuintnui3:22:3837:38
9Vilde JorangerFossum IFFossum IF3:25:1240:12
10Sofie Louise SørensenDanish DynamiteDanish Dynamite3:28:2743:27

Menn 15-16 år

#NavnKlubbTidEtter
1Simen Spets StorhovHeimdalHeimdal2:47:22

Menn 17-20 år

#NavnKlubbTidEtter
1Alexander KolstadNOTEAMNOTEAM2:13:43
2Nils Einar BrandtzægByaasen skiklubByaasen skiklub2:21:528:09
3Lars JutulstadStrindheim skiStrindheim ski2:23:5110:08
4Oskar Spets StorhovByåsen ILByåsen IL2:32:3718:54
5Erik SandOgndal ILOgndal IL2:57:1843:35

Menn 21-25 år

#NavnKlubbTidEtter
1Torleif SyrstadLundamo ILLundamo IL1:55:11
2Daniel SvenssonIFM Mora SKIFM Mora SK1:59:314:20
3Einar Flaktveit MoxnesTif Viking, BergenTif Viking, Bergen2:00:014:50
4Andreas DøbleOddersjaa SSKOddersjaa SSK2:02:587:47
5Henrik Hollingsæter KippernesByåsen ILByåsen IL2:03:548:43
6Bjørn LundanesEmblem ILEmblem IL2:06:1111:00
7Tryg-Arne Alnes LøkkeborgEmblem ILEmblem IL2:07:0111:50
8Ole HulbakNTNUINTNUI2:07:1812:07
9Didrik Graham Henriksenntnuintnui2:07:2712:16
10Jonas RisethSpillum ilSpillum il2:08:2713:16
11Henrik StruksnæsKjelsås ILKjelsås IL2:08:3913:28
12Kristian Joten Andersenntnuintnui2:11:1716:06
13Sindre SelvigKjelsås ILKjelsås IL2:13:2118:10
14Magnus Åsland HansenFK SteindøleneFK Steindølene2:14:1919:08
15Eivind Klokkehaugntnuintnui2:14:3819:27
16Martin Sommer NygaardTeam TurbulenceTeam Turbulence2:15:1220:01
17Erik Olsenntnuintnui2:17:0421:53
18Martin PettersenMalvik ILMalvik IL2:17:4922:38
19Audun SektnanLillehammer SkiklubLillehammer Skiklub2:21:1626:05
20Andreas MagerøyFrol ILFrol IL2:22:3127:20
21Eirik Samuelsenntnuintnui2:22:4627:35
22Anker StubberudNTNUINTNUI2:23:0827:57
23Einar Sandentnuintnui2:26:1831:07
24Teodor DanielsenNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:26:3731:26
25Fredrik Rosenbergntnuintnui2:28:1133:00
26Haakon Fossen GangåssæterTeam TurbulenceTeam Turbulence2:29:0833:57
27Helge Tovslidntnuintnui2:29:1033:59
28Bernhard Haver Vaglentnuintnui2:29:5334:42
29Erik Gustafssonntnuintnui2:30:2235:11
30Pål Oskar Engenntnuintnui2:30:3535:24
31Vegar Mong UrdalNTNUI B-lagetNTNUI B-laget2:31:0935:58
32Joakim Ripman Slettenntnuintnui2:32:2837:17
33Morten Krüger HagenNTNUINTNUI2:37:2242:11
34Tobias PedersenNTNUINTNUI2:37:4942:38
35Bertil Lassesen Ekernntnuintnui2:39:5644:45
36Mats ThorgårdTeam ThorgårdTeam Thorgård2:42:5147:40
37Eskil Smith Steinkjer skiklubbSteinkjer skiklubb2:43:0247:51
38Magnus Frestad NygaardKRIKKRIK2:43:3448:23
39Henrik Gjemdalntnuintnui2:47:2452:13
40Magnus KnapperholenIl MoguttenIl Mogutten2:48:0152:50
41Knut Henrik ClausenVinne SkilagVinne Skilag2:49:5254:41
42Andreas Øgaardntnuintnui2:50:2055:09
43Jonas EngmannLuftkrigsskolen BILLuftkrigsskolen BIL2:51:1055:59
44Aleksander HansenTeam HansenTeam Hansen2:52:2357:12
45Tomas LønsethagenNOTEAMNOTEAM2:52:5457:43
46Andre BlakstadBlakstadBlakstad2:54:5759:46
47Thomas SundeFjellørnen ILFjellørnen IL2:57:481:02:37
48Magnus WaalekalvNabla EulersNabla Eulers3:18:541:23:43

Menn 26-30 år

#NavnKlubbTidEtter
1Tore B. BerdalTeam United Bakeries/Byåsen ILTeam United Bakeries/Byåsen IL1:50:14
2Henning OffigstadØyer Tretten IFØyer Tretten IF1:58:448:30
3Håvard VassendenFrol ILFrol IL2:12:2922:15
4Patrick solvangUtskarpen ILUtskarpen IL2:18:0227:48
5Olav Andre HomplandTonstad ILTonstad IL2:18:5228:38
6Øyvind Skauge PausNOTEAMNOTEAM2:19:4029:26
7Håvard Gosse BergsethIla JernIla Jern2:21:5231:38
8Eirik Ask StraalbergIla JernIla Jern2:23:3333:19
9Magnus JakobsenNOTEAMNOTEAM2:25:2535:11
10Kjell Christian FagerbergSkanska aktiv / Åndalsnes ifSkanska aktiv / Åndalsnes if2:27:1637:02
11Øyvind BerggrenMøller Bil avd WonkaMøller Bil avd Wonka2:27:4237:28
12Eivind BerstadSingleSingle2:28:0437:50
13Bror Morten RanumTindegruppaTindegruppa2:28:1438:00
14Sølve BjerkenåsHeimdalHeimdal2:29:3939:25
15Torstein Ulriksen SkogsethTeam LaktatTeam Laktat2:34:1143:57
16Jørgen Sugarntnuintnui2:34:4644:32
17Sigmund Østtveit Størsetntnuintnui2:35:4445:30
18Jefry Nunez CecilianoVeritas BILVeritas BIL2:35:5945:45
19Henrik Wiedswang HorjenManchester CityManchester City2:39:0848:54
20Eirik HjertenæsIla JernIla Jern2:41:4151:27
21Knut-Leo SætherIsfjorden ILIsfjorden IL2:42:5352:39
22Anders BjørnbethSelbu ILSelbu IL2:46:4456:30
23Martin TverdalTrondhjems skiklubTrondhjems skiklub2:50:1059:56
24Aleksander SætherLITJLITJ2:50:331:00:19
25Eirik AartunPowelPowel2:51:431:01:29
26Sivert EliassenSiemensSiemens3:00:321:10:18
27Håkon Berger SætherDNB EiendomDNB Eiendom3:01:501:11:36
28Ulf LilleengenTrondhjems skiklubTrondhjems skiklub3:01:571:11:43
29Tommy TømmerdalIs og bolle ILIs og bolle IL3:27:491:37:35
30Vegard Sandøy Bråthen--3:27:501:37:36
31Pål DyrstadHenning ILHenning IL3:29:301:39:16
32Bjørn-Erik Strand--3:38:031:47:49

Menn 31-35 år

#NavnKlubbTidEtter
1Per Egil BjørgenTrønder/LYNTrønder/LYN1:58:42
2Ole Ivar Stakvik EideNorconsultNorconsult2:02:514:09
3Knut Anders HatlenStranda ILStranda IL2:03:575:15
4Børge LeirenByåsen ILByåsen IL2:04:446:02
5Jon-Olav GravSt. Olavs HospitalSt. Olavs Hospital2:06:397:57
6Ole Erik Furuberg3T-Treningsenter3T-Treningsenter2:09:0610:24
7Arild MoenLånke ILLånke IL2:12:2513:43
8Fredrik GranvikenFelgen CKFelgen CK2:15:0916:27
9Bjørn BalstadByåsen FestlangrennByåsen Festlangrenn2:19:2120:39
10Eskil BlixVemodian SocietyVemodian Society2:21:0622:24
11Kenneth SkjerveMarkabygda ILMarkabygda IL2:25:1026:28
12Ola MelåNOTEAMNOTEAM2:29:1630:34
13Martin Lund--2:29:5831:16
14Ulf JohansenSINTEF BILSINTEF BIL2:33:1534:33
15Håkon AasByåsen ILByåsen IL2:33:3834:56
16Kurt BreistrandLuftkrigsskolen BILLuftkrigsskolen BIL2:34:2835:46
17John-Arne HørløckInvestinor (IRR)Investinor (IRR)2:34:4836:06
18Jonas WäflerTrondhjems skiklubTrondhjems skiklub2:35:2936:47
19Kjell Anders StorsandOrkdal IL / Team KnykenOrkdal IL / Team Knyken2:36:3337:51
20Thomas MjølhusAutronica Fire & SecurityAutronica Fire & Security2:38:0539:23
21Richard Woodingeningen2:39:2140:39
22Lars LangdalTrondheim triatlonklubbTrondheim triatlonklubb2:40:0741:25
23Terje KristiansenNTNUI LangrennNTNUI Langrenn2:44:2145:39
24Olav Lienleinstrand ILleinstrand IL2:50:0351:21
25Sveinung RyenOS ILOS IL2:51:3352:51
26Alexander HimoMunkholen BKMunkholen BK3:05:111:06:29
27Anders Lervikntnuintnui3:06:561:08:14
28Daan DoetsFeyenoordFeyenoord3:17:101:18:28
29Kristian Øyen--3:31:181:32:36
30Sigbjørn HerstadTeam TrøndertrugeTeam Trøndertruge3:42:531:44:11

Menn 36-40 år

#NavnKlubbTidEtter
1Ronny Thomas JenssenSparebank 1 SMNSparebank 1 SMN2:11:50
2Jonas Aamodt MoræusAptomarAptomar2:15:293:39
3Erlend BjerkåsJernbanens ILJernbanens IL2:18:456:55
4Alexander Granheimaskoasko2:20:398:49
5Johannes HøysæterTrondheim triatlonklubbTrondheim triatlonklubb2:21:359:45
6Tore KanestrømOrkdal ilOrkdal il2:23:5312:03
7Håkon HovByåsen ILByåsen IL2:26:2714:37
8Rolf S. JohansenRauma SK WFT LabsRauma SK WFT Labs2:28:2116:31
9Torgeir BrurokUtleira ILUtleira IL2:28:3916:49
10Lars-Børge FarstadFarlige CowboyaFarlige Cowboya2:30:4418:54
11Espen SkjevikExperto CrediteExperto Credite2:30:5419:04
12Johan PettersenMaze RuovdditMaze Ruovddit2:31:5920:09
13Petter StørsethTrondhjems skiklubTrondhjems skiklub2:32:4020:50
14John Tore SyrstadIL NORIL NOR2:33:1521:25
15Roar ØrdalTrondhjems skiklubTrondhjems skiklub2:34:5523:05
16Frode DragstenSt. OlavsSt. Olavs2:35:0623:16
17Øystein Bach RamstadStjørdals Blink ILStjørdals Blink IL2:36:0224:12
18Øyvind VadaStøren sportsklubbStøren sportsklubb2:36:3024:40
19Kjell Ove TillerLeksdal ILLeksdal IL2:45:2733:37
20Svein Olav UlstadStjørdals BlinkStjørdals Blink2:48:4036:50
21Pål Anders Wang----2:58:2546:35
22Øystein BrennaNOTEAMNOTEAM3:06:1854:28
23Johan Jørgen KværnøGjensidige SportGjensidige Sport3:12:231:00:33
24Magnar NedlandYahoo!Yahoo!3:17:131:05:23
25Espen SjøvollTrønderlagetTrønderlaget3:25:481:13:58

Menn 41-45 år

#NavnKlubbTidEtter
1Bjarne ValåsCK Krank1CK Krank12:04:02
2Frode SmevikByåsen IL / Gunnar SagbergByåsen IL / Gunnar Sagberg2:07:193:17
3Øystein SætherLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen2:10:416:39
4Stig Arne ErichsenByåsen ILByåsen IL2:12:278:25
5Håvard SandvikJonsvatnet ILJonsvatnet IL2:14:0210:00
6Ole Martin BollandsåsRustad ILRustad IL2:18:3514:33
7Sjur MoSINTEF BILSINTEF BIL2:21:1217:10
8Robert Mæle3T-Treningsenter3T-Treningsenter2:21:2717:25
9Ståle DullumIL StjørdalsblinkIL Stjørdalsblink2:21:3017:28
10Rolv-Jørgen BredesenSømnaSømna2:21:3817:36
11Rune TrandumREBILREBIL2:22:4418:42
12Thomas MelandWiderøe BILWiderøe BIL2:23:0719:05
13Torgeir OlsenTrondhjems skiklubTrondhjems skiklub2:26:2222:20
14Jens Dahlingeningen2:26:4822:46
15Jarl Eirik NordlandFengselet BILFengselet BIL2:27:5123:49
16Eric NevinBSKBSK2:28:3024:28
17Oddvar Forberg IsaksenTrondhjems skiklubTrondhjems skiklub2:30:3526:33
18Arnstein FikkanByaasen skiklubByaasen skiklub2:30:4726:45
19Jørgen TegdanEcotoneEcotone2:31:1027:08
20Odd Magne ReitanAtmel BILAtmel BIL2:31:4227:40
21Alf Anton HammerdalStatoil BILStatoil BIL2:32:2628:24
22Inge NorstadSINTEF BILSINTEF BIL2:32:3928:37
23Frode SaghaugVanvik ILVanvik IL2:34:1230:10
24Anders ThorstensenStrindheimpappaStrindheimpappa2:35:4231:40
25Nils StrømNOTEAMNOTEAM2:38:0934:07
26Sigmund Grimstadntnuintnui2:38:3134:29
27Øyvind Sneveegge ILegge IL2:40:5536:53
28Per Ola Sneveegge ILegge IL2:40:5636:54
29Tim MakComputIT BILComputIT BIL2:41:0737:05
30Børge MoeTrondhjems KajakklubbTrondhjems Kajakklubb2:41:5737:55
31Kyrre AuranMalvik IL/Ranheim Kraft BILMalvik IL/Ranheim Kraft BIL2:44:5140:49
32Espen AmundsenTeekay PetrojarlTeekay Petrojarl2:46:0242:00
33Morten JakobsenBryn ByggklimaBryn Byggklima2:46:4242:40
34Per-Egil KorstadSkjelstadmarka ILSkjelstadmarka IL2:47:4243:40
35Lars Tore HaugVeritas BILVeritas BIL2:49:3045:28
36Øystein KanestrømSandnes SkiskyttarlagSandnes Skiskyttarlag2:51:2047:18
37Arild BarlienSømna ILSømna IL2:52:2248:20
38Haaken AhnfeltOceaneeringOceaneering2:52:3148:29
39Knut GrasvikPolitiets ILPolitiets IL2:54:2950:27
40Joakim Hem OrskaugServi HydranorServi Hydranor2:54:5650:54
41Ole Bjørn GartlandExperis ITExperis IT2:55:4151:39
42Tore FalletStiftstaden sykkelklubbStiftstaden sykkelklubb2:55:4951:47
43Stig Rune JakobsenKONGSBERG Defence & AerospaceKONGSBERG Defence & Aerospace3:00:3356:31
44Krister SveinhaugStiftstaden sykkelklubbStiftstaden sykkelklubb3:05:391:01:37
45Marco Marien VoormolenInPhase Solutions BILInPhase Solutions BIL3:08:051:04:03
46Jan Morten MartinsenNTE bilNTE bil3:10:501:06:48
47Asle MartinsenKontoret ILKontoret IL3:14:131:10:11
48Rikard Sundeaskoasko3:15:131:11:11
49Arne Jakob TorvaldssonGolden Key International HonouGolden Key International Honou3:20:491:16:47
50Kjetil SmistadSmistad ILSmistad IL3:25:131:21:11
51Geir ØsterfeldtCoop Orkla Møre SACoop Orkla Møre SA3:28:101:24:08

Menn 46-50 år

#NavnKlubbTidEtter
1Terje DrøyvoldTINE bilTINE bil2:06:41
2Petter Quist-PaulsenByåsen ILByåsen IL2:11:244:43
3Rune VeieDet norske oljeselskap BILDet norske oljeselskap BIL2:12:195:38
4Helge JohansenStrindheim ilStrindheim il2:13:086:27
5Håvard LorangeSiemensSiemens2:15:138:32
6Jan Olav FagerholtOrkdal ilOrkdal il2:17:3310:52
7Roger LøkvikJonsvatnet ILJonsvatnet IL2:18:0611:25
8Ragnar NessPosten ILPosten IL2:18:3911:58
9Roar StørsetStjørdals Blink ILStjørdals Blink IL2:25:2718:46
10Frode Rekkeboleinstrand ILleinstrand IL2:25:4319:02
11Bjarne JohansenStjørdals BlinkStjørdals Blink2:26:1519:34
12Werner ReinfjordSømna ILSømna IL2:27:0220:21
13Hendrik Storstein SpilkerByåsen IL / NTNU-BILByåsen IL / NTNU-BIL2:27:1620:35
14Jens Even StorhovPwC BILPwC BIL2:27:4421:03
15Raymond SiiriIL ILARIL ILAR2:28:0721:26
16Carl-Olov HansenUtleira ILUtleira IL2:28:1721:36
17Tore FlatåsSiemensSiemens2:29:2222:41
18Vidar SørensenMalvik ILMalvik IL2:29:3522:54
19Arne Kristian LoråsNesseguttenNessegutten2:31:0424:23
20Arild HaugenTelenor BILTelenor BIL2:31:1224:31
21Tore HoemTeam BDOTeam BDO2:32:2225:41
22Jarle TuftoNTNU-BILNTNU-BIL2:32:5426:13
23Geir DahlsveenPølsesnabb SolutionsPølsesnabb Solutions2:34:0327:22
24Kjell Olav OpøienHommelvik skiHommelvik ski2:34:1327:32
25Sven Erik VedvikK. Lund ASK. Lund AS2:35:5829:17
26Lars Reitan--2:38:3631:55
27Jørund BraaMiljødirektoratetMiljødirektoratet2:39:0432:23
28Steinar WesterbergSømna ILSømna IL2:39:2932:48
29Mads OlsenRockwool BILRockwool BIL2:39:4633:05
30Stein Gunnar NilsenStiftstaden SKStiftstaden SK2:44:2137:40
31Sverre SteenNTNU-BILNTNU-BIL2:45:1338:32
32Steinar BjørkeByaasen skiklubByaasen skiklub2:46:4440:03
33Ola Mentz StokkenByåsen ILByåsen IL2:50:3643:55
34Jon Atle GullaNTNU-BILNTNU-BIL2:50:5844:17
35Geir JohnsenMarine HarvestMarine Harvest2:55:4549:04
36Richard LigårdTore LigaardTore Ligaard2:56:0449:23
37Ole Øystein KnudsenSINTEFSINTEF2:57:1050:29
38Asbjørn StrømmenTrondhjems skiklubTrondhjems skiklub2:57:4151:00
39Kjell Erik Wennbergstatoil bilstatoil bil2:57:5451:13
40Harry EideEide RevisjonEide Revisjon3:00:3753:56
41Sigbjørn MastadDet norske bilDet norske bil3:14:111:07:30
42Ole Agnar MoenMarine HarvestMarine Harvest3:26:541:20:13

Menn 51-55 år

#NavnKlubbTidEtter
1Runar FlønesOrkdal ilOrkdal il2:11:47
2Frank LillegravenByåsen ILByåsen IL2:16:284:41
3John Rune GilbergCK VictoriaCK Victoria2:17:095:22
4Tom RøttingPowel ASPowel AS2:18:186:31
5Eirik EnganStrindheim ilStrindheim il2:20:358:48
6Thor Arne FalkangerFreidigFreidig2:21:129:25
7Bjørn VaagenKløverbakerietKløverbakeriet2:22:5411:07
8Helge VedvikGrong ILGrong IL2:30:0818:21
9Are Andre OlsenKristiansundKristiansund2:30:5719:10
10Stig MoumGrong ILGrong IL2:35:2323:36
11Gudmund EiksundNTNU-BILNTNU-BIL2:35:4223:55
12Erik NilssonTr.hjem SkiklubbTr.hjem Skiklubb2:37:0025:13
13Ivan SkjærvøNORCONSULT BILNORCONSULT BIL2:39:0627:19
14Sverre Henriksenstatoil bilstatoil bil2:41:0629:19
15Eivind SelvigKjelsås ILKjelsås IL2:43:3331:46
16Egil LidalSkjelstadmarkSkjelstadmark2:43:5632:09
17Ole BuhaugLeksvik ILLeksvik IL2:47:1435:27
18Hugo StaveliOrkdal ilOrkdal il2:49:3637:49
19Geir Atle HoffITNOR BILITNOR BIL2:49:4337:56
20Arvid Karl SolumIdun Industri A/SIdun Industri A/S2:51:5040:03
21Jan Ove TvervågSjetne ILSjetne IL2:55:2743:40
22Kurt DahleKlæbu ILKlæbu IL2:58:2546:38
23Harald Kristian JohnsenRanheim SkiklubbRanheim Skiklubb2:59:2047:33
24Sivert Jørgenvågstatoil bilstatoil bil3:08:2556:38

Menn 56-60 år

#NavnKlubbTidEtter
1Stein Erik AagaardByåsen ILByåsen IL2:27:05
2Odd Atle TveitTrondheim kommuneTrondheim kommune2:29:282:23
3Terje Lauritzeningeningen2:29:482:43
4Anders SkjerveMarkabygda ILMarkabygda IL2:30:203:15
5Jostein AlvestadWing OKWing OK2:32:014:56
6Lars Chr. HvidstenKrampeKrampe2:33:416:36
7Knut-Erik ThorgaardByåsen ILByåsen IL2:36:059:00
8Arve LianNidelv ILNidelv IL2:36:399:34
9Ralf-Peter MichlerSt. Olavs HospitalSt. Olavs Hospital2:36:449:39
10Svein RamstadSINTEF StrindheimSINTEF Strindheim2:39:0912:04
11Gunnar HildonenJernbanen BILJernbanen BIL2:39:5412:49
12Bjørn MathisenWulff SuppliesWulff Supplies2:40:0513:00
13Einar Hjellenleinstrand ILleinstrand IL2:40:5813:53
14Øyvind LillebyInderøy skiInderøy ski2:41:5114:46
15Roar KjøsnesTrondhjems skiklubTrondhjems skiklub2:42:0915:04
16Stein Olsenstatoil bilstatoil bil2:44:3217:27
17Åge HaugerøStatsbyggStatsbygg2:45:0017:55
18Kjell Salveseningeningen2:51:5824:53
19Roar SnertingInderøy skiInderøy ski2:54:2827:23
20Paul Håkon Almåshommelvik ilhommelvik il2:54:5027:45
21Geir J. FiskumOtterøy ILOtterøy IL2:57:2430:19
22Geir TokleTr.hjem SkiklubbTr.hjem Skiklubb3:05:1638:11
23Bård RollNidelv ILNidelv IL3:06:3139:26
24Morten NergårdUngdomslaget MedvindUngdomslaget Medvind3:16:5549:50
25Morten SkoglundMulticonsult BILMulticonsult BIL3:17:5550:50
26Anders Storsethstatoil bilstatoil bil3:20:0953:04
27Olav OnsøyenByneset ILByneset IL3:32:241:05:19

Menn 61-65 år

#NavnKlubbTidEtter
1Jarle ThonstadHeimdal skiHeimdal ski2:22:16
2Stein KaasaByåsen ILByåsen IL2:23:1155
3Lasse NilsenFreidigFreidig2:29:287:12
4Arne MikkelsenNTNU-BILNTNU-BIL2:35:4313:27
5Rune KarlsenOSAN SkilagOSAN Skilag2:36:2814:12
6Per-Arvve SørngårdJernbanens IdrettslagJernbanens Idrettslag2:37:1715:01
7Kjell Jomar LyngTyholt ski og sykkelTyholt ski og sykkel2:44:2622:10
8Sverre BuanNTNU-BILNTNU-BIL2:50:5828:42
9John Ivar MogsethByåsenByåsen2:57:0634:50
10Willy PedersenVeidekke BILVeidekke BIL3:01:3839:22
11Steinar SaghaugVanvik ILVanvik IL3:02:3640:20
12Stein Børre Torpstatoil bilstatoil bil3:07:3545:19
13Sveinung GravåsInderøy ILInderøy IL3:10:3548:19
14Arnfinn PausSortland & Omegn SkiklubbSortland & Omegn Skiklubb3:13:5851:42
15ottar hendsethTrøaTrøa3:56:211:34:05

Menn 66-70 år

#NavnKlubbTidEtter
1Per Arild BolaasSteinkjer skiklubbSteinkjer skiklubb2:27:58
2Bjørn LehnTrondhjems skiklubTrondhjems skiklub2:36:118:13
3Svein VoldRennebu ILRennebu IL2:48:2720:29
4Lars Olav Nypanleinstrand ILleinstrand IL2:50:5522:57
5Anders WaageFreidigFreidig2:52:2624:28
6Ludvig KarlsenNTNU-BILNTNU-BIL3:02:3134:33
7Ole HansenNidelv ILNidelv IL3:04:1036:12
8Dag MyrhaugNTNU-BILNTNU-BIL3:21:5153:53

Menn 71-75 år

#NavnKlubbTidEtter
1Ola KvaaleSør-Trøndelag Fylkeskommune BISør-Trøndelag Fylkeskommune BI2:22:38
2Arnt Johan SkjetneBørsa ILBørsa IL2:50:4728:09
3Roar ForbordMalvik ILMalvik IL3:13:2650:48
4Finn Faye KnudsenNTNU-BILNTNU-BIL3:35:211:12:43
5Henry SundsetvikOL TrollelgOL Trollelg3:54:091:31:31

Menn student

#NavnKlubbTidEtter
1Kristoffer BirkelandJanusJanus2:15:09
2Morten RikstaddalIL LEIKIL LEIK2:15:3627
3Vegard Joten Andersenntnuintnui2:16:0152
4Vebjørn Hordnesntnuintnui2:21:316:22
5Henning Scheintnuintnui2:25:5910:50
6Gjermund NordskarNTNUs EntreprenørskoleNTNUs Entreprenørskole2:28:1713:08
7Håvard BarkvedDollardalen ILDollardalen IL2:31:1716:08
8Jacob Emil Tønnesenntnuintnui2:35:3020:21
9Sindre JohannessenMalvik ILMalvik IL2:36:0620:57
10Mads Fornesntnuintnui2:37:1122:02
11Aleksander Njøsntnuintnui2:41:0725:58
12Gunnar Wiedswang HorjenNewcastle UnitedNewcastle United2:41:1626:07
13Bjørnar Fuglaamoen Hagenntnuintnui2:42:4627:37
14Sigurd FridtunHaslum ilHaslum il2:44:1929:10
15Ola TrovatnSjögren ILSjögren IL2:44:5629:47
16Jonas NormannDrueklasen ILDrueklasen IL2:46:3131:22
17Ola FrihetsliØILØIL2:47:2932:20
18Daniel Wennbergntnuintnui2:56:3441:25
19Sigurd Holsenntnuintnui2:57:5942:50
20Vadim Khentalovntnuintnui3:00:2745:18
21Markus Johannessen--3:02:3647:27
22Åsmund Berstad--3:05:1450:05
23Ola AlmAlms skilagAlms skilag3:18:031:02:54
24Christian Finnstrømntnuintnui3:24:471:09:38
25Anders LøeDrueklasen ILDrueklasen IL3:27:441:12:35
26Eivind Arne R KvingeØILØIL3:36:451:21:36
27Alexander Sigurdssonntnuintnui3:56:391:41:30

Trim

NavnKlubb
Aksel Wormdahl
Arne Idar Haugen
Astrid Marie Dahl
Bjørn Sagen
Eiler Ulvik
Erlend Rensvik
Harald Storflor
Håvard Hyllmark
Inge Bjerknes
Ingolf Tøndel
Jørn Johansen
Kari Kvithyll
Knut E. Møller
Magnar Bendheim
Malene Wold
Morten Willmann
Nils Nyhus
Per Kristian Heidenstrøm
Roar Bardal
Steinar Skybakmoen
Terje Sørensen
Tonje Rian
Trond Erik Wold
Antall trimmere: 23