Resultatlister Marka Rundt 2011


Det er ikke skrevet noen merknad til dette rennåret.

Send oss din erindring av hvordan dette rennåret var! Skriv gjerne litt om løype, føre, vær eller annet så legger vi det ut her.

#NavnKlubbTidEtter
1Anders WaageSt OlavSt Olav
2Erlend HoffMEDKILA SLMEDKILA SL1:53:041:53:04
3Lars Vingli OdsæterLillehammer SkiklubLillehammer Skiklub1:53:301:53:30
4Anders HögbergIFK UmeåIFK Umeå1:54:411:54:41
5Daniel Myrmæl HelgestadByåsen IL/Team TrøndelagByåsen IL/Team Trøndelag1:55:171:55:17
6Stein Vidar ThunKlæbu ILKlæbu IL1:56:021:56:02
7John BjørgårdStrindheim ILStrindheim IL1:56:161:56:16
8Frode JermstadTeam SportsbuaTeam Sportsbua1:56:481:56:48
9Geir Thunehenning skilaghenning skilag1:57:041:57:04
10Rune MullerTynset IFTynset IF1:58:041:58:04
11Morten Harjo PettersenVadsø skiklubbVadsø skiklubb1:58:441:58:44
12Nicolas Brun-Lie KnudtzonNjård/Team Sector AlarmNjård/Team Sector Alarm1:59:021:59:02
13Jørgen BraathenHøybråten og Stovner ILHøybråten og Stovner IL1:59:031:59:03
14Eirik Dimmen SæleLillehammer SkiklubLillehammer Skiklub1:59:041:59:04
15Ole Einar BrækkenByåsen IL - ski / NTNUByåsen IL - ski / NTNU1:59:251:59:25
16Per Harald SkogstadLundamo ilLundamo il1:59:481:59:48
17Knut Anders HatlenStranda ILStranda IL2:00:282:00:28
18Jan Jacob VerdeniusTolgaTolga2:03:092:03:09
19Odd Egil BrobakkStøren sportsklubbStøren sportsklubb2:03:092:03:09
20Kenneth FlaaøienKlæbu ILKlæbu IL2:04:082:04:08
21Jens Petter EstilLierne SkiLierne Ski2:04:332:04:33
22Marius GevingByåsen ilByåsen il2:05:262:05:26
23Morten SvinsåsIK.Rindals-TrollIK.Rindals-Troll2:05:362:05:36
24Einar Raknes Brekkentnuintnui2:06:212:06:21
25Bjarne ValåsSportsbuaSportsbua2:06:282:06:28
26Torbjørn MæhlumsveenByåsen ilByåsen il2:06:292:06:29
27Eirik HannestadNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:06:582:06:58
28Tor Håkon SkogstadLundamo ilLundamo il2:07:012:07:01
29Kenneth Myhremalm ilmalm il2:07:062:07:06
30Erik FagerholtOrkdal ILOrkdal IL2:07:552:07:55
31Marcus Schei WisethSteinkjer skiklubbSteinkjer skiklubb2:07:552:07:55
32Lars Petter HaugeValldal ILValldal IL2:08:192:08:19
33Magnor RypdalIsfjordenIsfjorden2:08:462:08:46
34Jan-Olav PresthusJernbanens ILJernbanens IL2:08:542:08:54
35Per Melander OftenHøgtun fhsHøgtun fhs2:08:552:08:55
36Olaf LurvikRanheim skiklubbRanheim skiklubb2:08:552:08:55
37Steinar EidemSelbu ILSelbu IL2:09:022:09:02
38Ole Erik FurubergGrue Finnskog ILGrue Finnskog IL2:09:172:09:17
39Ove Antvord Haugereidntnuintnui2:09:262:09:26
40Tor Michelsenistaista2:09:322:09:32
41Henning OffigstadØyer-Tretten IFØyer-Tretten IF2:10:082:10:08
42Petter Reinemontnuintnui2:10:082:10:08
43Frank Robert Hjulstadmalm ilmalm il2:10:122:10:12
44Øyvind Strømsholm PettersenFrosta ILFrosta IL2:10:282:10:28
45Martin VaksdalKjelsås ILKjelsås IL2:10:332:10:33
46Petter Quist-PaulsenSt Olavs HospitalSt Olavs Hospital2:10:372:10:37
47Per Olav HaugenSingsåsSingsås2:10:372:10:37
48Eirik TelebondKlæbu IL/Team NTNUKlæbu IL/Team NTNU2:10:382:10:38
49Eskil FølstadLeksdal ilLeksdal il2:10:392:10:39
50Andreas Kleven KrossholmBærums Verk IFBærums Verk IF2:11:012:11:01
51Torgeir Nørbechntnuintnui2:11:182:11:18
52Eigil LyngByåsen ilByåsen il2:11:432:11:43
53Ola A. EggenNGU BILNGU BIL2:11:452:11:45
54Arnt Egil BrørsSteinkjer skiklubbSteinkjer skiklubb2:11:522:11:52
55Håvard LorangeSiemensSiemens2:12:062:12:06
56Dag HaugdalByåsen ilByåsen il2:12:172:12:17
57Jens Jakobsenntnuintnui2:12:262:12:26
58Johan LandrøSkaun IlSkaun Il2:12:292:12:29
59Roger OvesenByåsen ilByåsen il2:12:302:12:30
60Øyvind VikenAcando BUSSAcando BUSS2:12:422:12:42
61Jørn AlmbergLingit BILLingit BIL2:12:422:12:42
62Eivind Rimstadntnuintnui2:12:542:12:54
63Egil SkarpsnoAlvdalAlvdal2:13:022:13:02
64Knut Einar DahlNTNUI langrennNTNUI langrenn2:13:052:13:05
65Harald SvergjaKvikne ilKvikne il2:13:072:13:07
66Amund LeirenKvam lsk / Team LeiroKvam lsk / Team Leiro2:13:092:13:09
67Reidar SivertsenUtleira ILUtleira IL2:13:102:13:10
68Mats HåpnesNTNUI-SkiNTNUI-Ski2:13:192:13:19
69Bjørn EkebergNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:13:222:13:22
70Tord HeggdalTeam SportsbuaTeam Sportsbua2:13:292:13:29
71Nils Ingulf LangleteBudal ILBudal IL2:13:582:13:58
72Bjørn Skaarestatoil bilstatoil bil2:14:002:14:00
73Steffen HallsteinsenThales BILThales BIL2:14:002:14:00
74Håkon Loe JohansenStrindheim SkiStrindheim Ski2:14:032:14:03
75Henrik StruksnæsKjelsås ILKjelsås IL2:14:112:14:11
76Erik SælenFossum IFFossum IF2:14:372:14:37
77Ragnar NessPosten ILPosten IL2:14:392:14:39
78Ola StensethTopteam SKTopteam SK2:14:432:14:43
79Bjørn Jordheim HalvorsenHøybråten og Stovner ILHøybråten og Stovner IL2:14:492:14:49
80Rune VeieDet norske oljeselskap BILDet norske oljeselskap BIL2:14:562:14:56
81Nils Kristian MoeKlæbu ILKlæbu IL2:15:002:15:00
82Tor Holan Marsteinntnuintnui2:15:052:15:05
83Bjørn BergholtNTNUI - langrennNTNUI - langrenn2:15:102:15:10
84Bård NonstadRindals-TrollRindals-Troll2:15:152:15:15
85Torgeir WiigRanheim skiklubbRanheim skiklubb2:15:242:15:24
86Jan Morten Indreråk OlsenFengslet BILFengslet BIL2:15:282:15:28
87John Rune GilbergCk VictoriaCk Victoria2:15:382:15:38
88Erlend BjerkåsJernbanens ILJernbanens IL2:15:412:15:41
89Jan-Tore Haugan HornROS ILROS IL2:15:512:15:51
90Sturla AlmbergStrindheimStrindheim2:15:522:15:52
91Bjørn Roger TangstadStøren sportsklubbStøren sportsklubb2:15:592:15:59
92Morten JohansenBossmo & Ytteren ILBossmo & Ytteren IL2:15:592:15:59
93Kjetil OkkenhaugLeirådal ILLeirådal IL2:16:002:16:00
94Ida EideØystre Slidre ILØystre Slidre IL2:16:112:16:11
95Inge ValsethBuvik ILBuvik IL2:16:162:16:16
96Vegard HeideFjellørnenFjellørnen2:16:232:16:23
97Knut Jostein SætnanOPILOPIL2:16:322:16:32
98Bjarne LienOrkanger IFOrkanger IF2:16:462:16:46
99Ole TronhusTrønder EnergiTrønder Energi2:16:532:16:53
100Sjur Messel NafstadByåsen ilByåsen il2:16:542:16:54
101Jan O. HelgesenMøller B.I.L.Møller B.I.L.2:17:022:17:02
102Bjørnar SemmingsenVegvesenet BILVegvesenet BIL2:17:132:17:13
103Nikolai Nordberg Nørgaardntnuintnui2:17:142:17:14
104Stein RønningGjensidige SportGjensidige Sport2:17:192:17:19
105Tom RøttingPowel ASPowel AS2:17:372:17:37
106Knut Ole SolligårdOrkdal ILOrkdal IL2:17:382:17:38
107Ørjar Wærum EvensenSømna ilSømna il2:17:402:17:40
108Berit GjeltenNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:17:462:17:46
109Martin PettersenMalvik ILMalvik IL2:18:032:18:03
110Christian Eirik JohnsenRanheim skiklubbRanheim skiklubb2:18:032:18:03
111Håvard VassendenFrol ilFrol il2:18:042:18:04
112Torbjørn EidMelhus vgsMelhus vgs2:18:092:18:09
113Stein KaasaByåsen ilByåsen il2:18:092:18:09
114Hans Christian EspenesPRIVATmegleren/ Heimdal skiPRIVATmegleren/ Heimdal ski2:18:112:18:11
115Roar StørsetStjørdals Blink ILStjørdals Blink IL2:18:152:18:15
116Oddvar Forberg IsaksenTrondhjems skiklubTrondhjems skiklub2:18:552:18:55
117Christian BraathenFossum IFFossum IF2:19:032:19:03
118Pål KittilsenCybernetica BILCybernetica BIL2:19:092:19:09
119Rasmus Korvald Skaarentnuintnui2:19:302:19:30
120Bjørn Owrenntnuintnui2:19:432:19:43
121Geir Ola BotnanSiemensSiemens2:19:452:19:45
122Torgeir SpetsByåsen ilByåsen il2:19:482:19:48
123Ståle DullumStjørdals Blink ILStjørdals Blink IL2:19:542:19:54
124Jonas DanielsenBossmo & Ytteren IL SkiBossmo & Ytteren IL Ski2:19:562:19:56
125Robert WitryStrindheim SkiStrindheim Ski2:20:012:20:01
126Arvid MølnvikPowelPowel2:20:072:20:07
127Roy LyngenRanheim KraftRanheim Kraft2:20:072:20:07
128Jan Erik HjelmelandKlæbu ILKlæbu IL2:20:132:20:13
129Jørn JohansenFreidigFreidig2:20:132:20:13
130Ståle Hansenstatoil bilstatoil bil2:20:142:20:14
131Simen Smisethhommelvik ilhommelvik il2:20:142:20:14
132Ola KvaaleSør-Trøndelag Fylkeskommune BISør-Trøndelag Fylkeskommune BI2:20:162:20:16
133Dylan ProsserNOTEAMNOTEAM2:20:182:20:18
134Morten AusetByåsen ilByåsen il2:20:182:20:18
135Steinar FenesTeam MaritimeTeam Maritime2:20:242:20:24
136Ole Laugloleinstrand ILleinstrand IL2:20:292:20:29
137Gunvor LandsemIK RindalstrollIK Rindalstroll2:20:332:20:33
138Gunnar JohannessenIF ØrnIF Ørn2:20:362:20:36
139Morten HaugenJonsvatnet ILJonsvatnet IL2:20:372:20:37
140Jonas BergMosvik ILMosvik IL2:20:382:20:38
141Steinar SpetsByåsen ilByåsen il2:21:042:21:04
142Rune VollanHeimdal SkiHeimdal Ski2:21:052:21:05
143Stein Frode HaugbjørgPolitiets ILPolitiets IL2:21:082:21:08
144Bjørn Erik HeibergSjåstad Vestre Lier ILSjåstad Vestre Lier IL2:21:122:21:12
145Rune Trandumingeningen2:21:142:21:14
146Sindre SkånøySkangaSkanga2:21:182:21:18
147Ivar UstadOrkanger IFOrkanger IF2:21:452:21:45
148Rune HoltheFlå ILFlå IL2:21:492:21:49
149Audun NordtveitIK TjavleIK Tjavle2:21:502:21:50
150Åge SnertingPowel ASPowel AS2:21:502:21:50
151Eric NevinOrkla CKOrkla CK2:21:512:21:51
152Mathis Dahl FenreTeam Oslo SportslagerTeam Oslo Sportslager2:21:542:21:54
153Lars Esten HeggvikNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:21:552:21:55
154Nikolai HasselFirkløvern ILFirkløvern IL2:22:052:22:05
155Anne NevinStrindheim ILStrindheim IL2:22:082:22:08
156Ole-Arnfinn Reinfjordsømnasømna2:22:212:22:21
157Terje OpheimSportsbua ASSportsbua AS2:22:292:22:29
158Ståle Kristian HustadAcando BUSSAcando BUSS2:22:312:22:31
159Oddmund AarøKlæbu ILKlæbu IL2:22:322:22:32
160Bjørn BalstadByåsen FestlangrennByåsen Festlangrenn2:22:372:22:37
161Fredrik JohannessenRambøll BILRambøll BIL2:22:392:22:39
162Jostein StaverløkkUmoe IKTUmoe IKT2:22:402:22:40
163Sverre SaglandVinne skilagVinne skilag2:22:422:22:42
164Ola Myklatun Krosnessntnuintnui2:22:512:22:51
165Christian GabrielsenSparebank 1 SMNSparebank 1 SMN2:23:032:23:03
166Einar Stødlentnuintnui2:23:032:23:03
167Ole Kristian SæterbøDombås ilDombås il2:23:172:23:17
168Line SelnesTeam SportsbuaTeam Sportsbua2:23:212:23:21
169Kristoffer Kleppestøntnuintnui2:23:252:23:25
170Per Anders HovenKRIKKRIK2:23:262:23:26
171Kristoffer TellefsenDet norske oljeselskap BILDet norske oljeselskap BIL2:23:262:23:26
172Kai Otto NilsenTrønderEnergiTrønderEnergi2:23:332:23:33
173Odd Arne LandeByåsen ilByåsen il2:23:502:23:50
174Torgeir Brurokingeningen2:23:522:23:52
175Jan Blom PettersenLuftkrigsskolen BILLuftkrigsskolen BIL2:23:562:23:56
176Hans Boye SkogstadLundamo ilLundamo il2:24:162:24:16
177Lars Ove JakobsenGBUGBU2:24:322:24:32
178Jan Olav FagerholtOrkdal ILOrkdal IL2:24:542:24:54
179Ronny Thomas JenssenPwC BILPwC BIL2:24:572:24:57
180Odd Eirik FarestveitVoss ilVoss il2:24:592:24:59
181Alf Anton Hammerdalingeningen2:25:032:25:03
182Knut Atle Stene Andersenhovin il.hovin il.2:25:092:25:09
183Morten SørtømmeHovin ilHovin il2:25:202:25:20
184Gaute GlomlienLyn Ski/PeroddLyn Ski/Perodd2:25:212:25:21
185Johan Helleingeningen2:25:222:25:22
186Haakon Utbyntnuintnui2:25:272:25:27
187Arne Olav BySvorkmo NoiSvorkmo Noi2:25:292:25:29
188Geir Olav KristensenTeam PrivatmeglerTeam Privatmegler2:25:432:25:43
189Ole Christian MehlumSoknedalen ILSoknedalen IL2:25:432:25:43
190Christian OveråFlatås ilFlatås il2:25:482:25:48
191Børge Leiren--2:25:502:25:50
192Joakim Sætherleinstrand ILleinstrand IL2:25:522:25:52
193Kjell Fremstadhommelvik ilhommelvik il2:25:532:25:53
194Robert Mæle3T-Treningsenter3T-Treningsenter2:25:542:25:54
195Vegard Naustdalntnuintnui2:25:582:25:58
196Kai Rune HaugerøFlatås ilFlatås il2:25:592:25:59
197Tore StakkevoldNTNUI - langrennNTNUI - langrenn2:26:062:26:06
198Jon Andreas Klokkehaugntnuintnui2:26:092:26:09
199Lars SolheimStøren sportsklubbStøren sportsklubb2:26:152:26:15
200Svante Zetterbergntnuintnui2:26:162:26:16
201Erlend Salberg LøeRøra ILRøra IL2:26:182:26:18
202Roger LøkvikJonsvatnet ILJonsvatnet IL2:26:192:26:19
203Thomas MelandAlbatross ilAlbatross il2:26:242:26:24
204Torbjørn Aassntnuintnui2:26:352:26:35
205Vegard NerdalIL StålkammerateneIL Stålkammeratene2:26:362:26:36
206Esten Ingar GrøtliKvikne ilKvikne il2:26:372:26:37
207Inge Fossentnuintnui2:26:432:26:43
208Sivert GartlandGartland SportsklubbGartland Sportsklubb2:26:452:26:45
209Ola GarliAas-Jakobsen Trondhein BILAas-Jakobsen Trondhein BIL2:26:462:26:46
210Truls RyumNTNU BILNTNU BIL2:26:522:26:52
211Sverre Haug LindsethTeknaTekna2:26:592:26:59
212Arne Inge HangerhagenAskoAsko2:27:032:27:03
213Kristian Gaustad HanssenSINTEF BILSINTEF BIL2:27:042:27:04
214Thomas ArnulfLyn Ski/PeroddLyn Ski/Perodd2:27:042:27:04
215Gustav Martinsenntnuintnui2:27:052:27:05
216Steinar RøeTeknobygg BILTeknobygg BIL2:27:082:27:08
217Gjert VallevikProx DynamicsProx Dynamics2:27:152:27:15
218Bjørnulf Visdal LandeOSIOSI2:27:272:27:27
219Randi FossumStrindheim ILStrindheim IL2:27:272:27:27
220Frode Rekkeboleinstrand ILleinstrand IL2:27:342:27:34
221Haakon SteneDnB NOR SportDnB NOR Sport2:27:362:27:36
222Marit Valantnuintnui2:27:442:27:44
223Asgeir Nervikingeningen2:27:582:27:58
224Robert Husbymalm ilmalm il2:27:592:27:59
225Tony SandvoldTrilux ScandinaviaTrilux Scandinavia2:28:052:28:05
226Kåre Haugentnuintnui2:28:062:28:06
227Runar FlønesOrkanger IFOrkanger IF2:28:102:28:10
228Per Olav MonsethPolaris MediaPolaris Media2:28:252:28:25
229Eskil BjørgumLånke ILLånke IL2:28:262:28:26
230Rolf Solheimdal Johansenntnuintnui2:28:312:28:31
231Ingebrigt HendenBetna ILBetna IL2:28:352:28:35
232Lars Eriksenntnuintnui2:28:462:28:46
233Espen Kallandntnuintnui2:28:482:28:48
234Helge BergeTeam GråbeinTeam Gråbein2:28:562:28:56
235Tore Kristian HauganCenterteamCenterteam2:28:562:28:56
236Erik O GjeltenS.I. TynsetS.I. Tynset2:28:592:28:59
237Mads Holsbø EriksenNordreisa ilNordreisa il2:29:072:29:07
238Hans Petter BredeliJernbanen ILJernbanen IL2:29:132:29:13
239Kjell Ove TillerLeksdal ilLeksdal il2:29:152:29:15
240Jon SivertsenLeirådal ILLeirådal IL2:29:232:29:23
241Rune BlåsmoNOTEAMNOTEAM2:29:282:29:28
242Svein StolsmoBetna ILBetna IL2:29:312:29:31
243Terje PyntenNTE BilNTE Bil2:29:322:29:32
244Petter Lunde Husbymalm ilmalm il2:29:352:29:35
245Jørn Kvitland--2:29:392:29:39
246Tore FlatåsSiemens BILSiemens BIL2:29:442:29:44
247Inge SætherØvre SurnadalØvre Surnadal2:29:492:29:49
248Trond Svanøe-HafstadSteinkjer skiklubbSteinkjer skiklubb2:29:502:29:50
249Jahn DalheimNylander & PartnersNylander & Partners2:29:512:29:51
250Trond Egil Reitan3T-Treningsenter3T-Treningsenter2:29:532:29:53
251Jon- Anders WoldEgetEget2:30:012:30:01
252Roger SagenByåsen ilByåsen il2:30:012:30:01
253Rasmus StrandEnsom ulvEnsom ulv2:30:052:30:05
254Maren EliassenByaasen skiklubByaasen skiklub2:30:112:30:11
255Tor Andreas Andersenntnuintnui2:30:352:30:35
256Kjell EriksenOgndal ILOgndal IL2:30:372:30:37
257Jarle KjellåsByåsen ilByåsen il2:30:482:30:48
258Thore Henriksentrondheim energitrondheim energi2:30:482:30:48
259Roar LarsenRanheim skiklubbRanheim skiklubb2:30:522:30:52
260Arve Erik NorumInderøyInderøy2:31:032:31:03
261Bjørn E. EliassenByaasen skiklubByaasen skiklub2:31:042:31:04
262Øystein LanglandSagene IFSagene IF2:31:142:31:14
263Odd Morten TronstadTØH SKTØH SK2:31:182:31:18
264Tore HoemPwC BILPwC BIL2:31:312:31:31
265Solenne RoudotNTNUI - langrennNTNUI - langrenn2:31:332:31:33
266Torbjørn Vegard Løkkenstatoil bilstatoil bil2:31:432:31:43
267Bjørn VaagenAs RockwoolAs Rockwool2:31:582:31:58
268Magnus Salamon FlaatSnåsa ILSnåsa IL2:32:142:32:14
269Johan FulfordLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen2:32:162:32:16
270Øystein FlatebøNTNUI - langrennNTNUI - langrenn2:32:202:32:20
271Espen EriksenSparebank 1 SMNSparebank 1 SMN2:32:202:32:20
272Martin VangenFjellørnenFjellørnen2:32:422:32:42
273Bernt Aksel RasmussenTeam BARTeam BAR2:32:522:32:52
274Thomas AlneNTNUI - langrennNTNUI - langrenn2:32:532:32:53
275Jan Gunnar WikenSpyfluaSpyflua2:32:532:32:53
276Freddie Walther SchumannStadsbygd ILStadsbygd IL2:32:542:32:54
277Stig AftretLånke ILLånke IL2:33:092:33:09
278Johannes Høysæter--2:33:152:33:15
279Frode Smevikingeningen2:33:162:33:16
280Bjarte Imsntnuintnui2:33:182:33:18
281Audun LeistadMVS/Malvik ILMVS/Malvik IL2:33:292:33:29
282Sigurd SkomedalKlæbu ILKlæbu IL2:33:382:33:38
283Lars Harald BlikraStrindheim SkiStrindheim Ski2:33:392:33:39
284John Tore SyrstadMeldal ILMeldal IL2:33:402:33:40
285Martin Stigeingeningen2:33:402:33:40
286Thor-Håvard BrekkeLuftkrigsskolen BILLuftkrigsskolen BIL2:33:432:33:43
287Jon Olav RøsbjørgenHabilHabil2:33:472:33:47
288Anders Wonka HolmSimostranda ILSimostranda IL2:33:502:33:50
289Frode LeinTopteam SKTopteam SK2:34:032:34:03
290Ronny LysmenPwCPwC2:34:042:34:04
291Håvard VaajeNCC BILNCC BIL2:34:062:34:06
292Øyvind SolliSømna ilSømna il2:34:072:34:07
293Joakim RamstadSp. Kl. NesseguttenSp. Kl. Nessegutten2:34:092:34:09
294Petter Jacob JacobsenNTNUI langrennNTNUI langrenn2:34:112:34:11
295Ole Julius RyeHodalen ILHodalen IL2:34:212:34:21
296Fredrik LurvikRanheim skiklubbRanheim skiklubb2:34:242:34:24
297Ola MelåByåsen FestlangrennByåsen Festlangrenn2:34:302:34:30
298Anders LangøTopteam SKTopteam SK2:34:372:34:37
299Helge JohansenStrindheim ILStrindheim IL2:34:382:34:38
300Mariann Renate LandeByåsen ilByåsen il2:34:382:34:38
301Jonas FlaatSnåsa ILSnåsa IL2:34:432:34:43
302Helge KlunglandSvorkmo NoiSvorkmo Noi2:34:462:34:46
303Rune TrøenVitalVital2:35:082:35:08
304Sigurd ErikssonUNIConsultUNIConsult2:35:212:35:21
305Stein Henrik TuffTrondheim Brannkorps ILTrondheim Brannkorps IL2:35:232:35:23
306Tomas UdrzalWing OKWing OK2:35:352:35:35
307Kjetil MoenKvikne ilKvikne il2:35:402:35:40
308Tor Eirik DahleSømna IL skiSømna IL ski2:35:472:35:47
309Ståle KirkvoldHjelp24Hjelp242:35:482:35:48
310Øystein Tennumstatoil bilstatoil bil2:35:522:35:52
311Kristoffer Stigeingeningen2:35:532:35:53
312Ola Lillehaugntnuintnui2:35:552:35:55
313Harald VinsnesbakkTeam Xtra spesiellTeam Xtra spesiell2:35:582:35:58
314Nikolai HeumPeroddPerodd2:36:002:36:00
315Hans Petter MathisenKnøtt-o ilKnøtt-o il2:36:052:36:05
316Knut Inge OpheimHovin ilHovin il2:36:092:36:09
317Erling Auneskogn ilskogn il2:36:132:36:13
318Halvor Gryttingntnuintnui2:36:162:36:16
319Pål Mikalsen RolfsenJonsvatnet ILJonsvatnet IL2:36:202:36:20
320Per LundFlatås ilFlatås il2:36:222:36:22
321Bjørn Tore GelleinByåsen ilByåsen il2:36:232:36:23
322Per WirehnNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:36:292:36:29
323Sigbjørn FaanesVeidekke BILVeidekke BIL2:36:382:36:38
324Olav Sem AustmoTrønderEnergiTrønderEnergi2:36:402:36:40
325Hans Jørgen RambechSINTEF BILSINTEF BIL2:36:532:36:53
326Morten JohansenTopteam SKTopteam SK2:36:542:36:54
327Jørgen MatsenBull Ski og KajakkBull Ski og Kajakk2:36:542:36:54
328Øyvind Legar GrønningenLensvik ILLensvik IL2:36:572:36:57
329Tormod Relling Nielsenntnuintnui2:37:062:37:06
330Sverre Henriksenstatoil bilstatoil bil2:37:082:37:08
331Anders Thorstenseningeningen2:37:102:37:10
332Lars-Børge FarstadFarlige CowboyaFarlige Cowboya2:37:112:37:11
333Svein Tore NorumInderøyInderøy2:37:122:37:12
334Werner ReinfjordSømna ilSømna il2:37:312:37:31
335Roland MandalSINTEF BILSINTEF BIL2:37:422:37:42
336Stein MidjoDnB NORDnB NOR2:37:422:37:42
337John Fredrik GjerlaugLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen2:37:432:37:43
338Lars Inderberg VodalEkne ILEkne IL2:37:462:37:46
339Christian MyrstadCarboloaders RTCarboloaders RT2:37:472:37:47
340Thomas NybøFanailFanail2:37:502:37:50
341Erik Thoresen HaugLyn SkiLyn Ski2:37:522:37:52
342Ida Olivia Midttun Dahlenntnuintnui2:38:012:38:01
343Sven Erik VedvikK.LundK.Lund2:38:032:38:03
344Jon Åge Auneskogn ilskogn il2:38:072:38:07
345Jens Dahlntnuintnui2:38:082:38:08
346Erik NilssonTyholt ski og sykkelTyholt ski og sykkel2:38:102:38:10
347Erik Refseth AmtoftStøren sportsklubbStøren sportsklubb2:38:122:38:12
348Anders Granskogen BjørnstadPetrell BILPetrell BIL2:38:212:38:21
349Sondre Steenntnuintnui2:38:262:38:26
350Johan PettersenMiSAMiSA2:38:332:38:33
351Gudmund EiksundRamme AlvorRamme Alvor2:38:452:38:45
352Sigmund GrimstadTeam Xtra spesiellTeam Xtra spesiell2:38:522:38:52
353Gerald ErikssonStadsbygd ILStadsbygd IL2:38:542:38:54
354Arild HaugenTelenor BILTelenor BIL2:38:562:38:56
355Erlend Skoglandntnuintnui2:39:032:39:03
356Jarl Eirik NordlandFengslet BILFengslet BIL2:39:072:39:07
357Gunn Sande HoltanSurnadal ilSurnadal il2:39:122:39:12
358Adrian BergmannByåsen ilByåsen il2:39:162:39:16
359Ståle KirkauneOrkdal ILOrkdal IL2:39:212:39:21
360Svein SæterbøBæverfjord ILBæverfjord IL2:39:222:39:22
361Ørjan BereTopteam SKTopteam SK2:39:272:39:27
362Per Jan BettenSurnadalSurnadal2:39:312:39:31
363Steinar Olav GartlandGartland SportsklubbGartland Sportsklubb2:39:342:39:34
364Andreas Gagnat Bøentnuintnui2:39:352:39:35
365Petter SagbergHatling BILHatling BIL2:39:362:39:36
366Torgeir Røynstrandntnuintnui2:39:382:39:38
367Roar KristensenLuftkrigsskolen BILLuftkrigsskolen BIL2:39:492:39:49
368Jan Kåre RønningsgrindStillComStillCom2:40:062:40:06
369Jørgen BraatenNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:40:072:40:07
370Inge NørstebøSkanska AktivSkanska Aktiv2:40:092:40:09
371Sturla LangørgenGimse ILGimse IL2:40:132:40:13
372Bård BirkelundCK Krank1/Nardo FKCK Krank1/Nardo FK2:40:172:40:17
373Birgit VikenStrindheim ILStrindheim IL2:40:172:40:17
374Roar ØrdalRanheim skiklubbRanheim skiklubb2:40:182:40:18
375Øystein Molland SolbergSkiptvet ILSkiptvet IL2:40:192:40:19
376Eystein Mærk VollRica NidelvenRica Nidelven2:40:242:40:24
377Anders FuglaasHelsebygg Midt-NorgeHelsebygg Midt-Norge2:40:252:40:25
378Bjørn Erik JohnsenByåsen IL LangrennByåsen IL Langrenn2:40:262:40:26
379Jon HolstadPricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL2:40:332:40:33
380Audun SaltvikMosvik ILMosvik IL2:40:432:40:43
381Knut Gunnar BakkFana ilFana il2:40:472:40:47
382Steinar BjørkeFokus Bank / BSKFokus Bank / BSK2:41:012:41:01
383Otto SørtømmeHovin ilHovin il2:41:022:41:02
384Vegard Storvoldntnuintnui2:41:042:41:04
385Tiril ToftdahlHemingHeming2:41:082:41:08
386Kjell Jomar LyngTyholt ski og sykkelTyholt ski og sykkel2:41:082:41:08
387Stein Olav GystadHelsedirektoratet BILHelsedirektoratet BIL2:41:102:41:10
388Bjørnar Rettedalntnuintnui2:41:162:41:16
389Morten EspelandEmgs BILEmgs BIL2:41:362:41:36
390Lars Gunnar LandrøHistHist2:41:382:41:38
391Harald BrekkeASKO SportASKO Sport2:41:382:41:38
392Bjørn Arild SilsethUkjentUkjent2:41:402:41:40
393Eirik Ask StraalbergIla JernIla Jern2:41:412:41:41
394Håvard Hammer NormannKjelsås ILKjelsås IL2:41:452:41:45
395Martin Svendsen--2:41:472:41:47
396Ann Jori RomundstadBIL NaturaBIL Natura2:41:522:41:52
397Bjørn Kristian Bacheegge ILegge IL2:41:522:41:52
398Steinar NeegårdOptoPlan BILOptoPlan BIL2:41:562:41:56
399Asle HammerInderøy skiInderøy ski2:42:032:42:03
400Bjørn LehnSkanska AktivSkanska Aktiv2:42:032:42:03
401Ketil Reitanflåflå2:42:072:42:07
402Geir Arneseningeningen2:42:092:42:09
403Espen SkjevikPwC BILPwC BIL2:42:102:42:10
404Stein Arve ÅrsandøyTeam Xtra spesiellTeam Xtra spesiell2:42:212:42:21
405Rolv-Jørgen Bredesensømnasømna2:42:272:42:27
406Morten Taraldsten Brunesntnuintnui2:42:412:42:41
407Odd Arne SkarholtFlatås ilFlatås il2:42:532:42:53
408John Ivar MogsethByåsenByåsen2:43:002:43:00
409Erik HerslethMyklebustMyklebust2:43:042:43:04
410Kirsti MidttømmeNGU BILNGU BIL2:43:052:43:05
411Karin EkholmIK Jarl RättvikIK Jarl Rättvik2:43:082:43:08
412Thomas DahleByåsen FestlangrennByåsen Festlangrenn2:43:092:43:09
413Kjersti HusbyIl AasgutenIl Aasguten2:43:112:43:11
414Erik Lundegaard Hannisdalntnuintnui2:43:152:43:15
415Morten FagerliTavernTavern2:43:272:43:27
416Pål ScheiByåsen ilByåsen il2:43:312:43:31
417Svein TanemsmoPolitiets ILPolitiets IL2:43:332:43:33
418Odd Arne HermstadVanvik IL/TINE BilVanvik IL/TINE Bil2:43:482:43:48
419Kjell SalvesenSt. Olavs Hospital BILSt. Olavs Hospital BIL2:43:532:43:53
420Tore HelgesenPricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL2:44:002:44:00
421Erik ForbordLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen2:44:062:44:06
422Odd Magne ReitanAtmel BILAtmel BIL2:44:102:44:10
423Frode JohansenSiemensSiemens2:44:162:44:16
424Kim A. BjørnerudNidaros sykkelkubbNidaros sykkelkubb2:44:202:44:20
425Hans Petter Krogstadskogn ilskogn il2:44:212:44:21
426Daniel KnutsenLKSKLKSK2:44:252:44:25
427Bård RollNidelv ILNidelv IL2:44:272:44:27
428Marit FiskvikTynset IFTynset IF2:44:322:44:32
429Torkil Eide SolstadBananen BarBananen Bar2:44:392:44:39
430Trond LillealternNRKNRK2:44:432:44:43
431Balder Sturentnuintnui2:44:462:44:46
432Are Andre OlsenKristiansundKristiansund2:44:482:44:48
433Ola Bakken IversenNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:45:132:45:13
434Joakim BjørkhaugRSKRSK2:45:142:45:14
435Mats Foss Knutsenntnuintnui2:45:212:45:21
436Ørjan Svaland AasHøgtun fhsHøgtun fhs2:45:232:45:23
437Lars Olav NordstogaMulticonsult BIL OsloMulticonsult BIL Oslo2:45:272:45:27
438Marius Haara Tjemslandntnuintnui2:45:422:45:42
439Erlend Hovindntnuintnui2:45:492:45:49
440Arild WærnesLindbak BILLindbak BIL2:45:542:45:54
441Tom ArntsenAxel Bruun ASAxel Bruun AS2:45:552:45:55
442Arnfinn AuneVeidekke BILVeidekke BIL2:45:552:45:55
443Per Arne WangenRambøll BILRambøll BIL2:45:562:45:56
444Kristian Wollen Steenntnuintnui2:45:572:45:57
445Bjørnar Haalandstatoil bilstatoil bil2:46:112:46:11
446Vidar SørensenMalvik ILMalvik IL2:46:192:46:19
447Halvor NordstogaMosjøen ilMosjøen il2:46:232:46:23
448Heidi ArnesenByaasen skiklubByaasen skiklub2:46:282:46:28
449Sigrid Finne--2:46:282:46:28
450Torkil VallaThora Storm vgsThora Storm vgs2:46:302:46:30
451Egil BrørsSteinkjerSteinkjer2:46:332:46:33
452Frode WangVolkswagenVolkswagen2:46:352:46:35
453Arve Sinnerudntnuintnui2:46:362:46:36
454Rune WeibyCanon BILCanon BIL2:46:392:46:39
455Marius HovdeDnB NORDnB NOR2:46:432:46:43
456Eivind GrøtliKvikne ilKvikne il2:46:462:46:46
457Ketil Pettersenleinstrand ILleinstrand IL2:46:482:46:48
458Terje Lauritzeningeningen2:47:102:47:10
459Torstein Ohrntnuintnui2:47:152:47:15
460Anne-Marthe Strandentnuintnui2:47:252:47:25
461Siri Bente HaugenNTNUI - langrennNTNUI - langrenn2:47:272:47:27
462Christine DahlStrindheim SkiStrindheim Ski2:47:282:47:28
463Per Kristian Bergetrondheim energitrondheim energi2:47:302:47:30
464Bjørn Erling HerskedalAF Gruppen BILAF Gruppen BIL2:47:352:47:35
465Odd Eirik PedersenTeam PRIVATmeglerenTeam PRIVATmegleren2:47:382:47:38
466Dag BachkeStrindheim ILStrindheim IL2:47:542:47:54
467Eivind Sagantnuintnui2:47:552:47:55
468Kjartan Bjørsetntnuintnui2:47:592:47:59
469Tor Christian BrunBetna ILBetna IL2:48:052:48:05
470Bendik RamstadSp. Kl. NesseguttenSp. Kl. Nessegutten2:48:062:48:06
471Tor Even HammerHenningHenning2:48:072:48:07
472Arve LianFylket BILFylket BIL2:48:132:48:13
473Paul Qvalentnuintnui2:48:182:48:18
474Gunnar NørstebøSøre Ål ILSøre Ål IL2:48:222:48:22
475Sigurd BjørkeTINE bilTINE bil2:48:282:48:28
476Bernt Christian Braaenntnuintnui2:48:282:48:28
477Frode SaghaugVanvik ILVanvik IL2:48:312:48:31
478Kristoffer HolthStrindheim IL SkiStrindheim IL Ski2:48:322:48:32
479Bjørn MathisenWulff SuppliesWulff Supplies2:48:332:48:33
480Ivan SkjærvøNORCONSULT BILNORCONSULT BIL2:48:342:48:34
481Terje BergTrondheim Energi/StatkraftTrondheim Energi/Statkraft2:48:362:48:36
482Knut Arild Knudseningeningen2:48:392:48:39
483Magnus Rodahlntnuintnui2:48:402:48:40
484Espen Arveseningeningen2:48:412:48:41
485Gunstein Aaringingeningen2:48:452:48:45
486Erik Andre LoråsFlatås ilFlatås il2:48:462:48:46
487Johannes HeienIL TernenIL Ternen2:48:472:48:47
488Karoline GrøvByaasen ski klubByaasen ski klub2:48:512:48:51
489Åge HaugerøStatsbyggStatsbygg2:48:532:48:53
490Ståle OpsalTiller ILTiller IL2:48:552:48:55
491Lyngstad Lars MartinTeam Extra SlitenTeam Extra Sliten2:49:092:49:09
492Maria FjoseVoss ilVoss il2:49:102:49:10
493Jørgen TegdanAtmel BILAtmel BIL2:49:112:49:11
494Arild BarlienSømna ilSømna il2:49:152:49:15
495Henrik NydahlReinertsen BILReinertsen BIL2:49:202:49:20
496Jakob Breidablikingeningen2:49:212:49:21
497Audun Erik StensøTvkTvk2:49:362:49:36
498Jørgen Thanemhafjell freeride klubbhafjell freeride klubb2:49:392:49:39
499Knut-Olav SkjetnePwC BILPwC BIL2:49:432:49:43
500Oddbjørn Nilssenstatoil bilstatoil bil2:49:552:49:55
501Ole Jørgen Opphaughommelvik ilhommelvik il2:50:042:50:04
502Marthe Elise VærnesRennebu ILRennebu IL2:50:062:50:06
503Geir-Arve Muri Clausenil dalebrandil dalebrand2:50:112:50:11
504Rikard SjølvbergTeam SportsbuaTeam Sportsbua2:50:132:50:13
505Terje BergByaasen skiklubByaasen skiklub2:50:242:50:24
506Valdemar Wilhjelm GeislerByåsen IL LangrennByåsen IL Langrenn2:50:242:50:24
507Bjørn JørstadHent BILHent BIL2:50:262:50:26
508Morten HvalReinertsen BILReinertsen BIL2:50:262:50:26
509Solrun SætherViggja IL.Viggja IL.2:50:302:50:30
510Lars StørsetSweco BILSweco BIL2:50:392:50:39
511Leif BjerkanSINTEF BILSINTEF BIL2:50:452:50:45
512Kjetil Benbergleinstrand ILleinstrand IL2:50:512:50:51
513Andre Jonvikntnuintnui2:50:542:50:54
514Øyvind RyenByaasen Skiklubb/ Reinertsen BByaasen Skiklubb/ Reinertsen B2:50:562:50:56
515Turid Haugenntnuintnui2:50:562:50:56
516Randi Fredly BergMosvik ILMosvik IL2:50:592:50:59
517Stule LundTrondhjems skiklubTrondhjems skiklub2:51:092:51:09
518Øystein BertheussenTrondheim kommune BILTrondheim kommune BIL2:51:122:51:12
519Simen NyhusTrondheim kommune BILTrondheim kommune BIL2:51:132:51:13
520Arne SæterhaugByåsen ilByåsen il2:51:152:51:15
521Håvard BergsdalMiSAMiSA2:51:172:51:17
522Henning ScheiFlatås ilFlatås il2:51:182:51:18
523Helge GarbergNidelv ILNidelv IL2:51:282:51:28
524Oddvar SelnesLensvikLensvik2:51:322:51:32
525Thomas ThunTeam TrollfotenTeam Trollfoten2:51:332:51:33
526Kristian Tårnesvik Dreiåsstatoil bilstatoil bil2:51:382:51:38
527Alexander GranheimAskoAsko2:51:452:51:45
528Kjartan FloerTrondheim GolfklubbTrondheim Golfklubb2:51:502:51:50
529Dagfinn TangvikByåsen ilByåsen il2:51:552:51:55
530Nils ArnesenSteinkjer skiklubbSteinkjer skiklubb2:52:092:52:09
531Martin Uglemntnuintnui2:52:132:52:13
532Ole SivertsvollÅlen ILÅlen IL2:52:182:52:18
533Håkon Olav Skogmontnuintnui2:52:192:52:19
534Richard Woodingeningen2:52:332:52:33
535Geir Atle HoffITNOR BILITNOR BIL2:52:342:52:34
536Pål TheodorsenBIL NaturaBIL Natura2:52:432:52:43
537Jan ReimersReimersReimers2:52:442:52:44
538Torbjørn NørbechRingkollen skiklubbRingkollen skiklubb2:52:442:52:44
539Egil Lidalskjelstadmarkskjelstadmark2:52:452:52:45
540Mads OlsenRockwoolRockwool2:52:472:52:47
541Bjørn Ivar Midjoingeningen2:52:512:52:51
542Kåre Th. ClaussenVeidekke BILVeidekke BIL2:52:592:52:59
543Peter-Emil Soltvedt Johannessenntnuintnui2:53:022:53:02
544Jørgen TandeKvaløysletta SkilagKvaløysletta Skilag2:53:052:53:05
545Svein Olav RoheimOthilienborg ilOthilienborg il2:53:072:53:07
546Stian Karlsenntnuintnui2:53:172:53:17
547Nils A. BaasNTNU BILNTNU BIL2:53:192:53:19
548Tommy ArntsenRanheim skiklubbRanheim skiklubb2:53:212:53:21
549Thomas Walle-HansenBL LangrennBL Langrenn2:53:242:53:24
550Øyvind LillebyInderøy skiInderøy ski2:53:332:53:33
551Lars AuneSkaun i.l.Skaun i.l.2:53:372:53:37
552Jo Ø. AndersenStatens VegvesenStatens Vegvesen2:53:382:53:38
553Joakim FosseFokus BankFokus Bank2:53:402:53:40
554Martin Abelson Sahlenntnuintnui2:53:482:53:48
555Vibeke Brandvoldntnuintnui2:53:522:53:52
556Knut SkatvoldTryg BILTryg BIL2:53:532:53:53
557Gøran BoholmTrønder EnergiTrønder Energi2:53:532:53:53
558Svein BrunBetna ILBetna IL2:53:532:53:53
559Gunnar Sandentnuintnui2:53:592:53:59
560Jarle TuftoNTNU-BILNTNU-BIL2:54:022:54:02
561Øyvind Ekleingeningen2:54:062:54:06
562Rune AlsvikFjellørnenFjellørnen2:54:152:54:15
563Ola Lauve RønningLuftkrigsskolen BILLuftkrigsskolen BIL2:54:162:54:16
564Vegard Fagerjordno teamno team2:54:182:54:18
565Jørgen ReitanRapp IL, FrostaRapp IL, Frosta2:54:202:54:20
566Yngve SætherKlæbu ILKlæbu IL2:54:312:54:31
567Steinar SkomedalKlæbu ILKlæbu IL2:54:332:54:33
568Håvard Bremset Strand-HansenStatoil Stjørdal BILStatoil Stjørdal BIL2:54:372:54:37
569Ole Christian MjølstadTeam Xtra spesiellTeam Xtra spesiell2:54:422:54:42
570Knut Even Holterntnuintnui2:54:432:54:43
571Geir OwrenStatoilStatoil2:54:442:54:44
572Anette KvaalSkatval skilagSkatval skilag2:54:452:54:45
573Arne Ilsengntnuintnui2:54:552:54:55
574Knut Arne Mørreaunethommelvik ilhommelvik il2:55:062:55:06
575Nils NyhusSiemenslagetSiemenslaget2:55:102:55:10
576John Bjørn StorvoldKlæbu ILKlæbu IL2:55:192:55:19
577Siri Ann NyrnesByåsen ilByåsen il2:55:202:55:20
578Mats Nåvik HvalFlatås ilFlatås il2:55:202:55:20
579Ulf JohansenSINTEF BILSINTEF BIL2:55:332:55:33
580Øyvind SelmerLangesund IFLangesund IF2:55:352:55:35
581Håvar MoeNoviconNovicon2:55:362:55:36
582Ingve LøkkenNordea BILNordea BIL2:55:372:55:37
583Merrick Johnstonstatoil bilstatoil bil2:55:382:55:38
584Sondre Henningsgård--2:55:382:55:38
585Arve TegnanderTeam Fokus DanicaTeam Fokus Danica2:55:392:55:39
586Jarle SaghaugTernen ILTernen IL2:55:402:55:40
587Anders LevollJudo for fredJudo for fred2:55:462:55:46
588Lars Chr. RambechLindbak BILLindbak BIL2:55:502:55:50
589Lars Henrik HegrenæsNardo FKNardo FK2:55:572:55:57
590Vigdis EinangshaugTeam Xtra Personell ComebackTeam Xtra Personell Comeback2:56:002:56:00
591Astrid ØvstedalStrindheim ILStrindheim IL2:56:062:56:06
592Aleksander Lyng GifstadTrodhjems skiklubbTrodhjems skiklubb2:56:172:56:17
593Kjell Vingen--2:56:232:56:23
594Bjørn PladsenKongeklubben/StatoilKongeklubben/Statoil2:56:262:56:26
595Petter Egil RøkkeTopteam SK / SINTEF Energi ASTopteam SK / SINTEF Energi AS2:56:282:56:28
596Kjetil ThorbjørnsrudVestbyen ILVestbyen IL2:56:342:56:34
597Trulte Marie EnganStrindheimStrindheim2:56:472:56:47
598Sveinung LøsetStrindheimStrindheim2:56:502:56:50
599Steinar SaghaugVanvik ILVanvik IL2:56:522:56:52
600Kvarmesbakk Ståleingeningen2:56:562:56:56
601Erik ErlienPolaris MediaPolaris Media2:56:582:56:58
602Andreas Hanssønn Habberstadntnuintnui2:57:092:57:09
603Morten Jystadingeningen2:57:142:57:14
604Bjørnar Fuglaamoen HagenIL TrysilguttenIL Trysilgutten2:57:152:57:15
605Halvor LundNTNU BILNTNU BIL2:57:162:57:16
606Eivind SætherOrkanger IFOrkanger IF2:57:162:57:16
607Max KjærPowel ASPowel AS2:57:182:57:18
608Knut BlomstervikGråkallbanen BILGråkallbanen BIL2:57:252:57:25
609Geir DomaasFundator BILFundator BIL2:57:272:57:27
610Åsmund Hasaasntnuintnui2:57:362:57:36
611Henrik Svaland Aasntnuintnui2:57:362:57:36
612Paul Håkon Almåshommelvik ilhommelvik il2:57:402:57:40
613Jostein AlvestadWing OKWing OK2:57:432:57:43
614Erik ChristiansenOrkanger IFOrkanger IF2:57:482:57:48
615Knut Jostein BrenneEkne ILEkne IL2:57:542:57:54
616Sondre Solvoll BakketunIL ViljarIL Viljar2:57:592:57:59
617Monica Haftorn IversenFokus BankFokus Bank2:58:042:58:04
618John Harald ElvenBama GruppenBama Gruppen2:58:052:58:05
619Simon Rekkeboingeningen2:58:052:58:05
620Erling ByePwC BILPwC BIL2:58:082:58:08
621Inge Tomas BonesStøren sportsklubbStøren sportsklubb2:58:092:58:09
622Calum Coombsntnuintnui2:58:112:58:11
623Martine Gude AamodtHeming ILHeming IL2:58:162:58:16
624Håvard KvalheimPolaris Media BILPolaris Media BIL2:58:202:58:20
625Terje Sørensenjernbanen b.i. l.jernbanen b.i. l.2:58:212:58:21
626Harry SollieJernbanens ILJernbanens IL2:58:252:58:25
627Jan Frode HaugsethSeige sosiologerSeige sosiologer2:58:292:58:29
628Ove Morten HaukenesFana ilFana il2:58:312:58:31
629Snorre HansenNTNU-BILNTNU-BIL2:58:312:58:31
630Kristian Austreimingeningen2:58:322:58:32
631Roar SnertingInderøy skiInderøy ski2:58:372:58:37
632Jan Fredrik HelgakerNTNU BILNTNU BIL2:58:432:58:43
633Per Kristian Dahlstrømntnuintnui2:58:512:58:51
634Are Sjaastadstatoil bilstatoil bil2:58:542:58:54
635Eyvind Thommesen Sæbøhommelvik ilhommelvik il2:58:572:58:57
636Torbjørn GrøntvedtTeam Fokus DanicaTeam Fokus Danica2:59:082:59:08
637Knut E. MøllerByåsen i.lByåsen i.l2:59:152:59:15
638Siri EngeSt. Olavs Hospital BILSt. Olavs Hospital BIL2:59:222:59:22
639Erik SørlieHemingHeming2:59:262:59:26
640Magnar BendheimNidelv ILNidelv IL2:59:272:59:27
641André HolmStatoilStatoil2:59:302:59:30
642Ole Andreas AlsosNTNUNTNU2:59:322:59:32
643Ørjan Sivertsen--2:59:332:59:33
644Tord HanssenKefirkamerataneKefirkameratane2:59:342:59:34
645Gøril Aas Hustadnesseguttennessegutten2:59:382:59:38
646Sigurd Ulimoen Myhrentnuintnui2:59:382:59:38
647Audun TveitHeimdal SkiHeimdal Ski2:59:412:59:41
648Tor-Henning AalmoTeam Fokus DanicaTeam Fokus Danica2:59:412:59:41
649Tommy Trøaningeningen2:59:432:59:43
650Jonas Brustadntnuintnui2:59:502:59:50
651Lars Henrik Manengenntnuintnui3:00:103:00:10
652Marit Taklantnuintnui3:00:113:00:11
653Lasse Valland RoaasLangesund IFLangesund IF3:00:183:00:18
654Roger Fagerjordingeningen3:00:273:00:27
655Olav Haukvik--3:00:373:00:37
656Ole HansenNidelv ILNidelv IL3:00:493:00:49
657Ole Andreas HeirHasle-Løren ILHasle-Løren IL3:01:053:01:05
658Kristoffer Lofthaugntnuintnui3:01:073:01:07
659Erik Riis-JohansenFlatås ilFlatås il3:01:123:01:12
660Henrik Larsenntnuintnui3:01:123:01:12
661Martin Andreas JustHamburgerkamerateneHamburgerkameratene3:01:133:01:13
662Bjørnar HernesBSKBSK3:01:143:01:14
663Nils Anmarkrud BergaustTSOskiTSOski3:01:323:01:32
664Øyvind AarøeAcando BUSSAcando BUSS3:01:393:01:39
665Maren Fredbontnuintnui3:01:533:01:53
666Jørn Hagenntnuintnui3:01:543:01:54
667Tore Rømuldtrondheim energitrondheim energi3:02:003:02:00
668Bjørn StavnesAAJT BILAAJT BIL3:02:093:02:09
669Trond SundsethEnitaEnita3:02:223:02:22
670Rolf KønigSt. Olavs Hospital BILSt. Olavs Hospital BIL3:02:233:02:23
671Martin Lund--3:02:303:02:30
672Lars Erik Midjono teamno team3:02:343:02:34
673Mette FossSt Olavs HospitalSt Olavs Hospital3:02:353:02:35
674André PaulsenLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:02:363:02:36
675Ola Greiff JohnsenNorconsultNorconsult3:02:373:02:37
676Kitty SchiveByåsen ilByåsen il3:02:393:02:39
677Ivar RøddePwC BILPwC BIL3:02:403:02:40
678Roger Petterseningeningen3:02:493:02:49
679Tore Lelandntnuintnui3:03:013:03:01
680Alina Desiree Sandøntnuintnui3:03:033:03:03
681Heidi TronstadFrol ilFrol il3:03:043:03:04
682Kristian Høye BørøsundGlæpptak ILGlæpptak IL3:03:183:03:18
683Øyvind HesselbergSandaker ski-og fotballklubbSandaker ski-og fotballklubb3:03:243:03:24
684Paul Erik HorvathNidaros SykkelklubbNidaros Sykkelklubb3:03:313:03:31
685Eivind BergsmyrHeimdal SkiHeimdal Ski3:03:353:03:35
686Jon Brandeggenntnuintnui3:03:373:03:37
687Ole Kristian SagvikPwC BILPwC BIL3:03:403:03:40
688Einar Hjellenleinstrand ILleinstrand IL3:03:423:03:42
689Rolf GrønliTvkTvk3:03:543:03:54
690Trond Strandbergntnuintnui3:03:543:03:54
691Elin BaardsgaardLindbak BILLindbak BIL3:03:553:03:55
692Håvard NyhusLeik ILLeik IL3:03:583:03:58
693Andreas Sangnes--3:03:583:03:58
694Adrian OlsenSkaun IlSkaun Il3:04:093:04:09
695Trygve MegaardHistHist3:04:123:04:12
696Thomas MjølhusIL TempoIL Tempo3:04:143:04:14
697Cendrine HolmeNjårdNjård3:04:203:04:20
698Erik NordengenGranGran3:04:253:04:25
699Odd Kristian StavaasNordea BILNordea BIL3:04:273:04:27
700Knut Magnus StandalPwC BILPwC BIL3:04:293:04:29
701Eirik NaalsundSiemensSiemens3:04:383:04:38
702Arve RyggNAVTEQNAVTEQ3:04:403:04:40
703Camilla Indset Sørgjerdleinstrand ILleinstrand IL3:04:413:04:41
704Ingar SaltvikMosvik ILMosvik IL3:04:503:04:50
705Aud SætherTrondheim KommuneTrondheim Kommune3:04:503:04:50
706Øystein HoffartEgetEget3:05:003:05:00
707Sigve Karoliusingeningen3:05:003:05:00
708Liv ThommesenST Olavs BILST Olavs BIL3:05:023:05:02
709Eirik Simonsenntnuintnui3:05:103:05:10
710Steinar NordheimMalvik ILMalvik IL3:05:103:05:10
711Helene Ege TørresFossum IFFossum IF3:05:213:05:21
712Ole Henrik Morgenstierneingeningen3:05:223:05:22
713Marit IsachsenNTNUI-langrennNTNUI-langrenn3:05:233:05:23
714Helge Vedvikgrong ilgrong il3:05:283:05:28
715Knut GrasvikPolitiets ILPolitiets IL3:05:293:05:29
716Thor Audun Steenntnuintnui3:05:303:05:30
717Ingvar TroøienSingsåsSingsås3:05:353:05:35
718Kjetil StubbomTeam TopptrentTeam Topptrent3:05:503:05:50
719Magne Vidar RudiEkne ILEkne IL3:05:523:05:52
720Per EvensenNOTEAMNOTEAM3:05:553:05:55
721Ronny FossumSvea Finans Nuf BILSvea Finans Nuf BIL3:06:043:06:04
722Stein Erik AagaardBIL NaturaBIL Natura3:06:113:06:11
723Rita BlekesøienMelhus ILMelhus IL3:06:223:06:22
724Hanne FarstadByåsen ilByåsen il3:06:343:06:34
725Terje AandalenNidelv IL/Uninett BILNidelv IL/Uninett BIL3:06:343:06:34
726Harald FenstadStadsbygd ILStadsbygd IL3:06:503:06:50
727Stein ØvstedalHistHist3:06:553:06:55
728Gunnar ØsterbøFreidig Spk.Freidig Spk.3:06:583:06:58
729Stein Olsenstatoil bilstatoil bil3:07:023:07:02
730Mari OvergårdByåsen ilByåsen il3:07:153:07:15
731Tor Erik Guinnesseguttennessegutten3:07:203:07:20
732Jan Magne AvlesbugRanheim skiklubbRanheim skiklubb3:07:253:07:25
733Ivar SlettaTeam DybdahlTeam Dybdahl3:07:293:07:29
734Ole Jørgen MaaøLuftkrigsskolen BILLuftkrigsskolen BIL3:07:473:07:47
735Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus ILMelhus IL3:07:563:07:56
736Freddy FiksdalFFSFFS3:08:003:08:00
737Linda HellandTeam Xtra ComebackTeam Xtra Comeback3:08:033:08:03
738Sigrid Kaarstad Dahlingeningen3:08:053:08:05
739Kurt DahleKlæbu ILKlæbu IL3:08:103:08:10
740Bendik Bendixen Wågøntnuintnui3:08:193:08:19
741Thomas MagnussenTrøsken ILTrøsken IL3:08:233:08:23
742Martin NygårdOmega ElkraftOmega Elkraft3:08:303:08:30
743Bodil MyhrSkatval skilagSkatval skilag3:08:343:08:34
744Jørn BrørsPwC BILPwC BIL3:08:463:08:46
745Jeremy Kingntnuintnui3:08:493:08:49
746Geir Lehn HultgrenNav Sør-TrøndelagNav Sør-Trøndelag3:08:543:08:54
747Johan HansenAskoAsko3:08:593:08:59
748Trine NicolaisenTrønderEnergiTrønderEnergi3:09:073:09:07
749Arne MikkelsenNTNU BILNTNU BIL3:09:153:09:15
750Oddmund SlindAutronica bedriftsidrettslagAutronica bedriftsidrettslag3:09:183:09:18
751Jens Jægerntnuintnui3:09:243:09:24
752Kjersti LysholmPILPIL3:09:263:09:26
753Eivind JuvikSørsia HoppklubbSørsia Hoppklubb3:09:273:09:27
754Anders Rove BentsenKrødsherad ILKrødsherad IL3:09:303:09:30
755Andes Opsahl Bredesenntnuintnui3:09:443:09:44
756Eirik Lerum VigerustTeam VigerustTeam Vigerust3:09:453:09:45
757Steinar SkybakmoenSkibakkmon ILSkibakkmon IL3:09:463:09:46
758Hanne Vefsnmontnuintnui3:09:523:09:52
759Per Lianingeningen3:09:533:09:53
760Brede Hagenntnuintnui3:10:023:10:02
761Erik Hiller Holomntnuintnui3:10:133:10:13
762Jonas Fløtrentnuintnui3:10:203:10:20
763Viggo ScheiSkanska AktivSkanska Aktiv3:10:253:10:25
764Tone RudolfsenGravørskilt BILGravørskilt BIL3:10:333:10:33
765Ina Neeseingeningen3:10:363:10:36
766Richard LigårdNTNU BILNTNU BIL3:10:383:10:38
767Fredrik LianSpillum ilSpillum il3:10:443:10:44
768Ole Christian PedersenOtterøy ILOtterøy IL3:10:483:10:48
769Ingeborg Hovingeningen3:10:493:10:49
770Thina Johnsen EidNOTEAMNOTEAM3:10:553:10:55
771Tonette BjørgårdNorway Royal SalmonNorway Royal Salmon3:10:553:10:55
772Sigbjørn Mastadstatoil bilstatoil bil3:10:573:10:57
773Christian Hermanrudstatoil bilstatoil bil3:10:583:10:58
774Kjetil Byingeningen3:11:033:11:03
775Egil HaugenTvkTvk3:11:153:11:15
776Cato Strand--3:11:203:11:20
777Snorre Ristntnuintnui3:11:323:11:32
778Kristin Thorudingeningen3:11:433:11:43
779Morten Haugenntnuintnui3:11:443:11:44
780Tore AslakstrømLKSKLKSK3:12:083:12:08
781Asbjørn StrømmenTrondhjems skiklubbTrondhjems skiklubb3:12:093:12:09
782Olav Tvedt--3:12:103:12:10
783Kristine DammenPhs -Phs -3:12:253:12:25
784Guro NedregårdAnton SportAnton Sport3:12:323:12:32
785Georg Hafslundntnuintnui3:12:343:12:34
786Joar Skårsmoenleinstrand ILleinstrand IL3:12:383:12:38
787Pål BenumByåsen ilByåsen il3:12:383:12:38
788Trude GuldbergSt Olavs HospitalSt Olavs Hospital3:12:413:12:41
789Ove SkaarenAker SolutionsAker Solutions3:12:483:12:48
790Henrik JønvikPwC BILPwC BIL3:12:503:12:50
791Egil Fjeldbergstatoil bilstatoil bil3:12:523:12:52
792Ketil RekkeboBN BankBN Bank3:12:533:12:53
793Joakim Bjerkheimntnuintnui3:12:583:12:58
794Haaken Annfelt MoeKlodrikKlodrik3:12:593:12:59
795Pål FredriksenLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:13:073:13:07
796Ola FrihetsliØILØIL3:13:083:13:08
797Erling Kleiven--3:13:093:13:09
798Geir MoeSeatex BILSeatex BIL3:13:153:13:15
799Geir Hiller HolomBSKBSK3:13:203:13:20
800Tarjei Bondevikntnuintnui3:13:303:13:30
801John BindeTrondhjems skiklubTrondhjems skiklub3:13:323:13:32
802Bengt Are WågheimBratsberg ILBratsberg IL3:13:423:13:42
803Odd Anders HaugumInderøyInderøy3:13:473:13:47
804Ola Tobias BrunBOBBOB3:13:483:13:48
805Olve HauffenTrondhjems skiklubTrondhjems skiklub3:13:493:13:49
806Astrid HovTeam HovTeam Hov3:13:533:13:53
807Jens G Haugen DragsnesLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:13:533:13:53
808Pavla UdrzalovaWing OKWing OK3:14:033:14:03
809Christian VallaHemingHeming3:14:053:14:05
810Per LøvaasVegvesenet BILVegvesenet BIL3:14:153:14:15
811John TjønnaMosjøen ilMosjøen il3:14:303:14:30
812Kristian Skjerveegge ILegge IL3:14:323:14:32
813Målfrid SporsheimDombås ilDombås il3:14:333:14:33
814Herman Knoopntnuintnui3:14:473:14:47
815Asle SommersethTeam Fokus DanicaTeam Fokus Danica3:14:493:14:49
816Arild FehnKirkens BymisjonKirkens Bymisjon3:14:503:14:50
817Vegar JohansenSINTEF BILSINTEF BIL3:15:003:15:00
818Åsmund LieLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:15:033:15:03
819Hanne-Guri HaugSparebank 1 SMN skiklubbSparebank 1 SMN skiklubb3:15:043:15:04
820Terje SjåvikPwC BILPwC BIL3:15:113:15:11
821Sjur Vullum Løtveitntnuintnui3:15:113:15:11
822Anders EllefsenSkimtSkimt3:15:153:15:15
823Øyvind FriesDet norske oljeselskap BILDet norske oljeselskap BIL3:15:163:15:16
824Andrea Strannantnuintnui3:15:213:15:21
825Vegard HøyenNordlandsBandittanNordlandsBandittan3:16:033:16:03
826Øystein Sexe OlsenLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:16:143:16:14
827Hanne Sørlid Enghingeningen3:16:273:16:27
828Ivar RyenIL NansenIL Nansen3:16:383:16:38
829Arne Olav Eidentnuintnui3:16:433:16:43
830Steffen Kørtentnuintnui3:16:503:16:50
831Eline Stormntnuintnui3:16:573:16:57
832Tobias Bjerknesntnuintnui3:17:143:17:14
833Torstein Ulriksen SkogsethFrosta ILFrosta IL3:17:163:17:16
834Grete Sofie HortemoTeam Fokus DanicaTeam Fokus Danica3:17:203:17:20
835Mattis PaulsenLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:17:443:17:44
836Sindre Øvrum HaalandFiggjo ILFiggjo IL3:17:463:17:46
837Lars Klemet JakobssonDILLDILL3:17:473:17:47
838Ole Andreas GrenstadPricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL3:17:593:17:59
839Trond Roar AlmlidIl AasgutenIl Aasguten3:18:013:18:01
840Lars Petter Sjøvold--3:18:013:18:01
841Odd Erik GåsbakkLeik ILLeik IL3:18:033:18:03
842Per Anders DahleTrolla ILTrolla IL3:18:043:18:04
843Lars Magnus Akerntnuintnui3:18:093:18:09
844Harry EideEide RevisjonEide Revisjon3:18:113:18:11
845Øyvin EikelandTrolla ILTrolla IL3:18:173:18:17
846Ole Anders Unelsrødskogerskoger3:18:183:18:18
847Marius Sommervoldntnuintnui3:18:213:18:21
848Jørund Andre Ingebrigtsennesseguttennessegutten3:18:223:18:22
849Jørgen Figenschouingeningen3:18:243:18:24
850Anne Bjerke ÅrrestadNTNUI -LangrennNTNUI -Langrenn3:18:253:18:25
851Lisbeth Voldstatoil bilstatoil bil3:18:303:18:30
852Øyvind NordengenNordengen ILNordengen IL3:18:363:18:36
853Magnus Grindentnuintnui3:18:483:18:48
854Rune Skotvoldstatoil bilstatoil bil3:18:533:18:53
855Eivind Sars Veddengntnuintnui3:18:543:18:54
856Linn Marie Nordbyntnuintnui3:18:583:18:58
857Steffen Larsseningeningen3:19:013:19:01
858Kristian Andersenntnuintnui3:19:083:19:08
859Vegard OlsenHøgtunHøgtun3:19:103:19:10
860Stig i. RønningReinertsen B I LReinertsen B I L3:19:263:19:26
861Arne BjørganFoldereid ILFoldereid IL3:19:383:19:38
862Truls Vidarssønn KlamiTeam TrulsTeam Truls3:19:493:19:49
863Maria Aamlid Morkenntnuintnui3:19:593:19:59
864Tor Oddvar RøseSkiforeningenSkiforeningen3:20:073:20:07
865Per Ove EinangshaugFrosta ILFrosta IL3:20:103:20:10
866Ane Marte Grendstadntnuintnui3:20:183:20:18
867Eirin Skjøndal BarKlumpen ILKlumpen IL3:20:483:20:48
868Nils Herman KiærSkiforeningenSkiforeningen3:20:533:20:53
869Henrik BraatenLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:21:023:21:02
870Signe Marie Nielsen Stavnesntnuintnui3:21:123:21:12
871Endre Magnus Høvantnuintnui3:21:223:21:22
872Kjetil SmistadSmistad ILSmistad IL3:21:363:21:36
873Knut Petter Maråkntnuintnui3:21:513:21:51
874Fredrik Ludvigsenteam velux isolateam velux isola3:21:593:21:59
875Toril Narum Jarenntnuintnui3:22:043:22:04
876Jorulv HagnesSkanska BILSkanska BIL3:22:213:22:21
877Jardar Godø SætherSt Olavs Team RostenSt Olavs Team Rosten3:22:233:22:23
878Lars Jakob JenssenLKSKLKSK3:22:243:22:24
879Joachim Viktilntnuintnui3:22:293:22:29
880Frode RognmoNylander & PartnersNylander & Partners3:22:333:22:33
881Charlotte Aarrestadingeningen3:22:393:22:39
882Daniel Aleksander SolheimNTNUNTNU3:22:433:22:43
883Dag MyrhaugNTNU BILNTNU BIL3:22:533:22:53
884Siri Omholtntnuintnui3:22:593:22:59
885Ronny BergIl AasgutenIl Aasguten3:23:013:23:01
886Håvard Nakkeningeningen3:23:053:23:05
887Runar Flugstadntnuintnui3:23:093:23:09
888Ola Almførstemannsklubbenførstemannsklubben3:23:133:23:13
889Arild VavikFlatås ilFlatås il3:23:213:23:21
890Jan-Vidar MonsenMalvik ILMalvik IL3:23:223:23:22
891Bjørnar GilleshammerEidsfossen sykkelEidsfossen sykkel3:23:283:23:28
892Siv IndsethByåasen DamerByåasen Damer3:23:313:23:31
893Pål SundPwC BILPwC BIL3:23:323:23:32
894Arnfinn Stigeingeningen3:23:333:23:33
895Sigurd Fosby LivgardNTNUI-langrennNTNUI-langrenn3:23:353:23:35
896Vegard SøbergTØH SKTØH SK3:23:363:23:36
897Pål Helge Øvrebøstatoil bilstatoil bil3:24:023:24:02
898Ole Øystein Knudsen40, feit og ferdig40, feit og ferdig3:24:093:24:09
899Christian BrekkenSINTEFSINTEF3:24:193:24:19
900Eirik Torp Christensenntnuintnui3:24:213:24:21
901Sonja Røedingeningen3:24:403:24:40
902Daniel HolckCk VictoriaCk Victoria3:24:453:24:45
903Torleif StephansenOK NidarøstOK Nidarøst3:24:453:24:45
904Eivind Sondre Strandntnuintnui3:25:153:25:15
905Lars NervikSelsbakkSelsbakk3:25:383:25:38
906Paulo Giraontnuintnui3:25:453:25:45
907Geir Arne LodgaardDovre Entreprenør ASDovre Entreprenør AS3:25:463:25:46
908Espen AmundsenVestbyen ILVestbyen IL3:25:513:25:51
909Ivar Marthinusenntnuintnui3:25:543:25:54
910Svein SolvikSmiskaretSmiskaret3:25:573:25:57
911Jørgen ApelandHøgtunHøgtun3:26:093:26:09
912Markus Forsbergntnuintnui3:26:273:26:27
913Tone HatlenBratsberg ILBratsberg IL3:26:333:26:33
914Vibeke WintervollTvkTvk3:26:443:26:44
915Arnt Ove Lindstrømmalm ilmalm il3:26:553:26:55
916Trond Marius Fornesklubbløsklubbløs3:26:563:26:56
917Leiv Aspelundntnuintnui3:27:003:27:00
918Johannes ØstvikAas-Jakobsen Trondheim BILAas-Jakobsen Trondheim BIL3:27:043:27:04
919Frank SkjærvikCoopCoop3:27:303:27:30
920Thomas TichelkampFSV DüsseldorfFSV Düsseldorf3:27:403:27:40
921Asmund BjørsholFrosta kommuneFrosta kommune3:27:413:27:41
922Roger Nordskagingeningen3:27:463:27:46
923Reidar KvalvikTeam Maritime BILTeam Maritime BIL3:27:463:27:46
924Frode SkankeMyklebustMyklebust3:27:553:27:55
925Marit Fostervold Johansen--3:28:043:28:04
926Geir SolumTSOskiTSOski3:28:133:28:13
927Runar Møllerstatoil bilstatoil bil3:28:283:28:28
928Cathrine Andrea Johnsenntnuintnui3:28:293:28:29
929Trond TuvsteinPwC BILPwC BIL3:28:333:28:33
930Erik Hammerstatoil bilstatoil bil3:28:433:28:43
931John Olaf SolatadMelhus ILMelhus IL3:28:463:28:46
932Erle Harstadntnuintnui3:28:493:28:49
933Gro HoffCrenoCreno3:28:573:28:57
934Arna BergsmyrSør-Trøndelag FylkeskommuneSør-Trøndelag Fylkeskommune3:29:143:29:14
935Kjersti Narum JarenTinn ILTinn IL3:29:273:29:27
936Anette Odden SolbergTØH SKTØH SK3:29:333:29:33
937Øystein Bach Ramstadno teamno team3:29:373:29:37
938August Viumntnuintnui3:29:423:29:42
939Ingrid Thorbjørnsenntnuintnui3:29:433:29:43
940Rolf Åge Vågen--3:29:463:29:46
941Petter ØsthusStøtetStøtet3:29:583:29:58
942Ida Karin AuråenDILLDILL3:30:063:30:06
943Alexander OlsenFatcamp HTFUFatcamp HTFU3:30:073:30:07
944Kristin Hovland--3:30:073:30:07
945Egil Fagerholtntnuintnui3:30:083:30:08
946Anders Storsethstatoil bilstatoil bil3:30:333:30:33
947Bjarne SørgjerdAdresseavisen BILAdresseavisen BIL3:30:413:30:41
948Arve SørgjerdAker VerdalAker Verdal3:30:453:30:45
949Einar Hjortåsntnuintnui3:30:473:30:47
950Kristine AsmervikByaasen skiklubbByaasen skiklubb3:30:523:30:52
951Leiv Erik ØdegaardTeam DybdahlTeam Dybdahl3:31:053:31:05
952Terje Guinnesseguttennessegutten3:31:133:31:13
953Tom NilsenSAPLOV BILSAPLOV BIL3:31:163:31:16
954Harald Kristian JohnsenRanheim skiklubbRanheim skiklubb3:31:203:31:20
955Halfdan Bondevikntnuintnui3:31:243:31:24
956Monika ErikssonStadsbygd ILStadsbygd IL3:31:313:31:31
957Øystein GjermundnesARMARM3:31:373:31:37
958Leif Ranum Ekåsntnuintnui3:31:373:31:37
959Silje Helene Waagaardntnuintnui3:31:393:31:39
960Carl F EliassenFatcamp HTFUFatcamp HTFU3:32:003:32:00
961Svein AasvedKPMGKPMG3:32:083:32:08
962Gunnar QvigstadTrygg/LadeTrygg/Lade3:32:093:32:09
963Silje Flatabøntnuintnui3:32:143:32:14
964Margrete Øie Langåkerntnuintnui3:32:143:32:14
965Espen ØstigårdLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:32:143:32:14
966Anita Gjørv HovdSpillum ilSpillum il3:32:183:32:18
967Ove Nesetntnuintnui3:32:283:32:28
968Karsten Østeråsntnuintnui3:32:313:32:31
969Svein VoldRennebu ILRennebu IL3:32:433:32:43
970Jakob JakobsenNTNUI-langrennNTNUI-langrenn3:32:493:32:49
971Janniche Hiltulaingeningen3:33:133:33:13
972Eirik Eik Svanesingeningen3:33:243:33:24
973Svein Aakerholm LieNidelv ILNidelv IL3:33:253:33:25
974Ingunn Syversen Waagentnuintnui3:33:293:33:29
975Live Joronn YtrehusRingkollen skiklubbRingkollen skiklubb3:33:393:33:39
976Vadim KhentalovNTNUI langrennNTNUI langrenn3:33:453:33:45
977Mina Rudinesseguttennessegutten3:33:503:33:50
978nils kristian knudsenhandelsbankenhandelsbanken3:33:513:33:51
979Stein Børre Torpstatoil bilstatoil bil3:33:523:33:52
980Ole Kristian Raukntnuintnui3:34:083:34:08
981Jens M. HovemByåsen ilByåsen il3:34:173:34:17
982Audun Brenne FehnUtleiraUtleira3:34:213:34:21
983Tommy Jensen IndrefløKefirkamerataneKefirkameratane3:34:253:34:25
984Rolf Erik TvetenTeam DybdahlTeam Dybdahl3:34:283:34:28
985Erling Rytterstatoil bilstatoil bil3:34:323:34:32
986Øystein Krogstadtrondheim helcross klubbtrondheim helcross klubb3:34:403:34:40
987Fredrik Liknesntnuintnui3:34:463:34:46
988Børge Lønnebakke Norbergntnuintnui3:34:473:34:47
989Svatopluk Chytilingeningen3:34:493:34:49
990Hege Åmodtingeningen3:35:063:35:06
991Arne TalsethTalseth ILTalseth IL3:35:183:35:18
992Per Erling JohansenNidaros RoklubbNidaros Roklubb3:35:253:35:25
993Mia Kvåle LøvmoNTNUI-langrennNTNUI-langrenn3:35:293:35:29
994Jon Anders KrokstadBratsberg ILBratsberg IL3:35:393:35:39
995Simen L. Walbækkenntnuintnui3:35:493:35:49
996Silje Mordalntnuintnui3:36:023:36:02
997Asle Martinsen--3:36:043:36:04
998Olav SolheimStøren sportsklubbStøren sportsklubb3:36:143:36:14
999Kjersti LunneST.OLAVST.OLAV3:37:003:37:00
1000Øyvind Johanseningeningen3:37:063:37:06
1001Vigdis MyglandNTE BilNTE Bil3:37:103:37:10
1002Jørgen Fjæranntnuintnui3:37:153:37:15
1003Tor JenssenDusjselskapetDusjselskapet3:37:293:37:29
1004Egil KrystadKJOM BILKJOM BIL3:37:303:37:30
1005Alexandra Knudtzonntnuintnui3:37:373:37:37
1006Alvilde Johansen--3:37:393:37:39
1007Espen KarlsrudMyklebustMyklebust3:37:503:37:50
1008Victoria Fearnley LandmarkHemingHeming3:37:503:37:50
1009Øyvind Utviknesseguttennessegutten3:38:143:38:14
1010Marius LorvikNTNUI-langrennNTNUI-langrenn3:38:373:38:37
1011Anders A. HovTeam HovTeam Hov3:38:463:38:46
1012Per Olav Helmsntnuintnui3:38:583:38:58
1013Sunniva Loråsntnuintnui3:39:163:39:16
1014Jeppe Lund AakerXtra PersonellXtra Personell3:39:483:39:48
1015Daniel Hallingbye--3:40:203:40:20
1016Eirik VefsnmoBouvet BILBouvet BIL3:40:253:40:25
1017Torill RehaugOrkanger IFOrkanger IF3:40:263:40:26
1018Matias HasundNTNUNTNU3:40:273:40:27
1019Eirik Selsaasntnuintnui3:40:333:40:33
1020Nils Jørgen GaasvikVestbyen ILVestbyen IL3:40:473:40:47
1021Inger Lise Sollientnuintnui3:40:583:40:58
1022Tonje FossDet norske oljeselskap BILDet norske oljeselskap BIL3:41:143:41:14
1023Per Jan ØrbogEDBEDB3:41:323:41:32
1024Vetle SmithFjellhamar FKFjellhamar FK3:41:463:41:46
1025Steinar HaugenTrodhjems skiklubbTrodhjems skiklubb3:42:023:42:02
1026Bjørn KrogstadMalvik ILMalvik IL3:42:053:42:05
1027Martin Steinsbekk Waadelandingeningen3:42:083:42:08
1028Erik Lyderseningeningen3:42:093:42:09
1029Johannes KallandAure ILAure IL3:42:193:42:19
1030Sindre Bråtebækntnuintnui3:42:193:42:19
1031Henry SundsetvikOL TrollelgOL Trollelg3:42:233:42:23
1032Egil NivaPwC BILPwC BIL3:42:343:42:34
1033Lina Lien Brulandntnuintnui3:42:393:42:39
1034Kristoffer DønnestadNTNUI-langrennNTNUI-langrenn3:42:523:42:52
1035Cecilie Sundsbø ArnemoTynset IFTynset IF3:42:573:42:57
1036Lasse Johan Sjøvold--3:43:133:43:13
1037Arne Jakob Torvaldssoningeningen3:43:163:43:16
1038Guro Stemland Eide--3:43:323:43:32
1039Tove Jordal MyrsetEidsøra ILEidsøra IL3:43:323:43:32
1040Gry StrømmenByåsen ilByåsen il3:43:453:43:45
1041Ørjan Ringstad KristiansenDILLDILL3:43:583:43:58
1042Anders NilsenTeam StrømdalTeam Strømdal3:44:143:44:14
1043Mads Lindsjørnntnuintnui3:44:173:44:17
1044Catharina DaviesNTNU BILNTNU BIL3:44:233:44:23
1045Lill Heidi Sølvik Kvamvold3-t treningssenter3-t treningssenter3:44:333:44:33
1046Elin Ørbeck Vallevikntnuintnui3:44:373:44:37
1047Nora Helen Lund LyngraDILLDILL3:44:393:44:39
1048Audun Slettenntnuintnui3:44:503:44:50
1049Vibeke BinzVeritas BILVeritas BIL3:44:513:44:51
1050Gro Hege VibergByåsen ilByåsen il3:45:323:45:32
1051Gørill SkatvoldTyholt ski og sykkelTyholt ski og sykkel3:45:343:45:34
1052Eirik Bratbergegge ILegge IL3:45:403:45:40
1053Hans Anders TheisenVestbyen ILVestbyen IL3:46:013:46:01
1054Nanna Sjaastadntnuintnui3:46:033:46:03
1055Ina Charlotte MoeHøgtunHøgtun3:46:063:46:06
1056Pål Guttorm Syvertsenntnuintnui3:46:323:46:32
1057Andreas Bjørnsundingeningen3:46:453:46:45
1058Tore FillingsnesEkkert ILEkkert IL3:47:163:47:16
1059Lisbeth Vollntnuintnui3:47:163:47:16
1060Elisabeth Stenbækntnuintnui3:47:223:47:22
1061Mari Wigestrandntnuintnui3:47:373:47:37
1062Morten Haugom--3:47:553:47:55
1063Sabine Relling Nielsenntnuintnui3:48:083:48:08
1064Maren Cecilie LundLuftkrigsskolen BILLuftkrigsskolen BIL3:48:283:48:28
1065Berit Hageningeningen3:48:393:48:39
1066Marit Fageraas ØienPwC BILPwC BIL3:48:483:48:48
1067Atle ThomsenTess bedriftTess bedrift3:49:033:49:03
1068Kristin StorliBSKBSK3:49:173:49:17
1069Håvard KorsvollFreidig IdrettFreidig Idrett3:49:263:49:26
1070Joakim Tor Havikingeningen3:49:283:49:28
1071Max GraffNTNU ESNTNU ES3:50:473:50:47
1072Henrik Vagle Dalsgaard--3:51:503:51:50
1073August Aas GregingTorvikbukt ILTorvikbukt IL3:51:513:51:51
1074Lise Vassmoeningeningen3:51:563:51:56
1075Ingunn Løvsletteningeningen3:52:393:52:39
1076Børre SivertsvollSiemensSiemens3:52:403:52:40
1077Maria Seth TalsethTalseth ILTalseth IL3:52:423:52:42
1078Anders Jordtveit Mørkntnuintnui3:52:573:52:57
1079Berit Bakkanrana sykkelklubbrana sykkelklubb3:53:283:53:28
1080Kjetil Landgraff Ekernntnuintnui3:53:353:53:35
1081Mona Åsgårdingeningen3:53:473:53:47
1082Frank BjarkøNRK BilNRK Bil3:54:093:54:09
1083Solveig Vullum Løtveitntnuintnui3:54:113:54:11
1084Olaf EggenByåsen ilByåsen il3:54:113:54:11
1085Tone Mari Antonseningeningen3:54:303:54:30
1086Birgitta SolbergBravida BILBravida BIL3:54:393:54:39
1087Ingunn Norangntnuintnui3:54:473:54:47
1088Eline Halset--3:54:483:54:48
1089Nora Holst Haalandntnuintnui3:55:253:55:25
1090Torunn Engen RøseNTNUI-langrennNTNUI-langrenn3:55:503:55:50
1091Hanna Aarnes NisjaHiSSIHiSSI3:56:063:56:06
1092Hans Edward Røerntnuintnui3:56:383:56:38
1093Olav OnsøyenByneset ILByneset IL3:56:533:56:53
1094Per JungeNidar BILNidar BIL3:56:543:56:54
1095Jan-Erik AadahlLEGO NorgeLEGO Norge3:57:053:57:05
1096Guro Brochmannntnuintnui3:57:103:57:10
1097Rolf NilsenPPPP3:57:463:57:46
1098Ragnhild Brenne NordengenSøstrene bakglattSøstrene bakglatt3:58:103:58:10
1099Kathrine Five--3:58:383:58:38
1100Alexander Hveding DahlTØH SKTØH SK3:59:413:59:41
1101Maja Charlotte Otnes--3:59:563:59:56
1102Astrid Marthinsenntnuintnui4:00:044:00:04
1103Anders Johan Andreassen--4:00:044:00:04
1104Juan Pablo PerezArgentinaArgentina4:00:114:00:11
1105Tove Elin SandeBeitstad ILBeitstad IL4:00:194:00:19
1106Bjørn Eskil LarsenFauskeFauske4:01:414:01:41
1107Anlaug UnderdalKjelsås ILKjelsås IL4:01:494:01:49
1108Rune Aarsbogskovgård allidrettskovgård allidrett4:02:114:02:11
1109Michael BakkenLKSKLKSK4:02:184:02:18
1110Jonas Utviknesseguttennessegutten4:02:314:02:31
1111Marie Fossvoll Tveit--4:03:344:03:34
1112Cathrine StjernAkupunkturhøyskolenAkupunkturhøyskolen4:03:354:03:35
1113Knut-Eirik Heltnentnuintnui4:03:414:03:41
1114Maren SommervoldKL regnskapKL regnskap4:03:534:03:53
1115Møyfrid Brenne FehnFødt med ski på beinaFødt med ski på beina4:04:074:04:07
1116Lars Martin DalsgårdTØH SKTØH SK4:05:344:05:34
1117Mats Jørgen Thorsenntnuintnui4:05:484:05:48
1118Linda Marie Hansen--4:06:014:06:01
1119Erik WaleByåsen ilByåsen il4:06:254:06:25
1120Gudrun IldstadNTNUI-langrennNTNUI-langrenn4:07:194:07:19
1121Hilde Kallhovd KleppaNTNUI-langrennNTNUI-langrenn4:07:384:07:38
1122Brynjar Melumingeningen4:07:424:07:42
1123Erik RødderDnB NORDnB NOR4:08:544:08:54
1124Endre KureNTNUI-langrennNTNUI-langrenn4:09:064:09:06
1125Tordis Brenne NordengenIversrud ILIversrud IL4:09:204:09:20
1126Jon Eggen SætherVikvarvet ILVikvarvet IL4:10:124:10:12
1127Guri Rasmusseningeningen4:10:384:10:38
1128Carl Joachim RørvikNTNUI-langrennNTNUI-langrenn4:10:584:10:58
1129Mari Synnøve Lysaker NygaardVestringen IlVestringen Il4:12:054:12:05
1130Lars Jørgen Sivertseningeningen4:12:324:12:32
1131Kurt FløanNamsosNamsos4:12:414:12:41
1132Jonas Nicolai AlmeNTNUI langrennNTNUI langrenn4:13:284:13:28
1133Nina Hiltulaingeningen4:14:154:14:15
1134Anne KlevenNamsosNamsos4:14:214:14:21
1135Charlotte Bålsrud MjelvaHøgtun FSHHøgtun FSH4:15:014:15:01
1136Chris GuldbergEMGSEMGS4:15:144:15:14
1137Siri Stabellntnuintnui4:18:584:18:58
1138Ludvig KarlsenNTNU BILNTNU BIL4:19:384:19:38
1139Trude Rakel Balstadingeningen4:20:004:20:00
1140Magne TrondsetØverbygdaØverbygda4:21:034:21:03
1141Tale Susanne Helleingeningen4:21:054:21:05
1142Stine SolbergHøgtun fhsHøgtun fhs4:21:394:21:39
1143Fredrik Reitan--4:22:134:22:13
1144Terje SivertsvollSAPLOV BILSAPLOV BIL4:23:404:23:40
1145Linn Halvorsenntnuintnui4:23:434:23:43
1146Halvard FjeldværSurnadalSurnadal4:24:004:24:00
1147Guro FredriksenTorvikbukt ILTorvikbukt IL4:24:154:24:15
1148Jo Kristian BergumNOTEAMNOTEAM4:24:274:24:27
1149Endre Torssønn Klokkervoldingeningen4:26:424:26:42
1150Simon Stenkløv Kystadingeningen4:27:024:27:02
1151Guro Stødleingeningen4:27:134:27:13
1152Toril StorrøsæterSurnadal ilSurnadal il4:28:184:28:18
1153Kine Brustadntnuintnui4:32:584:32:58
1154Roar EriksenFatcamp HTFUFatcamp HTFU4:33:454:33:45
1155Bram Van Moorternonenone4:34:174:34:17
1156Andreas KjelbyPwC BILPwC BIL4:34:294:34:29
1157Eva KvamHøgtunHøgtun4:34:354:34:35
1158Rikke LøvmoStor-Elvdal SKStor-Elvdal SK4:36:594:36:59
1159Rina Aakvikingeningen4:36:594:36:59
1160Eva Annie SvendsenFokus BankFokus Bank4:37:544:37:54
1161Nina LodgaardDovre Entreprenør ASDovre Entreprenør AS4:37:564:37:56
1162Line Danielsenntnuintnui4:38:254:38:25
1163Line Lavendel Nygård HansenNTNU-LangrennNTNU-Langrenn4:40:134:40:13
1164Carl Waldemar WilhelmsenLKSKLKSK4:40:554:40:55
1165Tove Løbergstatoil bilstatoil bil4:42:034:42:03
1166Andreas Aarøingeningen4:43:114:43:11
1167Silje Borge Hovintnuintnui4:45:104:45:10
1168Eirik Larsenntnuintnui4:45:104:45:10
1169Martha GorsethRøra il.Røra il.4:45:524:45:52
1170Erik Nicholas AlnæsTeam KleinTeam Klein4:47:554:47:55
1171Paal André StokkelienTeam KleinTeam Klein4:47:554:47:55
1172John Christian HolbergFatcamp HTFUFatcamp HTFU4:48:004:48:00
1173Marianne Nordberg Malvikingeningen4:48:344:48:34
1174Eirik KarlsenPricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL4:48:594:48:59
1175Målfrid MøkkelgårdSt Olav HospitalSt Olav Hospital4:51:254:51:25
1176Siw Løvstadingeningen4:52:164:52:16
1177Beate Cappeleningeningen4:52:364:52:36
1178Helene Brekkeingeningen4:52:384:52:38
1179Lisabeth FinsetHøgtunHøgtun4:56:294:56:29
1180Eli Marie Husevåg GarnesHøgtunHøgtun4:56:304:56:30
1181Nina Legar GrønningenLensvik ILLensvik IL4:59:184:59:18
1182Kristin Mostueningeningen4:59:194:59:19
1183Gerd Helene Christiansenntnuintnui5:04:405:04:40
1184Ingrid Ask Torvikntnuintnui5:04:405:04:40
1185Anne-Grethe Trønsdal Bergingeningen5:04:405:04:40
1186Lene Marie ØstermanDin konferanseDin konferanse5:05:175:05:17
1187Annemarie FernholtVisma Services ASVisma Services AS5:06:095:06:09
1188Hege Knutsen--5:17:055:17:05
1189Silje Henriette Westgaard--5:22:045:22:04
1190Petter Knut Nedregotten--5:22:055:22:05
1191Halle Vinsand SønnesynDILLDILL5:26:405:26:40

Trim

NavnKlubb
Anne Melkild
Roar ForbordMalvik ILMalvik IL
Antall trimmere: 2