Resultatlister Marka Rundt 2009


Føre: Nullføre, klister

Vær: Varierte mellom tungt og lett regn og opphold. Regnværet kom lørdag ettermiddag og gjorde forholdene noe fuktige i løypa.

Send oss din erindring av hvordan dette rennåret var! Skriv gjerne litt om løype, føre, vær eller annet så legger vi det ut her.

Menn 21-25 år

#NavnKlubbTidEtter
1Ole Ivar Stakvik EideNTNUINTNUI2:03:50
2Hans Aleksander ØsthagenNTNUINTNUI2:06:382:48
3Jonas SætherLeksvik ILLeksvik IL2:09:015:11
4Kristian BruasetRanheim SkiklubbRanheim Skiklubb2:09:135:23
5Ola KjørenTeam Fokus DanicaTeam Fokus Danica2:12:458:55
6Ole Martin HaugeValldal ILValldal IL2:13:369:46
7Tore Malo ØdegårdNTNUINTNUI2:13:459:55
8Henning OffigstadØyer-Tretten IFØyer-Tretten IF2:14:1410:24
9Simen SmisethHommelvik ILHommelvik IL2:15:2111:31
10Asgeir KvamNTNUINTNUI2:18:0314:13
11Martin MyhreByaasen SkiklubByaasen Skiklub2:19:2715:37
12Martin Næsgaard MyhreByaasen SkiklubByaasen Skiklub2:19:2715:37
13Ole Thomas HelgesenNTNUINTNUI2:19:3915:49
14Kristian JustNTNUINTNUI2:19:5816:08
15Kai Rune HaugerøFlatås ILFlatås IL2:20:1916:29
16Bjørn OwrenNTNUINTNUI2:22:1918:29
17Ole Johan Sando3T3T2:22:5219:02
18Kristoffer MagerøyNTNUINTNUI2:23:0319:13
19Mats Nåvik HvalFlatås ILFlatås IL2:23:3119:41
20Eirik TennumNTNUINTNUI2:23:5520:05
21Ståle FenstadStadsbygd ILStadsbygd IL2:24:1920:29
22Erik Sæbu VatnNjaal IFNjaal IF2:25:1521:25
23Are Siljan BørsetNTNUINTNUI2:25:1521:25
24Martin HosetNTNUINTNUI2:25:5522:05
25Jermund MollandNTNUINTNUI2:27:5924:09
26Svein Arne HaugenNTNUINTNUI2:28:1924:29
27Sindre EnghNTNUINTNUI2:28:2624:36
28Øystein Jaren SamuelsenNTNUINTNUI2:28:5025:00
29Jahn KnipenbergMarkabygdaMarkabygda2:29:3925:49
30Brage Rugstad KnudsenNTNUINTNUI2:29:5826:08
31Jørgen SugarNTNUINTNUI2:30:1926:29
32Kristoffer AndresenNTNUINTNUI2:31:3627:46
33Sigurd BuskovNTNUINTNUI2:34:0530:15
34Anders RostrupNTNUINTNUI2:34:5631:06
35Christian OveråFlatås ILFlatås IL2:35:1731:27
36Atle FossestølNTNUINTNUI2:35:2631:36
37Nils Petter RundhaugBossmo & Ytteren ILBossmo & Ytteren IL2:35:2731:37
38Vegard NaustdalNTNUINTNUI2:35:5132:01
39Bjørn BergholtNTNUINTNUI2:40:0436:14
40Jonas DanielsenBossmo & Ytteren ILBossmo & Ytteren IL2:41:0137:11
41Erik HallbergNTNUINTNUI2:42:1638:26
42Kai Robert VandsvikCOWI ASCOWI AS2:44:3840:48
43Kristian HildonenByggmestrene Meisler og RonæssByggmestrene Meisler og Ronæss2:44:4740:57
44Kristoffer Stigeingeningen2:45:0041:10
45Thomas HovsteinTømrermester Jan Inge BraaTømrermester Jan Inge Braa2:47:3743:47
46Fredrik HagenesNTNUINTNUI2:48:4144:51
47Johannes HeienIL TernenIL Ternen2:48:4544:55
48Tor Ingve AamodtImås ILImås IL2:51:5248:02
49Ivar RøddePricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL2:53:2349:33
50Eivind Austreng GraversenNTNUINTNUI2:56:1252:22
51Erlend UnhjemPricewaterhouseCoopers BILPricewaterhouseCoopers BIL2:57:2353:33
52Jan Fredrik HelgakerNTNUINTNUI2:58:0754:17
53Lars VingelsgårdNTNUINTNUI3:00:5257:02
54Vidar BaardsethRing ILRing IL3:06:141:02:24
55Eirik OpsangerNTNUINTNUI3:07:051:03:15
56Bernt Øyvind PettersenRambøll BILRambøll BIL3:16:301:12:40
57Mats NilsenFreidigFreidig3:17:171:13:27
58Trond BaardsethRing ILRing IL3:25:411:21:51
59Mads KorsethOtra ILOtra IL3:31:331:27:43
60Magnus DahlsengNOTEAMNOTEAM3:56:141:52:24