Resultatlister Marka Rundt 2010


Føre: Klisterføre og rubb

Vær: 2 grader på start og 0 på Vintervatnet, men bløt snø øverst i Marka også.

Kommentar: Mellomtider fra årets renn finnes her

Send oss din erindring av hvordan dette rennåret var! Skriv gjerne litt om løype, føre, vær eller annet så legger vi det ut her.

Menn 36-40 år

#NavnKlubbTidEtter
1Dag Olav LøsethOrkdal ILOrkdal IL2:15:42
2Ståle DullumStjørdals Blink ILStjørdals Blink IL2:16:501:08
3Fredrik JohannessenRambøll BILRambøll BIL2:19:514:09
4Espen EriksenSparebank 1 SMNSparebank 1 SMN2:21:556:13
5Torgeir OlsenECgroup BILECgroup BIL2:22:246:42
6Ingebrigt HendenBetna ILBetna IL2:22:457:03
7Rune Vollan2:22:457:03
8Trond JohansenÅga ILÅga IL2:22:557:13
9Frode RøePIL Sør-TrøndelagPIL Sør-Trøndelag2:23:127:30
10Håvard SandvikAutronica bedriftsidrettslagAutronica bedriftsidrettslag2:25:189:36
11Gard MyhreTrondheim KommuneTrondheim Kommune2:25:339:51
12Roger SagenByåsen ILByåsen IL2:25:5010:08
13Robert Mæle3T-Treningsenter3T-Treningsenter2:26:2210:40
14Truls RyumNTNU BILNTNU BIL2:27:4212:00
15Stein Frode HaugbjørgPolitiets ILPolitiets IL2:29:3613:54
16Trond Egil Reitan3T-Treningsenter3T-Treningsenter2:29:5614:14
17Asle HammerInderøy skiInderøy ski2:30:2814:46
18Eric NevinCk VictoriaCk Victoria2:30:4215:00
19Ole-Martin SmedsengFokus BankFokus Bank2:30:5615:14
20Morten Spakmo3T3T2:32:1316:31
21Frode SaghaugVanvik ILVanvik IL2:32:1416:32
22Morten NymoEgenEgen2:32:3416:52
23Johan Helleingeningen2:33:5218:10
24Harald VinsnesbakkTeam Xtra spesiellTeam Xtra spesiell2:34:0218:20
25Ørjan BereNye HøyderNye Høyder2:34:3318:51
26Magne BasmoMainTech BILMainTech BIL2:34:3618:54
27Odd Magne ReitanAtmel BILAtmel BIL2:34:5219:10
28Hans Jakob BøeTSFTSF2:34:5819:16
29Ståle Kristian HustadAcando BUSSAcando BUSS2:35:2019:38
30arnstein ukkelbergNesseguttenNessegutten2:37:3021:48
31Sigmund GrimstadTeam Xtra spesiellTeam Xtra spesiell2:37:3621:54
32Frode SmevikSpillum ILSpillum IL2:37:4722:05
33Svein StolsmoBetna ILBetna IL2:38:1722:35
34Lars LianLerøy MidnorLerøy Midnor2:38:4423:02
35Ole Christian NorvikTiller ILTiller IL2:38:5123:09
36Svein Olav RoheimOthilienborg ilOthilienborg il2:39:0623:24
37Alf Anton Hammerdalingeningen2:41:4025:58
38Kim A. Bjørnerudingeningen2:42:4126:59
39Espen SagsueenFagernes ILFagernes IL2:42:4627:04
40Jørgen TegdanAtmel BILAtmel BIL2:43:4428:02
41Olav OtterstadNetCom BILNetCom BIL2:44:0528:23
42Are SjaastadStatoil BilStatoil Bil2:44:2228:40
43Arve HaskjoldFalck Nutec BILFalck Nutec BIL2:44:2228:40
44Frode JohansenSiemensSiemens2:44:2828:46
45Audun Erik StensøTVKTVK2:45:4230:00
46Erik LarsenMainTech BILMainTech BIL2:46:0030:18
47Magne AasheimNOTEAMNOTEAM2:47:0731:25
48Tor-Henning AalmoFokus BankFokus Bank2:47:5032:08
49Hans Olav NilsenTeam Xtra spesiellTeam Xtra spesiell2:48:2032:38
50Thomas JohnsenISOLA ASISOLA AS2:48:2032:38
51Jens DahlNTNUINTNUI2:48:4633:04
52Erik ErlienRenholdsverket BILRenholdsverket BIL2:50:5735:15
53Bjørn Arild SilsethUkjentUkjent2:51:0835:26
54Geir Olav KristensenHeimdal skiHeimdal ski2:51:1735:35
55Odd Arne SkarholtFlatås ILFlatås IL2:52:1036:28
56Jan-ErikTrang HustadFiresafe BILFiresafe BIL2:53:4838:06
57Torstein HalsliVanvik ILVanvik IL2:54:1038:28
58Jonny ThoresenNordic-ArenaNordic-Arena2:56:2440:42
59Bjørn Ivar Midjoingeningen2:56:3340:51
60Vegard OlsenHøgtunHøgtun2:58:1342:31
61Tomas JonssonPro Teknologi ASPro Teknologi AS2:59:4143:59
62Henrik KrogstadAker SolutionsAker Solutions2:59:4344:01
63Vidar BjørgumTrondheim KommuneTrondheim Kommune2:59:5044:08
64Jone ThingbøNokia Siemens NetworksNokia Siemens Networks2:59:5944:17
65Christer HauganHommelvikHommelvik3:00:1344:31
66Olav IngebrigtsenUngdomslaget MedvindUngdomslaget Medvind3:01:3745:55
67Tommy ArntsenRanheim skiklubbRanheim skiklubb3:02:2146:39
68Stule LundFylkesmannen i Sør-TrøndelagFylkesmannen i Sør-Trøndelag3:02:2346:41
69Cato StrandVESO BILVESO BIL3:03:0347:21
70Morten JakobsenNorsk RenluftsteknikkNorsk Renluftsteknikk3:04:1848:36
71Tom ArntsenAxel BruunAxel Bruun3:05:1749:35
72Karl Morten DahlCap GeminiCap Gemini3:05:5250:10
73Øystein TveitKongsberg Seatex BILKongsberg Seatex BIL3:08:1652:34
74Odd-Robert SolvågLeksvik ILLeksvik IL3:09:5254:10
75Per Ove EinangshaugFrosta ILFrosta IL3:10:0854:26
76Jan Erik EdvardsenAcando BUSSAcando BUSS3:10:3854:56
77Svein MartinsenSINTEF BILSINTEF BIL3:10:4555:03
78Knut GrasvikPILPIL3:10:5655:14
79Trond TuvsteinPricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL3:11:4456:02
80Bengt Are WågheimBratsberg ILBratsberg IL3:13:0657:24
81Asmund Bjørshol3T Levanger3T Levanger3:14:1658:34
82Morten KristiansenLuftkrigsskolen BILLuftkrigsskolen BIL3:14:4959:07
83Stian BårdsenSBISBI3:15:561:00:14
84Petter Egil RøkkeSINTEF Energi ASSINTEF Energi AS3:16:241:00:42
85Paul Erik HorvathNidaros SykkelklubbNidaros Sykkelklubb3:18:521:03:10
86Inge NorstadNOTEAMNOTEAM3:22:051:06:23
87Nils Andreas EggenReinertsen BILReinertsen BIL3:24:171:08:35
88Lars ØstbyNOTEAMNOTEAM3:24:261:08:44
89Steffen Larsseningeningen3:28:231:12:41
90Arild Hoffingeningen3:28:311:12:49
91Kjetil SmistadSmistad ILSmistad IL3:35:281:19:46
92Espen AmundsenVestbyen ILVestbyen IL3:35:401:19:58
93Petter LangørgenGimse ILGimse IL3:46:151:30:33
94Vidar LundbergNidaros KarateklubbNidaros Karateklubb3:51:131:35:31
95Tor Einar SundeP.Bakøy A/SP.Bakøy A/S4:05:341:49:52
96Terje SæterøyØrland Hovedflystasjon BILØrland Hovedflystasjon BIL4:20:292:04:47
97Roar EriksenFatcamp HTFUFatcamp HTFU4:53:202:37:38