Resultatlister Marka Rundt 2011


Det er ikke skrevet noen merknad til dette rennåret.

Send oss din erindring av hvordan dette rennåret var! Skriv gjerne litt om løype, føre, vær eller annet så legger vi det ut her.

Menn 36-40 år

#NavnKlubbTidEtter
1Frode JermstadTeam SportsbuaTeam Sportsbua1:56:48
2Geir Thunehenning skilaghenning skilag1:57:0416
3Ole Einar BrækkenByåsen IL - ski / NTNUByåsen IL - ski / NTNU1:59:252:37
4Jan Jacob VerdeniusTolgaTolga2:03:096:21
5Jens Petter EstilLierne SkiLierne Ski2:04:337:45
6Frank Robert Hjulstadmalm ilmalm il2:10:1213:24
7Arnt Egil BrørsSteinkjer skiklubbSteinkjer skiklubb2:11:5215:04
8Øyvind VikenAcando BUSSAcando BUSS2:12:4215:54
9Bjørn Skaarestatoil bilstatoil bil2:14:0017:12
10Håkon Loe JohansenStrindheim SkiStrindheim Ski2:14:0317:15
11Sturla AlmbergStrindheimStrindheim2:15:5219:04
12Bjørn Roger TangstadStøren sportsklubbStøren sportsklubb2:15:5919:11
13Knut Jostein SætnanOPILOPIL2:16:3219:44
14Knut Ole SolligårdOrkdal ILOrkdal IL2:17:3820:50
15Torbjørn EidMelhus vgsMelhus vgs2:18:0921:21
16Oddvar Forberg IsaksenTrondhjems skiklubTrondhjems skiklub2:18:5522:07
17Pål KittilsenCybernetica BILCybernetica BIL2:19:0922:21
18Ståle Hansenstatoil bilstatoil bil2:20:1423:26
19Stein Frode HaugbjørgPolitiets ILPolitiets IL2:21:0824:20
20Eric NevinOrkla CKOrkla CK2:21:5125:03
21Terje OpheimSportsbua ASSportsbua AS2:22:2925:41
22Ståle Kristian HustadAcando BUSSAcando BUSS2:22:3125:43
23Fredrik JohannessenRambøll BILRambøll BIL2:22:3925:51
24Alf Anton Hammerdalingeningen2:25:0328:15
25Johan Helleingeningen2:25:2228:34
26Geir Olav KristensenTeam PrivatmeglerTeam Privatmegler2:25:4328:55
27Robert Mæle3T-Treningsenter3T-Treningsenter2:25:5429:06
28Truls RyumNTNU BILNTNU BIL2:26:5230:04
29Steinar RøeTeknobygg BILTeknobygg BIL2:27:0830:20
30Asgeir Nervikingeningen2:27:5831:10
31Tony SandvoldTrilux ScandinaviaTrilux Scandinavia2:28:0531:17
32Ingebrigt HendenBetna ILBetna IL2:28:3531:47
33Mads Holsbø EriksenNordreisa ilNordreisa il2:29:0732:19
34Svein StolsmoBetna ILBetna IL2:29:3132:43
35Inge SætherØvre SurnadalØvre Surnadal2:29:4933:01
36Roger SagenByåsen ilByåsen il2:30:0133:13
37Jarle KjellåsByåsen ilByåsen il2:30:4834:00
38Øystein LanglandSagene IFSagene IF2:31:1434:26
39Torbjørn Vegard Løkkenstatoil bilstatoil bil2:31:4334:55
40Frode Smevikingeningen2:33:1636:28
41Jon Olav RøsbjørgenHabilHabil2:33:4736:59
42Anders LangøTopteam SKTopteam SK2:34:3737:49
43Stein Henrik TuffTrondheim Brannkorps ILTrondheim Brannkorps IL2:35:2338:35
44Harald VinsnesbakkTeam Xtra spesiellTeam Xtra spesiell2:35:5839:10
45Sigbjørn FaanesVeidekke BILVeidekke BIL2:36:3839:50
46Morten JohansenTopteam SKTopteam SK2:36:5440:06
47Anders Thorstenseningeningen2:37:1040:22
48Roland MandalSINTEF BILSINTEF BIL2:37:4240:54
49Jens Dahlntnuintnui2:38:0841:20
50Gerald ErikssonStadsbygd ILStadsbygd IL2:38:5442:06
51Jarl Eirik NordlandFengslet BILFengslet BIL2:39:0742:19
52Ørjan BereTopteam SKTopteam SK2:39:2742:39
53Eystein Mærk VollRica NidelvenRica Nidelven2:40:2443:36
54Stein Olav GystadHelsedirektoratet BILHelsedirektoratet BIL2:41:1044:22
55Rolv-Jørgen Bredesensømnasømna2:42:2745:39
56Odd Arne SkarholtFlatås ilFlatås il2:42:5346:05
57Pål ScheiByåsen ilByåsen il2:43:3146:43
58Frode JohansenSiemensSiemens2:44:1647:28
59Kim A. BjørnerudNidaros sykkelkubbNidaros sykkelkubb2:44:2047:32
60Torkil VallaThora Storm vgsThora Storm vgs2:46:3049:42
61Frode SaghaugVanvik ILVanvik IL2:48:3151:43
62Knut Arild Knudseningeningen2:48:3951:51
63Jørgen TegdanAtmel BILAtmel BIL2:49:1152:23
64Arild BarlienSømna ilSømna il2:49:1552:27
65Audun Erik StensøTvkTvk2:49:3652:48
66Knut-Olav SkjetnePwC BILPwC BIL2:49:4352:55
67Ole Jørgen Opphaughommelvik ilhommelvik il2:50:0453:16
68Øyvind RyenByaasen Skiklubb/ Reinertsen BByaasen Skiklubb/ Reinertsen B2:50:5654:08
69Alexander GranheimAskoAsko2:51:4554:57
70Bjørn Ivar Midjoingeningen2:52:5156:03
71Svein Olav RoheimOthilienborg ilOthilienborg il2:53:0756:19
72Tommy ArntsenRanheim skiklubbRanheim skiklubb2:53:2156:33
73Thomas MelandAlbatross ilAlbatross il2:53:5257:04
74Knut SkatvoldTryg BILTryg BIL2:53:5357:05
75Håvard Bremset Strand-HansenStatoil Stjørdal BILStatoil Stjørdal BIL2:54:3757:49
76Ole Christian MjølstadTeam Xtra spesiellTeam Xtra spesiell2:54:4257:54
77Lars Henrik HegrenæsNardo FKNardo FK2:55:5759:09
78Petter Egil RøkkeTopteam SK / SINTEF Energi ASTopteam SK / SINTEF Energi AS2:56:2859:40
79Kvarmesbakk Ståleingeningen2:56:561:00:08
80Morten Jystadingeningen2:57:141:00:26
81John Harald ElvenBama GruppenBama Gruppen2:58:051:01:17
82Ove Morten HaukenesFana ilFana il2:58:311:01:43
83Are Sjaastadstatoil bilstatoil bil2:58:541:02:06
84Audun TveitHeimdal SkiHeimdal Ski2:59:411:02:53
85Tor-Henning AalmoTeam Fokus DanicaTeam Fokus Danica2:59:411:02:53
86Tommy Trøaningeningen2:59:431:02:55
87Erik Riis-JohansenFlatås ilFlatås il3:01:121:04:24
88Lars Erik Midjono teamno team3:02:341:05:46
89Roger Petterseningeningen3:02:491:06:01
90Ronny FossumSvea Finans Nuf BILSvea Finans Nuf BIL3:06:041:09:16
91Freddy FiksdalFFSFFS3:08:001:11:12
92Cato Strand--3:11:201:14:32
93Haaken Annfelt MoeKlodrikKlodrik3:12:591:16:11
94Vegar JohansenSINTEF BILSINTEF BIL3:15:001:18:12
95Åsmund LieLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:15:031:18:15
96Øyvind FriesDet norske oljeselskap BILDet norske oljeselskap BIL3:15:161:18:28
97Ivar RyenIL NansenIL Nansen3:16:381:19:50
98Trond Roar AlmlidIl AasgutenIl Aasguten3:18:011:21:13
99Øyvin EikelandTrolla ILTrolla IL3:18:171:21:29
100Steffen Larsseningeningen3:19:011:22:13
101Vegard OlsenHøgtunHøgtun3:19:101:22:22
102Per Ove EinangshaugFrosta ILFrosta IL3:20:101:23:22
103Kjetil SmistadSmistad ILSmistad IL3:21:361:24:48
104Espen AmundsenVestbyen ILVestbyen IL3:25:511:29:03
105Frode SkankeMyklebustMyklebust3:27:551:31:07
106Trond TuvsteinPwC BILPwC BIL3:28:331:31:45
107Øystein Bach Ramstadno teamno team3:29:371:32:49
108Arve SørgjerdAker VerdalAker Verdal3:30:451:33:57
109Tom NilsenSAPLOV BILSAPLOV BIL3:31:161:34:28
110Øystein Krogstadtrondheim helcross klubbtrondheim helcross klubb3:34:401:37:52
111Børge Lønnebakke Norbergntnuintnui3:34:471:37:59
112Asle Martinsen--3:36:041:39:16
113Jeppe Lund AakerXtra PersonellXtra Personell3:39:481:43:00
114Arne Jakob Torvaldssoningeningen3:43:161:46:28
115Tore FillingsnesEkkert ILEkkert IL3:47:161:50:28
116Joakim Tor Havikingeningen3:49:281:52:40
117Børre SivertsvollSiemensSiemens3:52:401:55:52
118Jonas Utviknesseguttennessegutten4:02:312:05:43
119Chris GuldbergEMGSEMGS4:15:142:18:26
120Roar EriksenFatcamp HTFUFatcamp HTFU4:33:452:36:57
121John Christian HolbergFatcamp HTFUFatcamp HTFU4:48:002:51:12