Resultatlister Marka Rundt 2013


Føre: Snø og regnbyger om hverandre. Rennet ble vunnet på rubbski.

Send oss din erindring av hvordan dette rennåret var! Skriv gjerne litt om løype, føre, vær eller annet så legger vi det ut her.

Menn 26-30 år

#NavnKlubbTidEtter
1Hans Petter LykkjaIL Dalguten/Team VeidekkeIL Dalguten/Team Veidekke2:02:09
2Niklas DyrhaugTydal ILTydal IL2:02:145
3Morten SvinsåsRindal ilRindal il2:05:293:20
4Henning OffigstadØyer Tretten IFØyer Tretten IF2:06:164:07
5Vegar Hattestad JensenØrje ILØrje IL2:08:506:41
6Per Egil Bjørgentrønder/lyntrønder/lyn2:09:317:22
7Lars Vingli OdsæterLillehammer SkiklubLillehammer Skiklub2:11:379:28
8Lars EngsethNTNUINTNUI2:12:0910:00
9Johan KjølstadSkogn IL/ Team SkiGoSkogn IL/ Team SkiGo2:12:5210:43
10Ole Ivar Stakvik EideNTNUINTNUI2:16:5914:50
11Fredrik Klokk SandbergNTNUINTNUI2:19:2717:18
12Bjørn BergholtNTNUINTNUI2:20:1218:03
13Per Sigve SelsengSogndal ILSogndal IL2:20:4318:34
14Kai Robert VandsvikYtterøy ILYtterøy IL2:21:0018:51
15Johan LandrøNTNUINTNUI2:21:4419:35
16Stig Ove TangenHenning SkilagHenning Skilag2:24:2722:18
17Erik ForbordLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen2:25:1223:03
18Lars SolheimStøren sportsklubbStøren sportsklubb2:26:4624:37
19Jonas FlaatSnåsa IL / Nava SportSnåsa IL / Nava Sport2:28:1826:09
20Lars Erik VandsvikYtterøy ILYtterøy IL2:28:4826:39
21Einar StødleNTNUINTNUI2:30:5528:46
22Bård VinsnesbakkSingsås ILSingsås IL2:31:0828:59
23Kristian Gaustad HanssenSINTEF BILSINTEF BIL2:31:1029:01
24Trygve OlsenIL TrysilguttenIL Trysilgutten2:33:4731:38
25Kristian Wollen SteenNTNUINTNUI2:34:1932:10
26Simen HusbyBDOBDO2:35:0832:59
27Jørgen GrønsundSintef BIL/Hetland Sport ASSintef BIL/Hetland Sport AS2:36:0033:51
28Daniel KnutsenLKSKLKSK2:36:0133:52
29Bjarte HaugenIL BJØRNIL BJØRN2:40:3738:28
30Stian FribergMarkabygda ILMarkabygda IL2:41:0438:55
31Marius HovdeSparebank 1 SMNSparebank 1 SMN2:41:4539:36
32Ola Bakken IversenNTNUINTNUI2:42:0239:53
33Torstein OhrNTNUINTNUI2:43:2741:18
34Peter Selmer RønningenTeam StelvioTeam Stelvio2:43:3641:27
35Håvard Gosse BergsethIla JernIla Jern2:43:4241:33
36Øyvind SelmerLangesund IFLangesund IF2:45:0042:51
37Helge DahlenOsmarka ILOsmarka IL2:45:2443:15
38Lars Olav NordstogaMulticonsult BIL OsloMulticonsult BIL Oslo2:46:1844:09
39Jens JægerRambøllRambøll2:46:2144:12
40Kristian Høye BørøsundGlæpptak ILGlæpptak IL2:46:3344:24
41Øyvind Esse BergePwC BILPwC BIL2:46:5144:42
42Joakim BjørkhaugTØH MasterTØH Master2:47:1645:07
43Carl-Erik B. KullmannVeritas BILVeritas BIL2:47:5345:44
44Håvard EvjestadIL BJØRNIL BJØRN2:49:2047:11
45Øivind BindeNOTEAMNOTEAM2:49:3047:21
46Morten Binde BratbergStod ILStod IL2:49:4147:32
47Steffen S. KystadTBRTTBRT2:51:0848:59
48Jørgen SugarNTNUINTNUI2:52:2650:17
49Andreas EinanTeam BøksethTeam Bøkseth2:52:5850:49
50Anders ReitloTØH Master/Egge ILTØH Master/Egge IL2:54:4452:35
51Kristian Skjerveegge ILegge IL2:56:4054:31
52Ivar RøddePwC BILPwC BIL2:58:1456:05
53Eirik Lokna NygårdNTNUINTNUI3:00:2258:13
54Sindre Talleraas HolenVismaVisma3:01:4759:38
55Espen KalkvikCrash and Burn MultisportCrash and Burn Multisport3:03:341:01:25
56martin sundsethPHSPHS3:04:091:02:00
57Jon BrandeggenNTNUINTNUI3:06:331:04:24
58Thomas Laurentius Haaskjold EideSpecsHunter AILSpecsHunter AIL3:08:211:06:12
59Pål Nesdal FossumTØH MasterTØH Master3:10:571:08:48
60Arvid HofgaardÅF SkidklubbÅF Skidklubb3:11:581:09:49
61Marius SommervoldGladeJohanASGladeJohanAS3:14:031:11:54
62Fredrik HausmannHausmann ILHausmann IL3:14:231:12:14
63Aleksander Lyng GifstadIl HållingenIl Hållingen3:17:421:15:33
64Andreas Gagnat BøeNTNUINTNUI3:18:361:16:27
65Alexander Emil SundsethSoknaSokna3:19:121:17:03
66Knut SkoverengCrash and Burn MulttisportCrash and Burn Multtisport3:21:291:19:20
67Guttorm MathismoenNorconsult BILNorconsult BIL3:23:041:20:55
68Martin HolstMulticonsult BILMulticonsult BIL3:24:131:22:04
69Fredrik HoleTrondheim KiropraktorklinikkTrondheim Kiropraktorklinikk3:24:281:22:19
70Jonas HaugNTNUINTNUI3:28:011:25:52
71Adrian LøvoldNacka Värmdö SKNacka Värmdö SK3:29:001:26:51
72Christian SvarstadBlaker ILBlaker IL3:30:061:27:57
73Anders NesbakkenMercantile SFKMercantile SFK3:33:071:30:58
74Jørgen EmausTKKFTKKF3:34:311:32:22
75Jan Fredrik HelgakerNTNU BILNTNU BIL3:35:311:33:22
76Dag Atle Lee EksundIntervallkollegietIntervallkollegiet3:39:531:37:44
77Nils EinanPrimahus BILPrimahus BIL3:43:331:41:24
78Rickard Tallberg--3:45:341:43:25
79Jørgen Mo RandeKPMGKPMG3:46:281:44:19
80Yngve SyrtveitBouvet BILBouvet BIL3:47:221:45:13
81Audun SlettenNTNUINTNUI3:49:191:47:10
82Bjørnar BolsøTKKFTKKF3:52:351:50:26
83Peder Weidemann EgsethWTG21WTG213:55:221:53:13
84Trond HaugeTrioTrio4:05:262:03:17
85Jens HagaSportvereinigung DynamoSportvereinigung Dynamo4:17:062:14:57
86Eirik Wilberg RebnordNTNUINTNUI4:24:022:21:53
87Bendik BergStrindheimStrindheim4:42:342:40:25
88Vegard Hovdalingeningen4:57:332:55:24
89Lars HeggenTøh-MasterTøh-Master5:46:223:44:13