Resultatlister Marka Rundt 2010


Føre: Klisterføre og rubb

Vær: 2 grader på start og 0 på Vintervatnet, men bløt snø øverst i Marka også.

Kommentar: Mellomtider fra årets renn finnes her

Send oss din erindring av hvordan dette rennåret var! Skriv gjerne litt om løype, føre, vær eller annet så legger vi det ut her.

Menn 31-35 år

#NavnKlubbTidEtter
1Knut ØdegaardStrandbygda ILStrandbygda IL2:18:32
2Terje GiæverLuftkrigsskolen BILLuftkrigsskolen BIL2:19:1240
3Morten HaugenJonsvatnet ILJonsvatnet IL2:20:051:33
4Joakim SætherLeinstrand ilLeinstrand il2:20:061:34
5Hans Christian EspenesHeimdal skiHeimdal ski2:20:402:08
6Knut Arne BakkeOrkdal ILOrkdal IL2:24:145:42
7Arne Inge HangerhagenCk VictoriaCk Victoria2:25:507:18
8Eskil JørstadSnåsa ILSnåsa IL2:27:078:35
9Ronny Thomas JenssenPricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL2:29:2610:54
10Per Jorulf OvervikJernbanen BILJernbanen BIL2:29:2710:55
11Roar ØrdalRanheim skiklubbRanheim skiklubb2:30:2711:55
12Espen SkjevikPricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL2:31:3012:58
13Per Olav MonsethPolaris MediaPolaris Media2:32:0913:37
14Anders LevollJudo for fredJudo for fred2:32:4414:12
15Rune BlåsmoNOTEAMNOTEAM2:33:3615:04
16Robert KristensenTrondheim Beach EliteTrondheim Beach Elite2:35:0816:36
17Elg ElstadGartland SportsklubbGartland Sportsklubb2:35:3116:59
18Morten JohansenTopteam SKTopteam SK2:36:0917:37
19Kjetil SmørdalPricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL2:36:2217:50
20Dyre MeenLingit BILLingit BIL2:36:2417:52
21Arild NomelandNKGS BILNKGS BIL2:38:1419:42
22Knut-Olav SkjetnePricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL2:38:5420:22
23Anders LangøTopteam SKTopteam SK2:39:0320:31
24Johan PettersenNTNUINTNUI2:40:3822:06
25Tor-Arne FjellvikåsStatoil BilStatoil Bil2:40:4222:10
26Ronny LysmenPricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL2:42:2923:57
27Odd Arne Osflateningeningen2:43:0624:34
28Frode LeinTopteam SKTopteam SK2:43:3024:58
29Jørn BrørsPricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL2:43:5025:18
30Terje KallandNord-Tr. PolitiidrettslagNord-Tr. Politiidrettslag2:44:1725:45
31Bjørn Erling HerskedalAF Gruppen BILAF Gruppen BIL2:44:2425:52
32John Tore SyrstadMeldal ILMeldal IL2:45:3126:59
33Magnus AndersenNOTEAMNOTEAM2:46:1627:44
34Snorre HansenNTNU-BILNTNU-BIL2:48:0229:30
35Lars HeldeBuran ski, øl og vin klubbBuran ski, øl og vin klubb2:48:2129:49
36Anders Basmoingeningen2:48:2229:50
37Lyngstad Lars MartinTeam Extra SlitenTeam Extra Sliten2:49:1530:43
38Frank Åge AspnesLuftkrigsskolen BILLuftkrigsskolen BIL2:49:5931:27
39Espen Borgir ChristophersenByåsen FestlangrennByåsen Festlangrenn2:51:1232:40
40Torkel DjupmyrNTNUINTNUI2:53:1134:39
41Tom StorvikTeam Xtra SlitenTeam Xtra Sliten2:53:3335:01
42Rune Morten HaugSMIL SmartMotor BILSMIL SmartMotor BIL2:53:3935:07
43Tore BjåstadKefirkamerataneKefirkameratane2:54:0735:35
44Rune HaugenSkanska AktivSkanska Aktiv2:54:3336:01
45Odin DamåsSkanska AktivSkanska Aktiv2:55:1836:46
46Tommy Trøaningeningen2:56:5838:26
47Håkon VesethReinertsen BILReinertsen BIL2:57:0638:34
48Tom Andre Vespestadingeningen2:57:5239:20
49Frode Lund WinsnesSK HeiaSK Heia2:58:3940:07
50Brage BlekkenBetna ILBetna IL2:58:5140:19
51Roger Nordskagingeningen2:59:0040:28
52Torleif SandnesFatcampFatcamp2:59:0840:36
53Morten FagerliTavernTavern2:59:3040:58
54Robert ØdegårdAdresseavisen BILAdresseavisen BIL3:00:3542:03
55Tord HanssenKefirkamerataneKefirkameratane3:02:2043:48
56Bjørn JørstadNO TEAMNO TEAM3:02:2343:51
57Terje SørnesHommelvik ILHommelvik IL3:02:5744:25
58Lars FossenHommelvik ILHommelvik IL3:03:2544:53
59Anders Tuko BakkenNTNUINTNUI3:03:4245:10
60Kristian Austreimingeningen3:04:4546:13
61Geir Ove OverreinSpenniconSpennicon3:05:5547:23
62Lars Gunnar IndreitenBetna ILBetna IL3:06:4648:14
63Amund GråbergLesja ILLesja IL3:08:2249:50
64Pål SundPricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL3:16:5658:24
65Gaute GrubenKT SkilagKT Skilag3:17:1358:41
66Bjørn PladsenKongeklubbenKongeklubben3:17:4259:10
67Egil FagerholtNTNUINTNUI3:21:081:02:36
68Frode SkankeMyklebustMyklebust3:22:181:03:46
69Egil FjeldbergStatoil BilStatoil Bil3:22:231:03:51
70Kristoffer HolthStrindheim IL SkiStrindheim IL Ski3:23:091:04:37
71Espen KarlsrudMyklebustMyklebust3:24:131:05:41
72Tore VallandNOTEAMNOTEAM3:24:221:05:50
73Ronny AunhaugNidaros SykkelklubbNidaros Sykkelklubb3:25:141:06:42
74Henrik JønvikPricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL3:26:531:08:21
75Øyvind HauganStadsbygd ILStadsbygd IL3:27:481:09:16
76Frank SkjærvikCoopCoop3:28:471:10:15
77Geir LangenSalem SkiSalem Ski3:29:371:11:05
78Cato JohansenDanica B.I.L.Danica B.I.L.3:30:341:12:02
79Jan Kåre RønningsgrindNO TEAMNO TEAM3:30:381:12:06
80Morten Tvedtingeningen3:32:571:14:25
81Haakon EngenFøres seinereFøres seinere3:34:421:16:10
82Tommy Jensen IndrefløKefirkamerataneKefirkameratane3:36:141:17:42
83Anders ReitanRapp ILRapp IL3:40:471:22:15
84Ronny BergIL AasgutenIL Aasguten3:40:561:22:24
85Torgeir Bergquistingeningen3:42:341:24:02
86Rune AarsbogCharlottenlund tennisklubbCharlottenlund tennisklubb3:46:201:27:48
87Anders VongravenAker SolutionsAker Solutions3:52:501:34:18
88Rune SolliNTNUINTNUI3:53:121:34:40
89Petter R. Øyningeningen3:55:371:37:05
90Brynjar Melumingeningen3:56:231:37:51
91Jo Kristian BergumNOTEAMNOTEAM4:14:551:56:23
92Eirik KarlsenPricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL4:15:311:56:59
93Chris Richardsoningeningen4:22:102:03:38