Resultatlister Marka Rundt 2012


Føre: Varierende med fokksnø. Mye snøfall siste dagene.

Vær: Tette snøbyger og innimellom sterk vind. Ca -1 grad og litt kram snø. Gløtt av sol.

Kommentar: De første løperne fikk ikke registert sin tid på mellomstasjon 2 på Skogly pga. teknisk feil.

Send oss din erindring av hvordan dette rennåret var! Skriv gjerne litt om løype, føre, vær eller annet så legger vi det ut her.

Menn student

#NavnKlubbTidEtter
1Mathias StrandNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:38:12
2Olav FebySørumsand IFSørumsand IF2:39:0856
3Bjørn Kristian Bacheegge ILegge IL2:43:405:28
4David André AasenMelhus ILMelhus IL2:45:357:23
5Klaus Klausen Espedalntnuintnui2:47:289:16
6Anders Enganingeningen2:50:1812:06
7Pål Mikalsen RolfsenJonsvatnet ILJonsvatnet IL2:51:3513:23
8Bernhard Haver Vaglentnuintnui2:52:1113:59
9Kevin Gazentnuintnui2:56:0217:50
10Andreas Baastadntnuintnui2:57:2719:15
11Nikolai HasselFirkløvern ILFirkløvern IL2:58:0719:55
12Mathias Holtedahl ThorpTeam United BakeriesTeam United Bakeries2:58:5020:38
13Anders Reitloegge ILegge IL3:00:3622:24
14Aleksander ThorneNOTEAMNOTEAM3:01:5923:47
15Syver GunstadBMWCCNBMWCCN3:02:0223:50
16Brede Hagenntnuintnui3:02:3524:23
17Mats Nåvik HvalFlatås ilFlatås il3:03:0724:55
18Petter Elnaningeningen3:04:0025:48
19Hans Petter Ressemingeningen3:04:0125:49
20Erik LonaNOTEAMNOTEAM3:05:1527:03
21Tore Hustadntnuintnui3:05:5227:40
22Mikkely Ytterhusntnuintnui3:05:5927:47
23Pål Eskild Rasmussenntnuintnui3:07:1629:04
24Sjur Vullum Løtveitntnuintnui3:07:3929:27
25Andreas Vågntnuintnui3:07:4429:32
26kristian SætherTolga ILTolga IL3:08:1430:02
27Eyvind Thommesen Sæbøhommelvik ilhommelvik il3:09:1431:02
28Kristoffer Selmerntnuintnui3:09:3231:20
29Andre Sommervoldntnuintnui3:10:2732:15
30Erling Viljugrein Stølenntnuintnui3:10:3532:23
31Arild Nøst Arnesenntnuintnui3:12:3234:20
32Audun Brenne FehnUtleiraUtleira3:16:5138:39
33Ove Nesetntnuintnui3:17:2539:13
34Jørgen ErdalHøgtun FHSHøgtun FHS3:17:4339:31
35Ole Kristian Raukntnuintnui3:18:4440:32
36Anders Asheim Hennumntnuintnui3:19:1040:58
37Karl Otto KristoffersLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:21:2043:08
38Trond Berntsenntnuintnui3:22:1244:00
39Knut-Eirik Heltnentnuintnui3:22:3644:24
40Tor Anders Marvikntnuintnui3:22:4544:33
41Andreas IngjerdBI TrondheimBI Trondheim3:23:0044:48
42Per Olav Bjerkholt AamlidHøgtun FHSHøgtun FHS3:23:4045:28
43Einar HjortåsNTNUINTNUI3:23:5345:41
44Kjell Steinar Wibeingeningen3:24:3446:22
45Eirik Skårenntnuintnui3:25:2647:14
46Jens Kristian HaugeSogndal grill og pølseSogndal grill og pølse3:25:2747:15
47Thorvald Halset Thorsnesntnuintnui3:26:4848:36
48Kristian Eientnuintnui3:27:0148:49
49Simen Sjøvold Skavangntnuintnui3:28:3250:20
50Geir Martin Bakkeningeningen3:28:5450:42
51Anders Åsland HansenFK SteindøleneFK Steindølene3:29:0950:57
52Martin Bjelde MikkelsenNTNUI - langrennNTNUI - langrenn3:29:2951:17
53Hans Erik UnelsrødSkoger ILSkoger IL3:29:5951:47
54Sveinung Heide Vaskinnntnuintnui3:30:3352:21
55Dag Skreden--3:33:1054:58
56Sjur VammervoldSport 1 OppdalSport 1 Oppdal3:33:5955:47
57Ole Christian Hermanrudntnuintnui3:35:1056:58
58Henrik Sletsjøentnuintnui3:35:4057:28
59Anders Aase Solbergntnuintnui3:38:121:00:00
60Arild Hagantnuintnui3:39:041:00:52
61Mikael Strandntnuintnui3:39:351:01:23
62Eirik ØlnesBergstudentene SKBergstudentene SK3:40:181:02:06
63Jørgen Fjæranntnuintnui3:40:561:02:44
64Ole-Anders Johnsenntnuintnui3:41:341:03:22
65Even AavestrudFlå ILFlå IL3:41:351:03:23
66Eirik Vist Scheientnuintnui3:41:581:03:46
67Pål Fredrik Buraasntnuintnui3:42:181:04:06
68Andreas SimonsenNOTEAMNOTEAM3:42:191:04:07
69Leif Tore Larsenntnuintnui3:42:221:04:10
70Eivind BerstadISFiT BILISFiT BIL3:42:521:04:40
71Martin Holstntnuintnui3:43:121:05:00
72Per Kjellsenntnuintnui3:43:491:05:37
73Per Øyvind Eid FjukTeam AlmarsTeam Almars3:44:511:06:39
74Jørgen SundheimNTNUI -LangrennNTNUI -Langrenn3:45:261:07:14
75Willy Kristianseningeningen3:45:441:07:32
76Kjetil Halsbogntnuintnui3:45:481:07:36
77Tore Bastlien DahlSauda ILSauda IL3:46:191:08:07
78Christian SaunumNOTEAMNOTEAM3:46:381:08:26
79Even Salvesenntnuintnui3:47:181:09:06
80Jarand NærlandNOTEAMNOTEAM3:47:221:09:10
81Øyvind Huse SolbakkenNederlagetNederlaget3:49:101:10:58
82Ole Jakob OrlienLKSKLKSK3:50:301:12:18
83Axel HoleneNTNUI langrennNTNUI langrenn3:51:311:13:19
84Jens Hagantnuintnui3:51:321:13:20
85Gustav Henning LindebergBybroen VGSBybroen VGS3:53:291:15:17
86Morten Haugom--3:53:341:15:22
87Jens Christian Rognlienntnuintnui3:55:241:17:12
88Audun Reinsborg Logntnuintnui3:55:531:17:41
89Simon Hansoningeningen3:57:251:19:13
90Paal Greva Skovdahlntnuintnui4:02:041:23:52
91Eirik Larsenntnuintnui4:03:431:25:31
92Lars Erik Austbøntnuintnui4:12:151:34:03
93Kjetil SonerudHCHC4:12:201:34:08
94Christian SvendbyRustad ILRustad IL4:14:051:35:53
95Christian Buentnuintnui4:20:051:41:53
96Eivind Steinntnuintnui4:29:251:51:13
97Hans Kristian Knudsentrondheim kommunetrondheim kommune5:00:472:22:35
98Vidar HorpestadNTNUINTNUI5:08:552:30:43