Resultatlister Marka Rundt 2010


Føre: Klisterføre og rubb

Vær: 2 grader på start og 0 på Vintervatnet, men bløt snø øverst i Marka også.

Kommentar: Mellomtider fra årets renn finnes her

Send oss din erindring av hvordan dette rennåret var! Skriv gjerne litt om løype, føre, vær eller annet så legger vi det ut her.

Menn 21-25 år

#NavnKlubbTidEtter
1Eivind GerhardsenMysen IFMysen IF2:11:56
2Simen BjøringsøyNTNUINTNUI2:12:3135
3Bjørnar EspeMamma & Pappa SKMamma & Pappa SK2:14:542:58
4Bjørn OwrenNTNUINTNUI2:15:163:20
5Torbjørn ValaNTNUINTNUI2:15:574:01
6Ole Kristian SæterbøDombås ILDombås IL2:20:008:04
7Johan LandrøSkaun ILSkaun IL2:20:408:44
8Bjørn BergholtNTNUINTNUI2:21:239:27
9Sivert GartlandGartland SportsklubbGartland Sportsklubb2:21:449:48
10Lars EngsethNTNUINTNUI2:22:3110:35
11Mats Nåvik HvalFlatås ILFlatås IL2:22:5110:55
12Christian OveråFlatås ILFlatås IL2:23:0811:12
13Anders SeimNTNUINTNUI2:23:2911:33
14Lars Esten HeggvikTrønder Lyn ILTrønder Lyn IL2:23:4811:52
15Espen KallandNTNUINTNUI2:24:2712:31
16Eivind Bryne RetterstølNTNUINTNUI2:24:2712:31
17Martin Andreas JustPeroddPerodd2:24:5913:03
18Morten Stenstad LienNTNUINTNUI2:26:0814:12
19Bjarte HaugenIL BJØRNIL BJØRN2:27:4115:45
20Tore MoNTNUINTNUI2:28:4316:47
21Gaute GlomlienLins ski/peroddLins ski/perodd2:30:0518:09
22Tor Holan MarsteinNTNUINTNUI2:30:1318:17
23Magnus EngsethNTNUINTNUI2:30:5218:56
24Ola Myklatun KrosnessNTNUINTNUI2:31:2319:27
25Eirik Tandberg OlsenNTNUINTNUI2:32:0620:10
26Jonas Flaatingeningen2:32:2120:25
27Morten A. ChristophersenNTNUINTNUI2:32:3020:34
28Ole AndreassenNykirke IFNykirke IF2:32:5821:02
29Thomas ArnulfLynLyn2:33:3021:34
30Anders Granskogen BjørnstadNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:33:5221:56
31Eirik LyshaugLKSKLKSK2:34:4122:45
32Hallvard NordbrødenHalden Skiklubb - SkiHalden Skiklubb - Ski2:34:4722:51
33Ole Julius RyeHodalen ILHodalen IL2:34:5623:00
34Andreas SeverinsenNTNUINTNUI2:35:2023:24
35Lars VingelsgårdNTNUINTNUI2:35:5023:54
36Øystein FlatebøNTNUINTNUI2:37:3525:39
37Kjetil LegardTeam BeinhardTeam Beinhard2:38:3026:34
38Erik DigerudNTNUINTNUI2:40:0028:04
39Andreas Mørch LindMedkila skilagMedkila skilag2:40:5629:00
40Ole Syver DalenAlvdal ILAlvdal IL2:42:0030:04
41Oddbjørn HoelValldal ILValldal IL2:47:2335:27
42Johannes HeienIL TernenIL Ternen2:48:2936:33
43Erlend Salberg Løeingeningen2:50:3738:41
44Stian Bostad KvaalLuftkrigsskolen BILLuftkrigsskolen BIL2:52:1540:19
45Eirik MarthinsenNTNUI-langrennNTNUI-langrenn2:54:1542:19
46Jan Fredrik HelgakerNTNUINTNUI2:57:2845:32
47Ola VikenNTNUINTNUI2:57:4745:51
48Martin SørakerStjørdals-Blink ILStjørdals-Blink IL2:58:5346:57
49Lars StormoNTNUINTNUI3:02:0250:06
50Gaute Egeland SandaNTNUINTNUI3:06:3954:43
51Ole Kristian SagvikPricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL3:06:4554:49
52Erik SørlieHemingHeming3:08:2956:33
53Johannes TveitRealkameratene FK TrondheimRealkameratene FK Trondheim3:10:0958:13
54Halvor LundSINTEF BILSINTEF BIL3:15:001:03:04
55Ivar RøddePricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL3:16:511:04:55
56Anders NesbakkenRealkameratene FKRealkameratene FK3:18:101:06:14
57Yngve BorganRealkameratene FKRealkameratene FK3:25:321:13:36
58Einar Tjøme DavidsenTjøme ILTjøme IL3:26:091:14:13
59Jørgen Mo RandeKPMGKPMG3:29:281:17:32
60Tor-Arne WangNO TEAMNO TEAM3:46:421:34:46