Resultatlister Marka Rundt 2018


Det er ikke skrevet noen merknad til dette rennåret.

Send oss din erindring av hvordan dette rennåret var! Skriv gjerne litt om løype, føre, vær eller annet så legger vi det ut her.

Kvinner 17-20 år

#NavnKlubbTidEtter
1Marthe Brattebø JansenSandnes ILSandnes IL3:19:09

Kvinner 21-25 år

#NavnKlubbTidEtter
1Elise LangkaasBærums Verk IF/NTNUIBærums Verk IF/NTNUI2:29:01
2Ingvild BratlieNTNUINTNUI2:29:1413
3Inka KOMONENNTNUI langrennNTNUI langrenn2:29:2524
4Sylvia NordskarPwCPwC2:29:5655
5Vilde RiekerNTNUINTNUI2:35:416:40
6Ingrid TvetenRøa ILRøa IL2:40:0010:59
7Elise BrynNTNUINTNUI2:44:4415:43
8Ingrid OkkenhaugNTNUINTNUI3:19:2050:19
9Ingrid Alnes AlnesISFITISFIT3:19:4850:47

Kvinner 26-30 år

#NavnKlubbTidEtter
1Anja MeislerNTNUINTNUI2:47:11
2Simone Rahel FenkNTNUINTNUI2:51:003:49
3Kristin LønsethagenNTNUINTNUI2:51:184:07
4Kamilla HøsøienSkanska AktivSkanska Aktiv2:56:359:24
5Kristin Aass3:05:2518:14
6Anne Cecilie Grindstad3:22:5035:39
7Cecilie Lund VestergaardLyefjell ILLyefjell IL3:53:261:06:15

Kvinner 31-35 år

#NavnKlubbTidEtter
1Berit GjeltenVestbyen IL/Team SynnfjellVestbyen IL/Team Synnfjell2:20:48

Kvinner 36-40 år

#NavnKlubbTidEtter
1Eirin Marie BarKlompen ILKlompen IL3:11:10

Kvinner 41-45 år

#NavnKlubbTidEtter
1Marte Lise Furuberg3T-Treningsenter3T-Treningsenter2:41:25
2Margareth Holte3:15:0433:39
3Bjørg DanielsenNTNU BILNTNU BIL4:08:221:26:57
4Anne Sliper MidlingNTNU BILNTNU BIL4:24:271:43:02

Kvinner 46-50 år

#NavnKlubbTidEtter
1Gro Ulset3:16:29
2Berit IsachsenTeam Axel Bruun SportTeam Axel Bruun Sport3:20:263:57
3Anne TamlagHeimdalHeimdal3:29:0912:40
4Karin Synnøve GåsbakkCharlottenlund VGSCharlottenlund VGS3:43:5627:27

Kvinner 51-55 år

#NavnKlubbTidEtter
1Berit Johanne Eidsmo2:59:46
2Grethe AlbrektsenSt. Olavs BILSt. Olavs BIL3:42:2442:38

Kvinner 56-60 år

#NavnKlubbTidEtter
1Anne Berit LundByåsenByåsen3:09:10
2Inger WillochAsker SkiklubbAsker Skiklubb4:07:5058:40
3Anne-Grethe Trønsdal Berg4:08:4259:32

Kvinner 61-65 år

#NavnKlubbTidEtter
1Liv Thommesen3:13:57
2Catharina DaviesNTNU-BILNTNU-BIL3:30:3016:33
3Tone RamstadByåsen I.LByåsen I.L3:35:5822:01

Kvinner 66-70 år

#NavnKlubbTidEtter
1Guri HjulstadTrønder-Avisa bedriftsidrettslagTrønder-Avisa bedriftsidrettslag5:06:28

Kvinner student

#NavnKlubbTidEtter
1Marit NerstenFossum IFFossum IF2:34:19
2Hannah MalmeiSandnes ILSandnes IL2:43:539:34
3Maria FjoseNTNUINTNUI2:51:0616:47
4Kristine AusenNTNUINTNUI3:33:1558:56
5Hildegunn HeggøyNTNUINTNUI3:40:511:06:32
6Ingeborg Lund MathisenLyefjell ILLyefjell IL3:53:261:19:07
7Kine Helgheim4:55:462:21:27
8Mariann WibeLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen4:55:472:21:28
9Karoline NordengenLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen4:55:502:21:31
10Pia Kinnestad Kristensen4:55:512:21:32
11Stine-Mari GabrielsenLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen5:11:012:36:42

Menn 17-20 år

#NavnKlubbTidEtter
1Bjørn Helge SandbergSkogn ILSkogn IL2:24:55
2Vegard KittilsenFreidig, SPK/Freidig orienteringFreidig, SPK/Freidig orientering2:26:562:01
3Oskar Spets STORHOVByåsenByåsen2:31:526:57
4Jonas GrønliByåsen ILByåsen IL2:35:2810:33

Menn 21-25 år

#NavnKlubbTidEtter
1Mats Bjørnar LeirdalIL BjørnIL Bjørn2:01:49
2Sven-Erik Markhus KaiserNTNUINTNUI2:06:134:24
3Christian Berge FoynNTNUINTNUI2:06:164:27
4Isac HolmströmNTNUINTNUI2:06:174:28
5Andreas FaanesNTNUINTNUI2:08:046:15
6Marcus BraathenNTNUI - LangrennNTNUI - Langrenn2:09:227:33
7Kristian JOHANSENJevnaker Idrettsforening SkiJevnaker Idrettsforening Ski2:10:068:17
8Isak Nordeng JENSENAlsvåg ILAlsvåg IL2:10:519:02
9Jørund ValaNTNUINTNUI2:12:0310:14
10Ola JansenSpillum ilSpillum il2:13:4311:54
11Martin Spillum GrønliFrol ILFrol IL2:13:4811:59
12Jørgen TveitaNTNUI/NTNUI-LangrennNTNUI/NTNUI-Langrenn2:14:1112:22
13Kristoffer BirkelandNTNUINTNUI2:19:0717:18
14Trym Granerud NygaardNTNUINTNUI2:20:2118:32
15Martin Lysø SommersethByåsen ILByåsen IL2:22:5921:10
16Halvor Dagssoen LANDSVERKØrn, IFØrn, IF2:24:1822:29
17Oliver FuruliLillehammer Skiklub/Dirty OpplandLillehammer Skiklub/Dirty Oppland2:26:4925:00
18Severin LILLEBERGBIBI2:26:5125:02
19Benjamin HasselNTNUINTNUI2:27:1625:27
20Hans-Marius KlevmoenTorpa SkiTorpa Ski2:28:0726:18
21Sivert FlåtenBøcks ToppidrettBøcks Toppidrett2:29:0427:15
22Albin LillieströmFreidigFreidig2:33:0431:15
23Eirik HustadÅndalsnes IFÅndalsnes IF2:59:3557:46

Menn 26-30 år

#NavnKlubbTidEtter
1Daniel SvenssonIFK Mora SkIFK Mora Sk1:56:30
2Rolf Einar JENSENBossmo & Ytteren IL/ Team OksskoltenBossmo & Ytteren IL/ Team Oksskolten1:59:423:12
3Fredrik SCHWENCKELyn SkiLyn Ski1:59:443:14
4Lukas BerglundNTNUINTNUI2:09:4313:13
5Ola SkatvedtNTNUINTNUI2:09:4613:16
6Kristoffer RundhaugBossmo & Ytteren IL/Team OksskoltenBossmo & Ytteren IL/Team Oksskolten2:16:0419:34
7Kristian Magnus BotnMo SkilagMo Skilag2:21:1924:49
8Mats ThorgårdHadak AsHadak As2:22:5326:23
9Adrian BergmannByåsen ILByåsen IL2:27:5831:28
10Jonas HillerTeam Blåvegen langløpTeam Blåvegen langløp2:28:4132:11
11Mathis Dahl FenreNTNUINTNUI2:30:4034:10
12Bjørn Kristian BacheEgge ILEgge IL2:31:3535:05
13Stian DarellFjellørnen ILFjellørnen IL2:32:2535:55
14Christopher WanneboByåsen ILByåsen IL2:33:1236:42
15Geir Morten SletteLuftforsvaretLuftforsvaret2:34:0037:30
16Bernhard Haver VagleNTNUINTNUI2:40:3644:06
17Martin UnsgårdByneset IL/Felleskjøpet AgriByneset IL/Felleskjøpet Agri2:43:1946:49
18Torgeir SkjeldnesBardu IL/Jasport.noBardu IL/Jasport.no2:44:3548:05
19Lars Berge2:44:4048:10
20Stig Marsteng NilsenPwC BILPwC BIL2:44:4248:12
21Patrick Solvangutskarpen ILutskarpen IL2:44:5148:21
22Eirik Kvalheim OlsenVigvollåsen IdrettslaugVigvollåsen Idrettslaug2:46:2649:56
23Erik ChristiansenOrkanger IFOrkanger IF2:48:1351:43
24Sverre Petter SolumOverhalla ILOverhalla IL2:50:4854:18
25Fredrik FossanFossanova CyclingFossanova Cycling2:59:341:03:04
26Simen GarbergTrondhjems SkiklubTrondhjems Skiklub3:00:401:04:10
27Halvor SteinsholtÅs IL/Blodsmak SportsklubbÅs IL/Blodsmak Sportsklubb3:02:271:05:57
28Martin Dorber3:03:081:06:38
29John WoodsTeam IndecolTeam Indecol3:10:181:13:48
30Ivar Stoltenberg TryggestadCOWI BLCOWI BL3:14:481:18:18
31Joakim AnderssonNordic Semiconductor ASANordic Semiconductor ASA3:29:301:33:00
32Bård Karsten Hove JørgensenByneset ILByneset IL3:33:301:37:00
33Sigbjørn AuflesCoop Norge SACoop Norge SA3:37:081:40:38
34Morten A. Olsen3:52:311:56:01

Menn 31-35 år

#NavnKlubbTidEtter
1Henning OffigstadØyer-Tretten IFØyer-Tretten IF2:04:23
2Johan LandrøVestbyen ILVestbyen IL2:08:153:52
3Ole Erik FurubergByåsen ILByåsen IL2:13:519:28
4Jonas Flaat2:15:3611:13
5Vegard StorvoldBane NOR BedriftsidrettslagBane NOR Bedriftsidrettslag2:20:5016:27
6Markus GladEmblem ILEmblem IL2:24:0519:42
7Jørgen Danielsen2:25:5021:27
8Øyvind Skauge PausStrindheim ILStrindheim IL2:29:4725:24
9Pål Stakston KvingeHeimdal tannlegesenterHeimdal tannlegesenter2:30:0825:45
10Kristian Søreng2:34:4630:23
11Sigmund Østtveit StørsetNTNUINTNUI2:37:5133:28
12Jonas DanielsenBossmo&Ytteren Team NasaBossmo&Ytteren Team Nasa2:40:2336:00
13Fredrik BrodinTrondhjems SkiklubTrondhjems Skiklub2:45:5941:36
14Kristian Gaustad HanssenSINTEF BILSINTEF BIL2:46:4442:21
15Eigil Kosi JarenRambøllRambøll2:47:2743:04
16Martin TverdalTrondhjems Skiklub/Nordic Semiconductor ASATrondhjems Skiklub/Nordic Semiconductor ASA2:49:2345:00
17Håvard Wettland GosséIla JernIla Jern2:52:2348:00
18Petter SørengUtskarpen ILUtskarpen IL2:53:2449:01
19Roger Holte2:58:2954:06
20Ole Kristian SagvikTrondhjems Skiklub/Sparebank 1 Regnskapshuset SMNTrondhjems Skiklub/Sparebank 1 Regnskapshuset SMN3:01:1256:49
21Jon Arild NylandSiemensSiemens3:01:1356:50
22Runar AuneTrønderlagetTrønderlaget3:01:3157:08
23Paul Godtfred BjørnerudSiemensSiemens3:08:211:03:58
24Robin Mjelle3:09:441:05:21
25Tore JensåsMulticonsult BILMulticonsult BIL3:13:401:09:17
26Jens JægerRambøllRambøll3:14:161:09:53
27Arild Asphjell3:22:101:17:47
28Lyubomir Ahtapodov3:24:311:20:08
29Inge ÅsenTrønderlagetTrønderlaget3:24:381:20:15
30Sturla MorsetFIREFIRE3:31:151:26:52
31Jorn De Vlieger3:51:451:47:22
32Kristian Hovde LieNorserviceNorservice3:58:531:54:30

Menn 36-40 år

#NavnKlubbTidEtter
1Knut Anders HatlenStranda ILStranda IL2:05:15
2Jørgen WalsøeTrondheim Brannkorps IdrettslagTrondheim Brannkorps Idrettslag2:08:183:03
3Børge LeirenByåsen ILByåsen IL2:14:219:06
4Ronny Thomas JenssenSparebank 1 Regnskapshuset SMN ASSparebank 1 Regnskapshuset SMN AS2:17:4012:25
5Per Olav MonsethPolaris MediaPolaris Media2:21:4416:29
6Bjørn BalstadByåsen FestlangrennByåsen Festlangrenn2:23:3918:24
7Kurt BreistrandLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen2:26:4921:34
8Mikael Olsen2:27:0921:54
9Martin Lund2:32:5327:38
10Sveinung StrandByåsen ILByåsen IL2:34:0728:52
11Christian KvatningenTrondheim brannkorpsTrondheim brannkorps2:35:0529:50
12Jonas WäflerTrondhjems Skiklub/PowelTrondhjems Skiklub/Powel2:37:2532:10
13Espen SkjevikTrondhjems Skiklub/Exact ASTrondhjems Skiklub/Exact AS2:39:0633:51
14Espen Børsting2:43:4338:28
15Richard Wood2:43:5738:42
16Mauritz MjøenSt. Olavs hospitalSt. Olavs hospital2:48:0842:53
17Tomas Oliver Waldal VerstadSpareBank1 SMNSpareBank1 SMN2:51:5246:37
18Frank-Are Skåren2:52:2047:05
19Terje SørnesHommelvik ILHommelvik IL2:55:0449:49
20Robert KristensenInderøy ILInderøy IL2:55:1950:04
21Bjørn Christian EngerTrondhjems SkiklubTrondhjems Skiklub2:57:3352:18
22Espen SjøvollTrønderlagetTrønderlaget3:00:1755:02
23Johan Jørgen KværnøGjensidige SportGjensidige Sport3:01:1956:04
24Øyvind UtvikTrondhjems SkiklubTrondhjems Skiklub3:04:2759:12
25Jomar Jentoft3:05:281:00:13
26Knut Anders HepsøeNorconsult BILNorconsult BIL3:10:421:05:27
27Bjarte BergstrømByaasen SkiklubByaasen Skiklub3:16:431:11:28
28Tom Espen WeiePIL TrøndelagPIL Trøndelag3:24:451:19:30
29Erik Morset3:36:361:31:21
30Dag Roar Mathisen3:42:241:37:09

Menn 41-45 år

#NavnKlubbTidEtter
1Frode SmevikByåsen ILByåsen IL2:13:22
2Håkon HovByåsen ILByåsen IL2:18:134:51
3Håkon MarkussenTelenor BILTelenor BIL2:20:467:24
4Svein SvanemTingvoll ILTingvoll IL2:21:488:26
5Erlend SkutbergInderøy ILInderøy IL2:24:0410:42
6Thomas MelandWiderøeWiderøe2:28:1214:50
7Erlend B. NilsenByaasen skiklubByaasen skiklub2:28:1914:57
8Øyvind VadaStøren SportsklubbStøren Sportsklubb2:30:2817:06
9Bjørn-Ove BergsmoStiklestad ILStiklestad IL2:31:1717:55
10Frode DragstenSt.Olavs HospitalSt.Olavs Hospital2:33:2320:01
11Inge NorstadByaasen SkiklubByaasen Skiklub2:35:0621:44
12Johan Berg PettersenMáze RuovdditMáze Ruovddit2:39:1325:51
13Hans Jørgen SvendsenStiftstaden SK /Autronica BILStiftstaden SK /Autronica BIL2:40:5527:33
14Marius Støre GovatsmarkRanheim SkiklubbRanheim Skiklubb2:42:0228:40
15Kristoffer HolthStrindheim ILStrindheim IL2:44:5031:28
16Jørgen TegdanDisruptive TechnologiesDisruptive Technologies2:48:0434:42
17Kjell Ove TillerLeksdal ILLeksdal IL2:48:5535:33
18Roar ØrdalTrondhjems SkiklubTrondhjems Skiklub2:49:3436:12
19Ola Lerfaldkværner BILkværner BIL2:50:1436:52
20Torleif SandnesItemaItema2:50:2737:05
21Tor Morten YtteråsJonsvatnetJonsvatnet2:52:4939:27
22Morten JakobsenBryn ByggklimaBryn Byggklima2:53:5840:36
23Rune ByeStiftstaden SKStiftstaden SK3:05:2252:00
24Brage BlekkenQ-FreeQ-Free3:09:5956:37
25Stig Rune JakobsenMometo BilMometo Bil3:11:3458:12
26Torkild LenesTiller ILTiller IL3:13:441:00:22
27Svein MartinsenMorefish BILMorefish BIL3:13:551:00:33
28Tommy Jensen IndrefløStatnett BILStatnett BIL3:14:181:00:56
29Øyvind PrestvikTrondhjems SkiklubTrondhjems Skiklub3:35:411:22:19
30Jon SlørdalJonsvatnet ILJonsvatnet IL3:37:381:24:16
31Geir Ove RappMometo BILMometo BIL3:44:001:30:38
32Jon HallanIF BedriftsidrettslagIF Bedriftsidrettslag4:23:222:10:00

Menn 46-50 år

#NavnKlubbTidEtter
1Stig Arne ErichsenByåsen ILByåsen IL2:14:49
2Ole Kristian SmestadStjørdals-Blink, ILStjørdals-Blink, IL2:15:1930
3Rune VollanHeimdal SkiHeimdal Ski2:16:391:50
4Pål ReitenStjørdals BlinkStjørdals Blink2:18:133:24
5Helge JohansenStrindheim ILStrindheim IL2:19:284:39
6Sjur Mo2:25:0910:20
7Frode RekkeboLeinstrand IL/Team KløverLeinstrand IL/Team Kløver2:26:0911:20
8Harald VinsnesbakkHeimdal SkiHeimdal Ski2:27:3312:44
9Eskil FølstadTrondhjems skiklubTrondhjems skiklub2:28:4713:58
10Ståle KirkvoldStamina HelseStamina Helse2:30:4815:59
11Raymond SiiriIlar, ILIlar, IL2:32:4117:52
12Lars Øystein UrsinNTNUNTNU2:33:2818:39
13Børge MoeTrondhjems SkiklubTrondhjems Skiklub2:34:0019:11
14Tore FlatåsTiller IL/StatnettTiller IL/Statnett2:34:3219:43
15Jarle TuftoNTNU-BILNTNU-BIL2:35:3320:44
16Ketil WesterenTrondhjems Skiklub/SOTTrondhjems Skiklub/SOT2:36:2321:34
17Arne K LoråsSp.kl. Nessegutten/NesseguttenSp.kl. Nessegutten/Nessegutten2:41:5727:08
18Atle SmistadTrondhjems SkiklubTrondhjems Skiklub2:43:0028:11
19Jan-Egil HusbyHUSBY BRUKHUSBY BRUK2:43:3728:48
20Rasmus Andreas BrodtkorbPretor AdvokatPretor Advokat2:43:4728:58
21Terje PyntenNTE BILNTE BIL2:44:5330:04
22Fredrik LillemyrTrondhjems Skiklub / HandelsbankenTrondhjems Skiklub / Handelsbanken2:45:4130:52
23Oddgeir ScheiTineTine2:50:1435:25
24Nils SchrøenByneset ILByneset IL2:50:4535:56
25Rune OlsenTrøndelag PolitidistriktTrøndelag Politidistrikt2:51:5537:06
26Steinar BjørkeSpareBank 1 SMN BedriftSpareBank 1 SMN Bedrift2:59:1144:22
27Ola SætherTrondhjems SkiklubTrondhjems Skiklub3:04:0249:13
28Marco Marien VoormolenInPhase Solutions BILInPhase Solutions BIL3:09:2954:40
29Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus ILMelhus IL3:10:3255:43
30Tor UrdalenMicrochipMicrochip3:11:0456:15
31Jørn Stefanussen3:11:2156:32
32Håvar MoeNoviconNovicon3:14:1359:24
33Pål SætherCharlottenlundCharlottenlund3:21:561:07:07
34Terje SkogsethTrondhjems SkiklubTrondhjems Skiklub3:35:241:20:35

Menn 51-55 år

#NavnKlubbTidEtter
1Rune VeieAker BP BILAker BP BIL2:19:16
2Johan Henrik LundboStrindheim IL/Team NorgeshusStrindheim IL/Team Norgeshus2:21:522:36
3Håvard LorangeByaasen Skiklub/SiemensByaasen Skiklub/Siemens2:23:033:47
4Steinar FenesRøros ILRøros IL2:25:226:06
5Ragnar NessPosten & Bring BILPosten & Bring BIL2:28:569:40
6Bjørn Vaagen2:30:4111:25
7Øyvind LangørgenSINTEF Energi AS BILSINTEF Energi AS BIL2:32:2113:05
8Arild HaugenTrondheimTrondheim2:34:1014:54
9Odd Arild VoldenIL SkaugaIL Skauga2:40:4321:27
10Sven Erik VedvikK.lundK.lund2:41:2722:11
11Sverre SteenNTNU BILNTNU BIL2:43:5424:38
12Bjarne JohansenStjørdals-Blink, ILStjørdals-Blink, IL2:44:0024:44
13Erik NilssonTrondhjems SkiklubTrondhjems Skiklub2:46:4127:25
14Sverre HenriksenStatoil BILStatoil BIL2:49:2930:13
15Gudmund EiksundNTNUNTNU2:57:1137:55
16Håkon LønsethagenHolmen IFHolmen IF3:03:2044:04
17Nils Arne HaugumByneset ILByneset IL3:04:1745:01
18Harald Kristian JohnsenRanheim SkiklubbRanheim Skiklubb3:04:4345:27
19Ole Øystein KnudsenSINTEF BILSINTEF BIL3:04:4945:33
20Massimo ZardiniTrondhjems SkiklubTrondhjems Skiklub3:04:5745:41
21Kjell Erik WennbergStatoilStatoil3:05:0745:51
22Harry EideTrondhjems SkiklubTrondhjems Skiklub3:20:111:00:55
23Arnt Åge GrandeBØSKBØSK4:03:271:44:11
24Kenn Heitmann4:12:491:53:33
25Trond JahrenPreem ABPreem AB4:16:171:57:01
26Jan Rangul4:20:082:00:52
27Gunnar HansenNTNU BILNTNU BIL4:24:272:05:11

Menn 56-60 år

#NavnKlubbTidEtter
1Bernt Olav HilmoBSKBSK2:33:54
2Terje Lauritzen2:36:142:20
3Trond Svanøe-HafstadSteinkjer skiklubbSteinkjer skiklubb2:37:363:42
4Steinar SolumOverhalla ILOverhalla IL2:47:3913:45
5Are Andre OlsenKristiansund IFKristiansund IF2:48:2214:28
6Helge HammerTeam FaroeTeam Faroe2:49:5115:57
7Kjetil UhlenStiftstaden SK Trondheim/NTNU BILStiftstaden SK Trondheim/NTNU BIL2:51:3317:39
8Olav OnsøyenByneset ILByneset IL4:18:111:44:17
9Morten KnutsenBjugn IL SkiBjugn IL Ski4:19:321:45:38

Menn 61-65 år

#NavnKlubbTidEtter
1Webjørn SolliDrevja ILDrevja IL2:34:01
2Arve LianNidelv ILNidelv IL2:44:4110:40
3Inge Nørstebø2:50:4816:47
4Hans Ole RolfsenJonsvatnet ILJonsvatnet IL2:55:1221:11
5Rune KarlsenOsan SkilagOsan Skilag2:55:3521:34
6Stein Erik AagaardByåsen ILByåsen IL2:55:3821:37
7Knut-Erik ThorgaardByåsen ILByåsen IL2:55:3921:38
8John Ivar MogsethByåsen ILByåsen IL3:00:3126:30
9Per-Arve SørngårdStrindheim ILStrindheim IL3:02:5828:57
10Roar KjøsnesTrondhjems SkiklubTrondhjems Skiklub3:03:3129:30
11Bård RollNidelv ILNidelv IL3:08:2334:22
12Knut SklettGrong ILGrong IL3:12:5338:52
13John Bjørn Storvold3:17:2643:25
14Paul Håkon AlmåsHommelvik ILHommelvik IL3:23:0949:08
15Stein Børre TorpTrondhjems SkiklubTrondhjems Skiklub3:26:1752:16

Menn 66-70 år

#NavnKlubbTidEtter
1Jørn JohansenTrondhjems SkiklubTrondhjems Skiklub2:30:47
2Lasse NilsenFreidig, SPK/FreidigFreidig, SPK/Freidig2:32:401:53
3Bjørn BergerKABOKARTKABOKART3:03:3832:51
4Svein VoldRennebu ILRennebu IL3:15:4745:00
5Jon LippeTrondhjems SkiklubTrondhjems Skiklub3:29:0058:13
6Kjell S Johansen3:34:071:03:20
7Dag EliassenFlorøFlorø4:03:301:32:43

Menn 71-75 år

#NavnKlubbTidEtter
1Bjørn LehnTrondhjems SkiklubTrondhjems Skiklub2:49:12
2Johannes KallandAure ILAure IL3:18:0928:57
3Ludvig Karlsen3:30:0940:57
4Dag Myrhaugntnuntnu3:41:1151:59

Menn 76-> år

#NavnKlubbTidEtter
1Arne SæterhaugByåsen ILByåsen IL3:17:38

Menn student

#NavnKlubbTidEtter
1Henrik AlvestadNTNUINTNUI2:18:41
2Gaute Hagen HallingstadGol ILGol IL2:25:447:03
3Sindre JohannessenMalvik ILMalvik IL2:29:4411:03
4Arne FodstadStrandbygda ILStrandbygda IL2:32:3613:55
5Anker StubberudNTNUINTNUI2:34:5916:18
6Arnt HafsåsNTNUINTNUI2:35:1316:32
7Henning Ravnås2:38:3419:53
8Aleksander HammerTeam FaroeTeam Faroe2:39:0220:21
9Marius Alvin KrutåLuftkrigsskolen/Team OksskoltenLuftkrigsskolen/Team Oksskolten2:40:0421:23
10Bjørnar BybergJærhagen ILJærhagen IL2:43:5525:14
11Gaute Sundstrømslettestøl2:45:1026:29
12Erlend SpetsSpets ILSpets IL2:45:5127:10
13Amund Garsrud TvedtNTNUINTNUI2:50:0331:22
14Øyvind Nordrum2:51:4433:03
15Erik SimonsenLuftkrigssklleLuftkrigssklle2:52:4033:59
16Sondre Borg GjertsenJonsvatnet ILJonsvatnet IL2:57:3138:50
17Atle Vågen Svendsgaard2:58:2439:43
18Erlend MorthenTeam Lagt OppTeam Lagt Opp2:59:3040:49
19Thomas VassbotnLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:00:0241:21
20Eivind Lekve BjelleTeam indecolTeam indecol3:00:0241:21
21Runar MellerudInnstrandens ILInnstrandens IL3:00:5442:13
22Gabriel StrømLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:02:3643:55
23Markus StiansenLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:03:0544:24
24Njål TengesdalJærhagen ILJærhagen IL3:06:0047:19
25Johannes GrongstadIL HållingenIL Hållingen3:09:0550:24
26Vidar TronsauneHaltdalen ILHaltdalen IL3:11:2352:42
27Eskil SteinLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:11:3952:58
28Nicolas RishaugLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:14:2055:39
29Jakob JensenNTNUINTNUI3:16:4758:06
30Arne Johannes LøkkenNTNUINTNUI3:16:5258:11
31Kevin SolvinNTNUINTNUI3:17:3358:52
32Per JakslandLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:18:2659:45
33Eirik StrømmenengumLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:21:411:03:00
34Sveinung NerstenNTNUINTNUI3:23:131:04:32
35Sone August NøklandNTNUINTNUI3:28:571:10:16
36Juan Pablo Perez ToscaniNTNUINTNUI3:35:421:17:01
37Steffan EriksenLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen3:42:311:23:50
38Stian Bostad KvaalLuftkrigsskolenLuftkrigsskolen4:01:531:43:12

Trim

NavnKlubb
Arne Idar Haugen
Arnulf Flo
Aud Ellen Brevik
Bendik Manum
Emil Grønli
Erlend Grønli
Eveline Erman
Finn Sture Samsjø
Freddie Walther Schumann
Frode Sæther
Grete Bakken
Grethe Liatun
Heidi Arnesen
Helge Thronæs
Inge Bjerknes
Janne Dyrendahl
Jarand Manum Bjerkan
Johan Kårli
Johanne Flo
Kristian Mosdal
Leif Arne Grøtan
Mari Angell-Petersen
Maria Azucena Gutierrez Gonzalez
Nils Nyhus
Olaf Olsen
Olav Magnar Nes
Per Inge Tung
Per Kristian Heidenstrøm
Pål Kittilsen
Roar Forbord
Rune Heggernes
Snorre Frydenlund
Solveig Nissen
Solveig Aamlid
Stein Fosmo
Terje Bjørnes
Trine Ytterås
Trude Helen Flo
Una Kittilsen
Vegard Grønli
Vincent Lausselet
Antall trimmere: 41