Resultatlister Marka Rundt 2010


Føre: Klisterføre og rubb

Vær: 2 grader på start og 0 på Vintervatnet, men bløt snø øverst i Marka også.

Kommentar: Mellomtider fra årets renn finnes her

Send oss din erindring av hvordan dette rennåret var! Skriv gjerne litt om løype, føre, vær eller annet så legger vi det ut her.

Menn student

#NavnKlubbTidEtter
1Andreas Kleven KrossholmBærums Verk IFBærums Verk IF2:21:02
2Gunnar Harris-ChristensenHaugesundHaugesund2:21:031
3Fredrik Klokk SandbergNTNUINTNUI2:24:463:44
4Erik Langaard SolbergNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:25:184:16
5Magnus SkavlanNTNUINTNUI2:28:357:33
6Eirik Frøseth SolheimAsker SkiklubbAsker Skiklubb2:29:128:10
7Erlend LausundNTNUINTNUI2:30:018:59
8Martin Wetlesen VedeldNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:30:029:00
9Bård Hauan AndersenHalden SKHalden SK2:33:3212:30
10Per WirehnNTNUINTNUI2:34:1713:15
11Einar StødleNTNUINTNUI2:35:0013:58
12Kim SkildheimNTNUINTNUI2:35:2614:24
13Morten GaltaNTNUINTNUI2:38:4017:38
14Hans Fredrik BraatenTeam Nedre AlleTeam Nedre Alle2:38:5517:53
15Tor Andreas AndersenNTNUINTNUI2:39:0418:02
16Mathias MarleyNTNUINTNUI2:39:3018:28
17Kristian BredesenNTNUINTNUI2:39:3118:29
18Haakon SønstebyNTNUI - LangrennNTNUI - Langrenn2:40:4119:39
19Halvor SavnesNTNUINTNUI2:41:1720:15
20Gunne HålandNTNUINTNUI2:41:4620:44
21Kåre HaugeByåsen vgsByåsen vgs2:44:2523:23
22Stig C. StrandhagenNTNUINTNUI2:44:4723:45
23Aleksander Vang JokicNTNUINTNUI2:44:5923:57
24Tor Ingve AamodtImås ILImås IL2:45:0023:58
25Andre JonvikNTNUINTNUI2:45:2424:22
26Magnus VågenNTNUINTNUI2:46:2825:26
27Peter Selmer RønningenNTNUINTNUI2:47:3126:29
28Andreas Hanssønn HabberstadNTNUINTNUI2:47:3826:36
29Erik HaareNTNUINTNUI2:48:3627:34
30Pål Mikalsen RolfsenJonsvatnet ILJonsvatnet IL2:48:4727:45
31Eirik Ask StraalbergIla JernIla Jern2:49:1228:10
32Mats BjerkeTeam M&MTeam M&M2:50:2329:21
33Håvard BergetNTNUINTNUI2:51:4230:40
34Marius VebnerMaskinLLMaskinLL2:52:5331:51
35Henrik ArnstorpNTNUINTNUI2:53:0932:07
36Eirik MedbøTeam NøBøTeam NøBø2:53:1332:11
37Erlend HovindNTNUINTNUI2:53:2632:24
38Petter HolmstrømNTNUINTNUI2:53:4932:47
39Alexander Birkeland MoNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:53:5432:52
40Øystein HusbyHundhamarenHundhamaren2:54:1633:14
41Sivert LundFratelliFratelli2:54:4933:47
42Morten HaugenNTNUINTNUI2:56:4035:38
43Morten BrandvoldNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:56:4735:45
44Andreas Gagnat BøeNTNUINTNUI2:57:4636:44
45Eyvind Thommesen SæbøHommelvik ILHommelvik IL2:58:0537:03
46Svante ZetterbergNTNUINTNUI2:58:2537:23
47Øyvind Bakken RognstadNTNUINTNUI2:59:5338:51
48Hans Edward RøerNTNUINTNUI3:00:5039:48
49Brage EllingsæterNTNUINTNUI3:01:2840:26
50Bendik RamstadSP. KL. NesseguttenSP. KL. Nessegutten3:01:4240:40
51Martin KopteKälbersteinerKälbersteiner3:02:4141:39
52Tord ReinaasFreidigFreidig3:02:4841:46
53Magnus ÅrøenNTNUI-langrennNTNUI-langrenn3:02:5441:52
54Kevin GazeNTNUINTNUI3:02:5641:54
55Eirik SimonsenNTNUINTNUI3:02:5641:54
56Pål Guttorm SyvertsenNTNUINTNUI3:03:1642:14
57Magne NielsenNTNUINTNUI3:03:4042:38
58Nils Henrik KolnesNtnui RoingNtnui Roing3:04:0743:05
59Ole LillevikNTNUINTNUI3:04:0743:05
60Mathias SemNTNUINTNUI3:04:1943:17
61Anders GunleiksrudNTNUINTNUI3:04:2643:24
62Håkon Olav SkogmoNTNUINTNUI3:04:2743:25
63Steinar JørstadNTNUINTNUI3:04:5143:49
64Harald Andre SandvikRon King SkilagRon King Skilag3:04:5543:53
65Håkon HellebustFreidigFreidig3:05:1644:14
66Erik KjetsåNTNUI-langrennNTNUI-langrenn3:05:2644:24
67Philip Solvang WrightMaskinLLMaskinLL3:05:5644:54
68Anders BrabrandNTNUINTNUI3:07:2246:20
69Trond BerntsenNTNUINTNUI3:08:1247:10
70Thomas GriegNTNUINTNUI3:09:0548:03
71Lars Henrik BjørneboeRøa ILRøa IL3:10:0849:06
72Ole-Markus PilskogRosevalley 75'sRosevalley 75's3:10:2049:18
73Magnus WeydahlRosevalley 75'sRosevalley 75's3:10:2049:18
74Knut Petter MaråkNTNUINTNUI3:10:3349:31
75PreBen Kjos GabrielsenNTNUINTNUI3:10:3849:36
76Anders DalbyNTNUINTNUI3:10:4649:44
77Steffen NøvikNTNUINTNUI3:11:1850:16
78Ole Kristian RaukNTNUINTNUI3:11:5150:49
79Håvard Gosse BergsethIla JernIla Jern3:11:5850:56
80Walter DybwadNOTEAMNOTEAM3:12:1251:10
81Per NordNTNUINTNUI3:12:2051:18
82Lars Magnus AkerNTNUINTNUI3:12:3351:31
83Dag Sindre WerstadBeitstad SkiBeitstad Ski3:12:5451:52
84Jonas Hovde PedersenNTNUINTNUI3:13:3552:33
85Øyvind BlakerNTNUINTNUI3:13:5852:56
86Terje Solbergingeningen3:14:0052:58
87Steinar GamstMaskinLLMaskinLL3:14:1753:15
88Eivind JuvikSørsia HoppklubbSørsia Hoppklubb3:14:3953:37
89Georg EllilaNTNUINTNUI3:14:4253:40
90Nikolai HasselFirkløvern ILFirkløvern IL3:17:1056:08
91Torgrim AaseNTNUINTNUI3:17:1256:10
92Adrian Olseningeningen3:17:4656:44
93Roger Fagerjordingeningen3:18:2657:24
94Sigurd WøienNTNUINTNUI3:18:3957:37
95Joakim LoknaNTNUI-langrennNTNUI-langrenn3:19:0958:07
96Olav DankelDalsenget MSKDalsenget MSK3:20:2259:20
97Kristian AndersenNTNUINTNUI3:20:4359:41
98Mads Løkken GjerdingNTNUINTNUI3:21:361:00:34
99Øyvind NordengenNordengen ILNordengen IL3:22:281:01:26
100Christopher BjønnessNTNUINTNUI3:22:471:01:45
101Christoffer SvendsenNTNUINTNUI3:22:471:01:45
102Erlend BrobakNTNUINTNUI3:23:411:02:39
103Bjørn Eskil LarsenFauskeFauske3:23:411:02:39
104Jørgen Figenschouingeningen3:24:351:03:33
105Karl Kristian HaaveNTNUINTNUI3:24:391:03:37
106Torben WedervangManciniMancini3:25:291:04:27
107Mathias Haugen MaskeLuftkrigsskolen BILLuftkrigsskolen BIL3:26:271:05:25
108Ole Fredrik VartomtenNTNUINTNUI3:29:091:08:07
109Christian HaugenNTNUINTNUI3:29:491:08:47
110Bård Havenstrøm HansenNTNUINTNUI3:30:181:09:16
111Øyvind SelmerTildeTilde3:31:141:10:12
112Eirik Berg Grimsboingeningen3:32:131:11:11
113Øyvind Huse SolbakkenNederlagetNederlaget3:33:571:12:55
114Arne Olav EideMarskinLLMarskinLL3:34:301:13:28
115Vegard Dahl-EriksenManciniMancini3:34:411:13:39
116Paulo GiraoNTNUINTNUI3:34:581:13:56
117Jakob JakobsenNTNUI - LangrennNTNUI - Langrenn3:37:151:16:13
118Clement Harris-ChristensenHaugesundHaugesund3:37:471:16:45
119Daniel HallingbyeNTNUINTNUI3:37:531:16:51
120Per Olav HelmsNTNUINTNUI3:38:001:16:58
121Steinar HaugenTrondhjem SkiklubbTrondhjem Skiklubb3:39:001:17:58
122John Anders VoldnesNOTEAMNOTEAM3:40:261:19:24
123Anders HenriksenNTNUINTNUI3:40:421:19:40
124Bjørnar Fuglaamoen HagenIL TrysilguttenIL Trysilgutten3:42:131:21:11
125Ola FrihetsliØILØIL3:42:471:21:45
126Steffen KørteNTNUINTNUI3:44:411:23:39
127Yngve Sønnesyn WillmannNTNUI-langrennNTNUI-langrenn3:48:281:27:26
128Jens HagaNTNUINTNUI3:51:051:30:03
129Simen LøkenNordre Trysil ILNordre Trysil IL3:53:211:32:19
130Ole-Anders JohnsenNTNUINTNUI3:54:501:33:48
131Christian SvarstadBlaker ILBlaker IL3:56:031:35:01
132Eivind TjeldeNTNUINTNUI3:56:291:35:27
133Tor JenssenDusjselskapetDusjselskapet3:59:341:38:32
134Eirik HjertenæsIla JernIla Jern4:01:191:40:17
135Henrik DolmenNOTEAMNOTEAM4:02:171:41:15
136Øystein Eikremingeningen4:08:271:47:25
137Davies LoboBakglatt SKBakglatt SK4:11:271:50:25
138Anders Kårøy AlmåsNTNUINTNUI4:19:121:58:10
139Frode Sterten Heideingeningen4:20:261:59:24
140Espen Berg GrimsboMedkila skilagMedkila skilag4:27:292:06:27