Resultatlister Marka Rundt 2013


Føre: Snø og regnbyger om hverandre. Rennet ble vunnet på rubbski.

Send oss din erindring av hvordan dette rennåret var! Skriv gjerne litt om løype, føre, vær eller annet så legger vi det ut her.

Menn student

#NavnKlubbTidEtter
1John Ola BuøySkaun ILSkaun IL2:28:44
2Magnus Åsland HansenFK SteindøleneFK Steindølene2:38:429:58
3Oskar Spets StorhovHeimdalHeimdal2:51:3222:48
4Pål Oskar EngenNTNUINTNUI2:54:2025:36
5Fredrik HelbækLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen2:54:2225:38
6Jørgen SannesLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen2:54:4626:02
7Tanner WiegandHarvard Ski TeamHarvard Ski Team2:56:4428:00
8Nikita Sinansky--2:56:5128:07
9Åsmund SkatvedtÅsen ILÅsen IL2:59:3030:46
10Håkon Kristian PostholmSokna ilSokna il2:59:4431:00
11Øystein Wethe HanssenTrondheimSpeedrunTrondheimSpeedrun3:02:3133:47
12Kristoffer OverreinNTNUINTNUI3:03:5035:06
13Erik Grimm StrømmeVestre Nøste SkibataljonVestre Nøste Skibataljon3:04:0935:25
14Petter HørtheVestre Nøste SkibataljonVestre Nøste Skibataljon3:05:0536:21
15Brede HagenNTNUINTNUI3:06:0737:23
16Håkon Narjord--3:06:5738:13
17Simen Ørndal Nilsentøh sktøh sk3:12:5844:14
18Erling GrammeltvedtNTNUI OrienteringNTNUI Orientering3:18:1949:35
19Helge TovslidNTNUINTNUI3:22:0253:18
20Magnus RudNTNUINTNUI3:22:5554:11
21Thomas GjerdeLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:23:1554:31
22Kristoffer SelvikNTNUINTNUI3:23:3454:50
23Per-Ole BuranLotto!Lotto!3:29:491:01:05
24Markus ForsbergNTNUINTNUI3:31:031:02:19
25Tore Lie Falkenbergingeningen3:31:381:02:54
26Eivind Lekve BjelleSogndalSogndal3:31:581:03:14
27Ole Kristian RaukBromma ILBromma IL3:32:081:03:24
28Øyvind KnapperholenSpanskrøretSpanskrøret3:32:191:03:35
29Eirik AalNTNUINTNUI3:32:491:04:05
30Haakon Egdetveit NustadNTNUINTNUI3:32:551:04:11
31Gunnar Wiedswang HorjenNewcastle UnitedNewcastle United3:33:221:04:38
32Christer SolaLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:34:211:05:37
33Petter Asla--3:35:351:06:51
34Egil Andreas BehrensNTNUINTNUI3:35:471:07:03
35Pål Fredrik BuraasNTNUINTNUI3:36:181:07:34
36Simen HexebergNTNUINTNUI3:36:561:08:12
37Marius Bratland--3:36:581:08:14
38Sondre Larsen HirthIntervallkollegietIntervallkollegiet3:37:581:09:14
39Rotem Sharoniingeningen3:37:591:09:15
40Tjerand SildeNTNUINTNUI3:40:181:11:34
41Dag-Are TrydalNTNUNTNU3:41:551:13:11
42Hallvard Oltedal VeiumByafossen ILByafossen IL3:43:141:14:30
43Stian BjornesNTNUINTNUI3:51:231:22:39
44Endre KureNTNUINTNUI3:52:381:23:54
45Snorre Lothar von Gohren EdwinTrondheimSpeedrunTrondheimSpeedrun3:57:251:28:41
46Bjørn-Ivar Bogfjellmo HaugHarestua ILHarestua IL3:57:311:28:47
47Torje Indseth SongeLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:57:541:29:10
48Emil Bergtøh sktøh sk3:57:581:29:14
49André Sætre Solheim--3:59:401:30:56
50Karl Fredrik Moe--4:00:461:32:02
51Lars Erik AustbøNTNUINTNUI4:03:321:34:48
52Tore Bastlien DahlSauda ILSauda IL4:03:331:34:49
53Marius LorvikNTNUI-langrennNTNUI-langrenn4:04:371:35:53
54Ole-Anders JohnsenGutelarvan ILGutelarvan IL4:06:171:37:33
55Andreas VikenIKEA LeangenIKEA Leangen4:08:051:39:21
56Jostein BallestadNTNUINTNUI4:08:241:39:40
57Erik OrekåsaLKSKLKSK4:11:141:42:30
58Jørgen LytskjoldNTNUINTNUI4:13:341:44:50
59Hallvard BjørkliLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen4:14:291:45:45
60Marius Tangeningeningen4:20:481:52:04
61Ole Håkon HovlandNTNUINTNUI4:21:411:52:57
62Olav Willumsen HaugåNTNUINTNUI4:29:182:00:34
63Jørgen AabergSøndagsturSøndagstur4:34:002:05:16
64Kristoffer Amdam GrønbeckLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen4:34:432:05:59
65Erling GrønningLKSKLKSK4:34:442:06:00
66Eirik BjerkestrandLKSKLKSK4:34:442:06:00
67Per KjellsenNTNUINTNUI4:55:312:26:47
68Eivind VaeSpanskrøretSpanskrøret4:59:492:31:05