Resultatlister Marka Rundt 2012


Føre: Varierende med fokksnø. Mye snøfall siste dagene.

Vær: Tette snøbyger og innimellom sterk vind. Ca -1 grad og litt kram snø. Gløtt av sol.

Kommentar: De første løperne fikk ikke registert sin tid på mellomstasjon 2 på Skogly pga. teknisk feil.

Send oss din erindring av hvordan dette rennåret var! Skriv gjerne litt om løype, føre, vær eller annet så legger vi det ut her.

Menn 21-25 år

#NavnKlubbTidEtter
1Ånund Lid BygglandHøydalsmo ILHøydalsmo IL2:08:39
2Thomas Albertsen DahlenVarden IL/PRIVATmeglerenVarden IL/PRIVATmegleren2:08:423
3Bjørn HorgLundamo ilLundamo il2:09:511:12
4Svend Erik Horgntnuintnui2:09:511:12
5Kenneth FlaaøienKlæbu ILKlæbu IL2:11:182:39
6Martin Hallbergntnuintnui2:12:153:36
7Per Olav ØdegårdByåsen il LangrennByåsen il Langrenn2:12:173:38
8Sondre OldervollByåsen ilByåsen il2:12:223:43
9Andreas Kleven KrossholmBærums Verk IFBærums Verk IF2:12:383:59
10Vegmund GurholtLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen2:14:596:20
11Christian BraathenFossum IFFossum IF2:15:527:13
12Fredrik FuglerudGjerdrum il skiGjerdrum il ski2:16:187:39
13Kenneth MyhreMalm ilMalm il2:16:398:00
14Kristian GroevByaasen skiklubByaasen skiklub2:17:258:46
15Øyvind Strømsholm PettersenFrosta ILFrosta IL2:17:469:07
16Torbjørn Valantnuintnui2:17:559:16
17Jan-Tore Haugan Hornntnuintnui2:18:059:26
18Vegard GodøEmblem ILEmblem IL2:18:269:47
19Fredrik Klokk Sandbergntnuintnui2:18:369:57
20Marius GevingByåsen ilByåsen il2:18:5210:13
21Torgeir Nørbechntnuintnui2:19:4511:06
22Rasmus Korvald Skaarentnuintnui2:20:0311:24
23Truls Even HestengenRustad ILRustad IL2:20:5612:17
24Jørgen DanielsenBossmo & Ytteren IL skiBossmo & Ytteren IL ski2:21:5313:14
25Erik Olsenntnuintnui2:22:3213:53
26Sjur Messel Nafstadntnuintnui2:22:4814:09
27Henrik StruksnæsKjelsås ILKjelsås IL2:22:5214:13
28Karl Erik Overnntnuintnui2:22:5614:17
29Jørgen FiskumNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:23:1014:31
30Nikolai HeumPeroddPerodd2:23:2914:50
31Lars Engsethntnuintnui2:23:5615:17
32Vegard StorvoldJanus IFJanus IF2:24:3215:53
33Hans André Mangen OlsenKonnerud ILKonnerud IL2:24:5316:14
34Kenneth ValnesSPKL HardhausSPKL Hardhaus2:25:1116:32
35Vegard NerdalIL StålkamerateneIL Stålkameratene2:25:2016:41
36Øyvind Waage Hanssen-Bauerntnuintnui2:25:3616:57
37Teodor DanielsenNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:25:3917:00
38Sindre SangnesLyn SkiLyn Ski2:25:5017:11
39Christian GrønvoldLillomarka SKLillomarka SK2:26:5218:13
40Gustav WoieLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen2:27:0318:24
41Haakon J Guttormsenntnuintnui2:27:1018:31
42Jonas FlaatSnåsa ILSnåsa IL2:27:2218:43
43Simen Smisethhommelvik ilhommelvik il2:28:1019:31
44Torgeir RøynstrandJanus IFJanus IF2:29:2620:47
45Kristoffer Kleppestøntnuintnui2:29:4121:02
46Marius BergHANK SPORTHANK SPORT2:30:0121:22
47Øyvind ØksnesDalheimDalheim2:30:3121:52
48Tobias Strand Johansenntnuintnui2:30:3621:57
49Knut Einar DahlNTNUI langrennNTNUI langrenn2:31:0022:21
50Andreas Sætre Hammerlundntnuintnui2:32:2423:45
51Simen StrømsøyenTorridalTorridal2:32:2823:49
52Even Flønes Skarentnuintnui2:32:4624:07
53Thomas HovsteinStadsbygd IL / TUB 2Stadsbygd IL / TUB 22:32:5324:14
54Erlend Eikeland Myrnesntnuintnui2:32:5624:17
55Henrik Haugumntnuintnui2:33:0924:30
56Bendik RamstadTeam LaktatTeam Laktat2:33:4525:06
57Nicolai SkjærpeSandnes ilSandnes il2:33:4725:08
58Jørn Kvitland2:33:4825:09
59Morten JohansenBossmo & Ytteren ILBossmo & Ytteren IL2:33:4825:09
60Erik ForbordLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen2:34:1325:34
61Lars Erik VandsvikTeam YtterøyTeam Ytterøy2:34:2625:47
62Erlend Salberg LøeRøra ILRøra IL2:34:3525:56
63Gustav Martinsenntnuintnui2:34:4826:09
64Fredrik Svendsenleinstrand ILleinstrand IL2:34:5326:14
65Fredrik Johanssonntnuintnui2:34:5526:16
66Vegard Fredriksenntnuintnui2:35:1326:34
67Magnus Åsland HansenFK SteindøleneFK Steindølene2:36:2427:45
68Andreas Thorvaldsen--2:36:2927:50
69Peter Stølenntnuintnui2:37:4329:04
70Torstein Ohrntnuintnui2:38:2629:47
71Eirik Aasheimntnuintnui2:38:3429:55
72Sigurd EkkjeRøldal ILRøldal IL2:39:1330:34
73Olaf Sissenerntnuintnui2:39:2430:45
74Rune Bilitntnuintnui2:39:4531:06
75Eivind Bryne Retterstølntnuintnui2:39:5531:16
76Andreas Severinsenntnuintnui2:39:5731:18
77Haakon Gunnerius Johnsrud Hagenntnuintnui2:40:0031:21
78Halvor Myhrvoldntnuintnui2:41:1432:35
79Henrik Arnstorpntnuintnui2:41:2932:50
80Helge Hoff Hansenntnuintnui2:42:4734:08
81Magnus Engsethntnuintnui2:43:1434:35
82Torgeir DaleMarnardal ILMarnardal IL2:43:2634:47
83Martin Abelson Sahlenntnuintnui2:44:0735:28
84Joakim BjørkhaugRSKRSK2:44:2535:46
85Pål Oskar Engenntnuintnui2:44:5036:11
86Torstein Ulriksen SkogsethTeam LaktatTeam Laktat2:45:1136:32
87Erlend Hovindntnuintnui2:45:4237:03
88Magnus Røkke BangstadTeam LaktatTeam Laktat2:46:2137:42
89Carl-Erik B. Kullmannntnuintnui2:46:4038:01
90Lars Hermanrudntnuintnui2:46:5038:11
91Christian Sundentnuintnui2:47:1338:34
92Ola Granhus MediåsTeam LaktatTeam Laktat2:48:3439:55
93Tor Andreas Andersenntnuintnui2:48:4240:03
94Bendik Nybakk Torsæterntnuintnui2:49:0440:25
95Jahn Frederik Gruentnuintnui2:51:3042:51
96Andreas AulstadLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen2:51:3542:56
97Øystein Salberg LøeRøra ILRøra IL2:51:4343:04
98Simon Rekkeboingeningen2:51:4443:05
99Marius Kongsfjell Fekenentnuintnui2:51:5843:19
100Andreas Davies SandbuByaasen skiklubByaasen skiklub2:52:5144:12
101Mats Alfsenntnuintnui2:53:0244:23
102Arne SkymoenLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen2:53:5245:13
103Sølve Bjerkenås--2:53:5645:17
104Henrik Granumntnuintnui2:54:0945:30
105Sigurd Berg Aasntnuintnui2:54:4546:06
106Torgrim Aasentnuintnui2:54:4646:07
107Magnus NaustdalBL LangrennBL Langrenn2:54:5246:13
108Håkon Walter BjørnsrudSuper team WalterSuper team Walter2:55:2346:44
109Jon Winsnes Rødlandntnuintnui2:55:3346:54
110Martin Uglemingeningen2:55:4547:06
111Marius Haara Tjemslandntnuintnui2:55:5347:14
112Eirik Lokna Nygårdntnuintnui2:55:5847:19
113Lars Martin Hyttenntnuintnui2:56:2447:45
114Erik Hiller Holomntnuintnui2:56:3847:59
115Einar Sandeingeningen2:56:4648:07
116Mats Foss Knutsenntnuintnui2:57:5749:18
117Halvor SteinsholtNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:58:5250:13
118Ole André OlsenSTIFSTIF2:59:0350:24
119Magnus Frestad Nygaardntnuintnui2:59:1250:33
120Audun Lie Indergaardntnuintnui2:59:5051:11
121Eivind Sars VeddengNTNUI - langrennNTNUI - langrenn2:59:5351:14
122Henrik Nordahlntnuintnui2:59:5751:18
123Erik Thoresen HaugLyn SkiLyn Ski3:00:2251:43
124Magnus Skaarntnuintnui3:00:3051:51
125Marius Birkeland MoOlderskog ILOlderskog IL3:00:4252:03
126Jonas Halmøyprivatprivat3:01:3452:55
127Christian Granumntnuintnui3:03:1854:39
128Øyvind NordengenGran ILGran IL3:04:4056:01
129Morten Krüger HagenBLangrennBLangrenn3:04:4256:03
130Roger GrøndahlJanus IFJanus IF3:05:0656:27
131Kristian Vassbottenntnuintnui3:05:0956:30
132Christopher Anselm WanneboKuldenorKuldenor3:05:3957:00
133Jeremy Kingntnuintnui3:05:4157:02
134Bertil Lassesen Ekerningeningen3:05:5857:19
135Peter Kalsaas FossumNTNUI-langrennNTNUI-langrenn3:05:5957:20
136Marius FlasnesOverhalla ILOverhalla IL3:06:0057:21
137Mats Ramfjordntnuintnui3:06:5358:14
138Andreas Jungntnuintnui3:07:4659:07
139Thorvald GrindstadØvre bymark melkesyreforeningØvre bymark melkesyreforening3:08:2859:49
140Martin Aasred HolstNOTEAMNOTEAM3:09:091:00:30
141Andreas Årstad--3:09:271:00:48
142Sven Henrik AndresenBLangrennBLangrenn3:10:391:02:00
143Georg Ellilantnuintnui3:11:361:02:57
144Johan Fredrik Holm Totlandntnuintnui3:12:271:03:48
145Øyvind Esse BergeKolbotn ILKolbotn IL3:12:471:04:08
146Øystein Sexe OlsenLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:12:521:04:13
147Rolf Erik Tvetenntnuintnui3:13:201:04:41
148Markus Gladntnuintnui3:14:071:05:28
149Ola Almførstemannsklubbenførstemannsklubben3:14:431:06:04
150Andreas HjelleNtnui sykkelNtnui sykkel3:17:161:08:37
151Magnus Solli Haukaasntnuintnui3:17:211:08:42
152Hans Olaf Hågenvikntnuintnui3:17:451:09:06
153Bjørnar Fuglaamoen HagenIL TrysilguttenIL Trysilgutten3:18:041:09:25
154Andreas Ullerningeningen3:18:521:10:13
155Sindre Høyem SkårsmoenLeinstrandLeinstrand3:19:241:10:45
156Andreas Sandness Melbyntnuintnui3:19:311:10:52
157Roald Leerntnuintnui3:20:421:12:03
158Bjørn Emil Evensenntnuintnui3:20:491:12:10
159Carl Skaarntnuintnui3:21:181:12:39
160Jon-Leo Kjellstadli Svendsenntnuintnui3:21:491:13:10
161Ola FrihetsliØILØIL3:23:061:14:27
162tor jørgen larsenstord skstord sk3:23:281:14:49
163Kjetil Høie Hansenntnuintnui3:25:081:16:29
164Simen Skogenntnuintnui3:26:091:17:30
165Pål Moen MøstIL SverreIL Sverre3:26:421:18:03
166kristian solvinntnuintnui3:26:501:18:11
167Pål Nesdal FossumNordbygda IKNordbygda IK3:28:231:19:44
168Jon Andreas Landsnesntnuintnui3:28:331:19:54
169Marius Østnor DøllnerWingWing3:30:411:22:02
170Ole André Bechntnuintnui3:34:101:25:31
171Erlend Foss Knutsenntnuintnui3:34:291:25:50
172Andre HanssenNOTEAMNOTEAM3:36:161:27:37
173Erik HalsLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:37:071:28:28
174Jens Petter KarlbergLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:37:361:28:57
175Thomas LyshaugLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:40:121:31:33
176Erik Nicholas AlnæsJanus IFJanus IF3:40:531:32:14
177Adam GabrielsenLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:44:151:35:36
178Jonas Gutvik Korssjøenntnuintnui3:46:511:38:12
179Steffen Sætheringeningen3:51:441:43:05
180Fredrik Bjerkentnuintnui3:51:521:43:13
181Markus Forsbergntnuintnui3:52:131:43:34
182Stian HansenTvkTvk3:55:411:47:02
183Axel NæssBL LangrennBL Langrenn3:58:271:49:48
184Magnus WestergaardSteriaSteria4:02:311:53:52
185Hans Djupvik4:11:322:02:53