Resultatlister Marka Rundt 2011


Det er ikke skrevet noen merknad til dette rennåret.

Send oss din erindring av hvordan dette rennåret var! Skriv gjerne litt om løype, føre, vær eller annet så legger vi det ut her.

Menn 31-35 år

#NavnKlubbTidEtter
1Erlend HoffMEDKILA SLMEDKILA SL1:53:04
2Anders HögbergIFK UmeåIFK Umeå1:54:411:37
3John BjørgårdStrindheim ILStrindheim IL1:56:163:12
4Knut Anders HatlenStranda ILStranda IL2:00:287:24
5Odd Egil BrobakkStøren sportsklubbStøren sportsklubb2:03:0910:05
6Børge Leiren--2:11:2018:16
7Ola A. EggenNGU BILNGU BIL2:11:4518:41
8Roger OvesenByåsen ilByåsen il2:12:3019:26
9Amund LeirenKvam lsk / Team LeiroKvam lsk / Team Leiro2:13:0920:05
10Nils Ingulf LangleteBudal ILBudal IL2:13:5820:54
11Ola StensethTopteam SKTopteam SK2:14:4321:39
12Bård NonstadRindals-TrollRindals-Troll2:15:1522:11
13Erlend BjerkåsJernbanens ILJernbanens IL2:15:4122:37
14Bjørnar SemmingsenVegvesenet BILVegvesenet BIL2:17:1324:09
15Hans Christian EspenesPRIVATmegleren/ Heimdal skiPRIVATmegleren/ Heimdal ski2:18:1125:07
16Dylan ProsserNOTEAMNOTEAM2:20:1827:14
17Morten AusetByåsen ilByåsen il2:20:1827:14
18Morten HaugenJonsvatnet ILJonsvatnet IL2:20:3727:33
19Christian GabrielsenSparebank 1 SMNSparebank 1 SMN2:23:0329:59
20Per Anders HovenKRIKKRIK2:23:2630:22
21Odd Arne LandeByåsen ilByåsen il2:23:5030:46
22Torgeir Brurokingeningen2:23:5230:48
23Ronny Thomas JenssenPwC BILPwC BIL2:24:5731:53
24Arne Olav BySvorkmo NoiSvorkmo Noi2:25:2932:25
25Joakim Sætherleinstrand ILleinstrand IL2:25:5232:48
26Torbjørn Aassntnuintnui2:26:3533:31
27Esten Ingar GrøtliKvikne ilKvikne il2:26:3733:33
28Inge Fossentnuintnui2:26:4333:39
29Arne Inge HangerhagenAskoAsko2:27:0333:59
30Gjert VallevikProx DynamicsProx Dynamics2:27:1534:11
31Per Olav MonsethPolaris MediaPolaris Media2:28:2535:21
32Eskil BjørgumLånke ILLånke IL2:28:2635:22
33Rolf Solheimdal Johansenntnuintnui2:28:3135:27
34Kjell Ove TillerLeksdal ilLeksdal il2:29:1536:11
35Rune BlåsmoNOTEAMNOTEAM2:29:2836:24
36Jahn DalheimNylander & PartnersNylander & Partners2:29:5136:47
37Arve Erik NorumInderøyInderøy2:31:0337:59
38Magnus Salamon FlaatSnåsa ILSnåsa IL2:32:1439:10
39Johan FulfordLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen2:32:1639:12
40Johannes Høysæter--2:32:2039:16
41Stig AftretLånke ILLånke IL2:33:0940:05
42John Tore SyrstadMeldal ILMeldal IL2:33:4040:36
43Anders Wonka HolmSimostranda ILSimostranda IL2:33:5040:46
44Frode LeinTopteam SKTopteam SK2:34:0340:59
45Ronny LysmenPwCPwC2:34:0441:00
46Tomas UdrzalWing OKWing OK2:35:3542:31
47Kjetil MoenKvikne ilKvikne il2:35:4042:36
48Lars-Børge FarstadFarlige CowboyaFarlige Cowboya2:37:1144:07
49John Fredrik GjerlaugLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen2:37:4344:39
50Johan PettersenMiSAMiSA2:38:3345:29
51Jan Kåre RønningsgrindStillComStillCom2:40:0647:02
52Roar ØrdalRanheim skiklubbRanheim skiklubb2:40:1847:14
53Espen SkjevikPwC BILPwC BIL2:42:1049:06
54Morten FagerliTavernTavern2:43:2750:23
55Per Arne WangenRambøll BILRambøll BIL2:45:5652:52
56Jørn BrørsPwC BILPwC BIL2:47:1454:10
57Bjørn Erling HerskedalAF Gruppen BILAF Gruppen BIL2:47:3554:31
58Tor Even HammerHenningHenning2:48:0755:03
59Sigurd BjørkeTINE bilTINE bil2:48:2855:24
60Kristoffer HolthStrindheim IL SkiStrindheim IL Ski2:48:3255:28
61Gunstein Aaringingeningen2:48:4555:41
62Lyngstad Lars MartinTeam Extra SlitenTeam Extra Sliten2:49:0956:05
63Bjørn JørstadHent BILHent BIL2:50:2657:22
64Simen NyhusTrondheim kommune BILTrondheim kommune BIL2:51:1358:09
65Håvard BergsdalMiSAMiSA2:51:1758:13
66Thomas ThunTeam TrollfotenTeam Trollfoten2:51:3358:29
67Nils ArnesenSteinkjer skiklubbSteinkjer skiklubb2:52:0959:05
68Richard Woodingeningen2:52:3359:29
69Gøran BoholmTrønder EnergiTrønder Energi2:53:531:00:49
70Jørgen ReitanRapp IL, FrostaRapp IL, Frosta2:54:201:01:16
71Ulf JohansenSINTEF BILSINTEF BIL2:55:331:02:29
72Anders LevollJudo for fredJudo for fred2:55:461:02:42
73Bjørn PladsenKongeklubben/StatoilKongeklubben/Statoil2:56:261:03:22
74Jan Frode HaugsethSeige sosiologerSeige sosiologer2:58:291:05:25
75Snorre HansenNTNU-BILNTNU-BIL2:58:311:05:27
76Kristian Austreimingeningen2:58:321:05:28
77Ole Andreas AlsosNTNUNTNU2:59:321:06:28
78Tord HanssenKefirkamerataneKefirkameratane2:59:341:06:30
79Nils Anmarkrud BergaustTSOskiTSOski3:01:321:08:28
80Øyvind AarøeAcando BUSSAcando BUSS3:01:391:08:35
81Arve RyggNAVTEQNAVTEQ3:04:401:11:36
82Thomas MagnussenTrøsken ILTrøsken IL3:08:231:15:19
83Kjetil Byingeningen3:11:031:17:59
84Henrik JønvikPwC BILPwC BIL3:12:501:19:46
85Egil Fjeldbergstatoil bilstatoil bil3:12:521:19:48
86Sindre Øvrum HaalandFiggjo ILFiggjo IL3:17:461:24:42
87Lars Petter Sjøvold--3:18:011:24:57
88Jardar Godø SætherSt Olavs Team RostenSt Olavs Team Rosten3:22:231:29:19
89Ronny BergIl AasgutenIl Aasguten3:23:011:29:57
90Pål SundPwC BILPwC BIL3:23:321:30:28
91Paulo Giraontnuintnui3:25:451:32:41
92Frank SkjærvikCoopCoop3:27:301:34:26
93Roger Nordskagingeningen3:27:461:34:42
94Erik Hammerstatoil bilstatoil bil3:28:431:35:39
95Egil Fagerholtntnuintnui3:30:081:37:04
96Bjarne SørgjerdAdresseavisen BILAdresseavisen BIL3:30:411:37:37
97Terje Guinnesseguttennessegutten3:31:131:38:09
98Øystein GjermundnesARMARM3:31:371:38:33
99Tommy Jensen IndrefløKefirkamerataneKefirkameratane3:34:251:41:21
100Svatopluk Chytilingeningen3:34:491:41:45
101Øyvind Johanseningeningen3:37:061:44:02
102Espen KarlsrudMyklebustMyklebust3:37:501:44:46
103Øyvind Utviknesseguttennessegutten3:38:141:45:10
104Håvard KorsvollFreidig IdrettFreidig Idrett3:49:261:56:22
105Rune Aarsbogskovgård allidrettskovgård allidrett4:02:112:09:07
106Brynjar Melumingeningen4:07:422:14:38
107Lars Jørgen Sivertseningeningen4:12:322:19:28
108Terje SivertsvollSAPLOV BILSAPLOV BIL4:23:402:30:36
109Halvard FjeldværSurnadalSurnadal4:24:002:30:56
110Jo Kristian BergumNOTEAMNOTEAM4:24:272:31:23
111Bram Van Moorternonenone4:34:172:41:13
112Eirik KarlsenPricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL4:48:592:55:55