Resultatlister Marka Rundt 2013


Føre: Snø og regnbyger om hverandre. Rennet ble vunnet på rubbski.

Send oss din erindring av hvordan dette rennåret var! Skriv gjerne litt om løype, føre, vær eller annet så legger vi det ut her.

Menn 21-25 år

#NavnKlubbTidEtter
1Marius GevingDNB/Byåsen ILDNB/Byåsen IL2:08:35
2Henrik Hollingsæter KippernesByåsen ilByåsen il2:09:491:14
3Vegard GodøTØH MasterTØH Master2:10:331:58
4Håkon Hagen HelgesenLørenskog SkiklubbLørenskog Skiklubb2:12:033:28
5Martin HallbergNTNUINTNUI2:14:386:03
6Øyvind Strømsholm PettersenFrosta ILFrosta IL2:16:027:27
7Vegard Blomseth JohnsenNTNUINTNUI2:16:337:58
8Morten Urdal BakkeNTNUI LangrennNTNUI Langrenn2:17:118:36
9Sindre SelvigKjelsås ILKjelsås IL2:17:429:07
10Jan-Tore Haugan HornNTNUINTNUI2:20:3612:01
11Haakon J GuttormsenNTNUINTNUI2:22:0413:29
12Sindre TengesdalNTNUINTNUI2:22:2413:49
13Martin Sommer NygaardBjørn Myhre SportBjørn Myhre Sport2:23:3214:57
14Sondre HaldenNTNUINTNUI2:24:4316:08
15Sindre SangnesSindi SpeculationsSindi Speculations2:24:5616:21
16Eirik F. SolheimStrindheim ILStrindheim IL2:26:3518:00
17Fredrik Svendsenleinstrand ILleinstrand IL2:29:3120:56
18Lars EriksenNTNUINTNUI2:30:0721:32
19Eirik AasheimEik-TønsbergEik-Tønsberg2:30:5922:24
20Thomas ArnulfLyn Ski/PeroddLyn Ski/Perodd2:34:2525:50
21Martin Andreas JustHamburgerkamerateneHamburgerkameratene2:34:4726:12
22Torstein Ulriksen SkogsethTeam LaktatTeam Laktat2:35:2526:50
23Kristian StenerudNTNUINTNUI2:35:3026:55
24Emil SolbakkenØyer-Tretten IFØyer-Tretten IF2:35:3426:59
25Svein Arne BøgsethFollafoss ILFollafoss IL2:35:3827:03
26Vegard FredriksenNTNUINTNUI2:36:1227:37
27Jon Winsnes RødlandNTNUINTNUI2:36:5628:21
28Andreas ThorvaldsenDNBDNB2:37:3128:56
29Haakon Gunnerius Johnsrud HagenNTNUINTNUI2:38:1229:37
30Christian Arne Raknes BrekkeNTNUINTNUI2:39:3230:57
31Arild Lote HendenStårheim ILStårheim IL2:39:5231:17
32Henrik PaustNTNUINTNUI2:40:0231:27
33Sveinung Brenno FlætheNTNUINTNUI2:40:1131:36
34Henrik HaugumNTNUINTNUI2:40:5932:24
35Halvor Eid NielsenNTNUINTNUI2:44:3435:59
36Henrik GranumNTNUINTNUI2:44:4136:06
37Andreas BaastadNTNUINTNUI2:46:1437:39
38Tor-Einar HovdeNTNUINTNUI2:46:2037:45
39Mats AlfsenNTNUINTNUI2:46:3838:03
40Andreas SchwenckeLyn Ski/PeroddLyn Ski/Perodd2:49:2440:49
41Vegard KristensenNTNUINTNUI2:51:1042:35
42Knut André HardangNTNUINTNUI2:51:3442:59
43Vetle Kolberg SteneNTNUINTNUI2:51:4543:10
44Eirik GurigardBusmoenBusmoen2:52:1143:36
45Ole André OlsenTØH MasterTØH Master2:52:3243:57
46Pål Gunnar HovelsenTØH MasterTØH Master2:53:2644:51
47Magnus Frestad NygaardKRIKKRIK2:53:5345:18
48Tormod Relling NielsenNTNUINTNUI2:54:0745:32
49Erik Hiller HolomNTNUINTNUI2:54:3546:00
50Sølve BjerkenåsHeimdalHeimdal2:56:2447:49
51sebastian andersen buggeNTNUINTNUI2:57:2348:48
52Arne IlsengNTNUINTNUI2:57:4049:05
53Olav FebySørumsand IFSørumsand IF2:58:0649:31
54Kristoffer SelmerNTNUINTNUI2:58:3950:04
55torbjørn skjerveNTNUINTNUI2:59:2850:53
56August WieseNTNUINTNUI2:59:4051:05
57Øyvind NordengenGran ILGran IL3:00:3451:59
58Sigurd Hofsmo JakobsenNTNUINTNUI3:01:2052:45
59Håkon Walter BjørnsrudSuper team WalterSuper team Walter3:01:3553:00
60Halvor MyhrvoldNTNUINTNUI3:01:3953:04
61Bjarte ImsNTNUINTNUI3:01:5253:17
62Erik GustafssonNTNUINTNUI3:04:0755:32
63Jonas Skoog HansenVingnes SkiklubbVingnes Skiklubb3:04:3255:57
64Markus HopIsfjorden ILIsfjorden IL3:04:4156:06
65Mats ThorgårdTeam ThorgårdTeam Thorgård3:04:4356:08
66Christian GranumNTNUINTNUI3:04:4756:12
67Kenneth Eide HaugenVang SkiløperforeningVang Skiløperforening3:06:3658:01
68Tor Andreas AndersenNTNUINTNUI3:07:2458:49
69Øystein WikanTØHTØH3:07:5459:19
70Kjetil StubbomTrønder-Lyn ILTrønder-Lyn IL3:09:251:00:50
71Marius FlasnesOverhalla ILOverhalla IL3:09:431:01:08
72Magnus HalvorsenNTNUINTNUI3:11:501:03:15
73Andreas Sandness MelbyNTNUINTNUI3:12:161:03:41
74Andreas JungNTNUINTNUI3:14:461:06:11
75Henrik Svaland AasNTNUINTNUI3:17:501:09:15
76Andreas ÅrstadNTNUINTNUI3:18:221:09:47
77Hans Wilhelm BråtenFrogner ILFrogner IL3:19:521:11:17
78Bjørnar Fjelldalingeningen3:21:421:13:07
79Petter Kildal ForsethNTNUINTNUI3:23:391:15:04
80Anders Walbø JohnsgårdØyer/TrettenØyer/Tretten3:23:521:15:17
81Joachim SitjeSuper team WalterSuper team Walter3:25:251:16:50
82Karl Otto KristoffersenLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:26:481:18:13
83Tore AslakstrømLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:27:581:19:23
84Magnus Røkke BangstadTeam LaktatTeam Laktat3:28:001:19:25
85Håkon Kjøde RødalKRIKKRIK3:30:251:21:50
86Lars Petter MengshoelTØH MasterTØH Master3:32:271:23:52
87Jon-Henrik B. ØstbergAron SkiklubbAron Skiklubb3:35:471:27:12
88Pål Næsvoldsøre-ål ilsøre-ål il3:37:031:28:28
89tor jørgen larsenStod ILStod IL3:40:481:32:13
90Andreas VågeSindi SpeculationsSindi Speculations3:41:381:33:03
91Willy KristiansenNTNUINTNUI3:47:561:39:21
92Alf Kristian BergetTøh-MasterTøh-Master4:03:291:54:54
93Steffen Sæther--4:03:381:55:03
94Jørgen TovsrudLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen4:07:421:59:07
95Adam GabrielsenLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen4:07:421:59:07
96David JohansenTØH MasterTØH Master4:17:332:08:58
97Petter BreistrandTØH MasterTØH Master4:18:042:09:29
98Jonas Sand HansenTØH MasterTØH Master4:29:212:20:46
99Bjarte Hovdalingeningen5:10:383:02:03